Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВиди спілкування
Читайте также:
  1. Вибір слова у мові професійного спілкування. Використання термінів у науковому та офіційно-діловому стилі
  2. ВИБІР СЛОВА У МОВІ ПРОФЕСІЙНОГО та ділового СПІЛКУВАННЯ
  3. ВИДИ ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ. ВИМОГИ ДО ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ.
  4. Виконання вправ на формування вміння аналізувати різні аспекти педагогічного спілкування
  5. Відношення „контроль - вплив" як елемент багатовимірної моделі владного спілкування.
  6. Відношення „панування - підкорення" як елемент багатовимірної моделі владного спілкування.
  7. Відношення „управління -тиск" як елемент багатовимірної моделі владного спілкування.
  8. Електронна пошта. Система обміну повідомленнями є одним з найдоступніших засобів спілкування в Інтернеті і в локальних мережах.
  9. ЄДНІСТЬ СПІЛКУВАННЯ І ДІЯЛЬНОСТІ.

Види комунікацій дозволяють визначати специфіку, грамотно використовувати жанр, комунікативні засоби й технології, одержувати планований результат, більш ефективно готуватися до тієї або іншої комунікативної діяльності, розробляти сценарії вербального й невербального поводження в конкретній ситуації ділового спілкування і враховувати особливості ділового партнера.

Комунікації можуть бути:

- безпосередні (контактні) – контакт «віч-на-віч»;

- опосередковані - ті, що несуть основне інформаційне навантаження через посередників, наприклад, по телефону, факсу, Інтернету тощо.

За характером сприйняття інформації комунікації діляться на прямі, або цільові (коли мета повідомлення закладена в його тексті), непрямі (коли інформація закладена «між рядків») і змішані.

Поряд із відзначеними виділяють ще комунікації:

- масові (у суспільстві цілому);

- обмежені (в середині різних соціальних груп);

- міжособистісні (між двома індивідами);

- внутрішньо особистісні.

2.Уявлення про сучасний діловий одяг сьогодні є більш складним або більш простим (залежно від того, як підходити до цього питання), ніж звичайне протиставлення традиційного — формального і нетрадиційного — неформального вбрання.

Сучасну ділову людину у питаннях одягу можна порівняти з хамелеоном. Те, що ви одягаєте на роботу в певний день, залежить від того, що ви робите у цей день (якими саме є ваші сьогоднішні плани). Якщо ви не маєте ніяких спеціальних планів і цілий день працюватимете в офісі, ви можете вибрати менш формальний одяг, наприклад, відмовитися від краватки; якщо ж у вас запланована зустріч з діловим партнером, клієнтом, який (ви певні) буде з краваткою, ви, зрозуміло, теж одягнете її. Якщо планується зустріч співробітників з президентом фірми, або ж на роботу виходить ваш новий керівник, ви у цей день, безумовно, будете у своєму кращому костюмі та з краваткою.

Те саме стосується спеціальних, особливих ситуацій: якщо ви представляєте свій проект раді директорів фірми/компанії, ваша зовнішність має відображати таку саму увагу до деталей, як і ваша презентація. З іншого боку, якщо ви маєте зустріч на будівництві з інженером, який носить джинси і сережку у вусі, ви відмовитесь від офіційного костюма з краваткою, тому що такий вибір може створити небажаний психологічний бар'єр між вами.Водночас необхідно розуміти і пам'ятати, що вибір одягу залежно від ваших планів на день ("що я роблю сьогодні") може бути ризикованим. Ви ніколи не знаєте, коли ви отримаєте запрошення зустрітися з важливими клієнтами вашої компанії/ фірми. Солідний покупець може завітати до вас просто з вулиці.

Для того, щоб уникнути подібних небажаних ситуацій, можна:

1) мати зміну одягу у вашому офісі (якщо є така можливість);

2) незалежно від обставин, кожен день одягатися відповідно до існуючих — писаних або неписаних — правил щодо одягу співробітників на місці вашої роботи. Цей підхід є більш розумним і виправданим.

3) Незалежно від того, де саме ви працюєте, яким є стиль вашого місця роботи — традиційним чи надзвичайно сучасним, існують певні незмінні вимоги до ділового одягу:


Дата добавления: 2015-01-19; просмотров: 11; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.013 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты