Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаІ. Вступ. Мета курсової роботи - розрахунок основних показників ефективності підприємства
Читайте также:
  1. XXVIII. ХОТТАБЫЧ ВСТУПАЕТ В ИГРУ
  2. XXXVI. ХОТТАБЫЧ ВСТУПАЕТ В ИГРУ
  3. Б ВСТУПАЕТ В ЗАКРЫТОЕ СЕСТРИНСТВО
  4. В ИГРУ ВСТУПАЕТ МАЙЕР
  5. Важное вступление
  6. ВМЕСТО ВСТУПЛЕНИЯ
  7. Вночі 17 вересня радянські війська вступили на територію Східної Галичини і Західної Білоруси.
  8. Возраст и мотивы вступления в половую жизнь.
  9. ВСТУП ДО ФІЛОСОФІЇ
  10. ВСТУПАЙТЕ В ТУ ИГРУ, В КОТОРОЙ МОЖЕТЕ ВЫИГРАТЬ

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

ДО ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ.

РОЗПОДІЛ ВАРІАНТІВ КУРСОВОЇ РОБОТИ

 

Мета курсової роботи - розрахунок основних показників ефективності підприємства. Об’єкт курсової роботи – підприємство, яке виробляє товарну продукцію. Техніко-економічні характеристики конкретного підприємства створюють інформаційну базу для розробки економічних показників курсової роботи.

Варіант курсової роботи студент обирає відповідно до номеру в списку навчальної групи. Табличні дані в роботі вказувати тільки з врахуванням свого варіанту.

Курсову роботу друкують машинописним способом або за допомогою комп’ютера на одній стороні аркуша білого паперу формату А4 (210 x 297 мм) через півтора інтервали до тридцяти рядків на сторінці. Мінімальна висота шрифту 1,8 мм. Можна також використати папір форматів у межах від 203 x 288 до 210 x 297 мм і подати таблиці та ілюстрації на аркушах формату А3.

Обсяг основного тексту курсової роботи повинен становити 25-30 аркушів. Зазначений вище обсяг розрахований на використання при її оформленні звичайних (не портативних) друкарських машинок при друкуванні через 2 інтервали на папері формату А4 або комп'ютерів з використанням шрифтів текстового редактора Word розміру 14 з полуторним міжрядковим інтервалом. Текст курсової роботи необхідно друкувати, залишаючи береги таких розмірів лівий – не менше 20 мм, правий – не менше 10 мм, верхній – не менше 20 мм, нижній – не менше 20 мм.

Шрифт друку повинен бути чітким, стрічка – чорного кольору середньої жирності. Щільність тексту повинна бути однаковою.

Вписувати в текст роботи окремі іншомовні слова, формули, умовні знаки можна чорнилом, тушшю, пастою тільки чорного кольору, при цьому щільність вписаного тексту повинна бути наближеною до щільності основного тексту.

Роздруковані на ЕОМ програмні документи повинні відповідати формату А4. Їх включають до загальної нумерації сторінок і розміщують, як правило, в додатках наприкінці курсової роботи.

Перед додатками в курсовій роботі повинен бути перелік використаної літератури (в такому варіанті, як він поданий в методичних вказівках).

 

Курсова робота має такі розділи:

І. Вступ.

ІІ. Ресурси підприємства.2.1. Основні фонди підприємства

2.2. Оборотні кошти підприємства.

2.3. Кадри та оплата праці.

ІІІ. Витрати виробництва.

IV. Фінансові показники.

V. Висновки

VІ. Список літератури

 

 

І. Вступ

В цьому розділі повинно бути висвітлено господарське значення та перспективи розвитку в Україні галузі хімічної промисловості, до якої належить підприємство, яке є об’єктом даної роботи. Конкурентоспроможність галузі, її продукції на сучасному ринку, основні проблеми розвитку галузі на сучасному етапі.

 

 


Дата добавления: 2015-09-15; просмотров: 3; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2020 год. (0.005 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты