Дата
| Назва мерапрыемства
| Час правядзення
| Адказныя
|
17.01.2015
| ДЗЕНЬ ЗІМОВЫХ ЗАБАЎ
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Конкурс “Хіт – парад любімых гульняў”
Гульнёвая праграма “ Снежныя забавы”
Круглы стол “Ці праўда, што мара – парус жыцця?”
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Гойла Л.М.
Езёрэк М.А.
Курганская Г.А.
|
24.01.2015
| ДЗЕНЬ ПАЧАТКОВЫХ КЛАСАЎ
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Гульня – падарожжа “ У гасцях у казкі”
(закрыццё Тыдня пачатковых класаў)
Прагляд і абмеркаванне відэа – ролікаў “Асцярожна,СПАЙС!”
Забаўляльна – інтэлектуальная гульня “Самы…, Самая…Самае…”
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Данько Н.І.
Драбудзька Ю.В.
Баранава І.В.
|
31.01.2015
| БАЦЬКОЎСКАЯ СУБОТА
|
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Занятак з элементамі гульні “Дзень ветлівых навук”
Лыжны паход сумесна з бацькамі
Забаўляльная праграма “Вечар кветак”
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Дубай Т.П.
Ляшэвіч А.Л.
Рудакоўская А.А.
|
07.02.2015
| ДЗЕНЬ СУСТРЭЧЫ З СЯБРАМІ
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Літаратурны конкурс “Жыць, каб помніць!” (1–4 кл.)
Экскурсія ў музей ДУА “Шылавічская СШ (праект “Музейная карта”(5 – 7 кл.)
Вечар сустрэчы з выпускнікамі
“ Гавань юнацтва майго” (8 – 11 кл.)
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Зейкан Я.В.
Езёрэк М.А.
Алендар Л.В.
|
14.02.2015
| ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ І СПОРТУ
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Дзень здароўя 1 –11 кл.
Забаўляльная праграма “Святы Валянцін”
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Балакшын С.А.,Гойла Л.М.,
Драбудзька Ю.В.
Баранава І.В.
|
21.02.2015
| ДЗЕНЬ ДЗІЦЯЧЫХ І МАЛАДЗЁЖНЫХ АБ’ЯДНАННЯЎ
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Конкурс песні “ Хто скажа праўду аб вайне?” (1 –11 кл.)
Гульня “Магістр школьных навук”
(закрыццё Тыдня матэматыкі)
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Данько Н.І., Ляшэвіч А.Л., Валюк В.Т.
Курганская Г.А.
|
28.02.2015
| БАЦЬКОЎСКАЯ СУБОТА
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Дыялог – кафэ “Провады зімы”
Экскурсія ў музей ДУА “Гімназія №2 г.Ваўкавыска” (праект “Музейная карта”(5 – 7 кл.)
Інтэлектуальна – пазнавальны турнір “ Зямля Беларусі – мая зямля”
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Дубай Т.П.
Езёрэк М.А.
Рудакоўская А.А.
|
07.03.2015
| ДЗЕНЬ ГАРМОНІІ І ПРЫГАЖОСЦІ
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Конкурсная праграма “Міс – школа – 2015” (1 – 11 кл.)
Конкурс калажаў “ Пра клас з усмешкай”
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Валюк В.Т.,Зейкан Я.В., Драбудзька Ю.В.
Алендар Л.В.
|
14.03.2015
| ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ І СПОРТУ
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Дзень здароўя (1– 11 кл.)
Лекцыя з элементамі ролевай гульні “Сацыяльныя вынікі курэння”
(закрыццё Тыдня біялогіі)
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Балакшын С.А.,
Гойла Л.М., Ляшэвіч А.Л.
Рудакоўская А.А., Баранава І.В.
|
21.03.2015
| ДЗЕНЬ ПРАЦЫ І ПРАФАРЫЕНТАЦЫІ
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Конкурс малюнкаў “ Ёсць такая прафесія” (1– 4 кл.)
Экскурсія ў магазін (прафесія – прадавец) (5 – 7 кл.)
Інтэрактыўная гульня “Марафон прафесій” (8 – 11 кл.)
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Данько Н.І.
Плошчанка К.І.
Курганская Г.А.
|
28.03.2015
| ДНІ ВЯСЕННІХ КАНІКУЛ. ТЫДЗЕНЬ ДЗІЦЯЧАЙ КНІГІ
|
04.04.2015
| ДЗЕНЬ ТВОРЧАСЦІ
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Фестываль патрыятычнай песні
“ Старонкі баявой песні” ( да 70-годдзя Перамогі)
(1 – 11 кл.)
Завочнае падарожжа “Свет энцыклапедый” ( 8 – 11 кл.)
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Валюк В.Т., Дубай Т.П., Езёрэк М.А.
Рудакоўская А.А.
|
11.04.2015
| ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ І СПОРТУ
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Дзень здароўя (1 – 11 кл.)
Конкурс калажэй “Усміхайся на здароўе”
(закрыццё Тыдня фізічнай культуры і здароўя)
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 -12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Балакшын С.А., Зейкан Я.В., Драбудзька Ю.В.
Балакшын С.А., Алендар Л.В.
|
18.04.2015
| ДЗЕНЬ ЭКАЛОГІІ
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Працоўны дэсант “Чысты двор”. Аперацыя “Памятнік” (1 – 7 кл.)
Экалагічны вусны часопіс “ Вакол свету з комнатнымі раслінамі”
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Валюк В.Т., Гойла Л.М., Ляшэвіч А.Л.
Баранава І.В.
|
25.04.2015
| БАЦЬКОЎСКАЯ СУБОТА
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Конкурс інсцыніраванай песні “І помніць выратаваны свет” ( да 70-годдзя Перамогі) ( 1 – 11 кл.)
Прагляд відэафільма з наступным абмеркаваннем “ Чарнобыль – боль беларускай зямлі”
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Валюк В.Т., Данько Н.І., Езёрэк М.А.
Курганская Г.А.
|
02.05.2015
| ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ І СПОРТУ
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Дзень здароўя (1 – 11 кл.)
Пазнавальная гадзіна “Хатынь: прошлае і цяперашняе” ( да 70–годдзя Перамогі)
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Балакшын С.А.,
Дубай Т.П., Драбудзька Ю.В.
Рудакоўская А.А.
|
16.05.2015
| ДЗЕНЬ СЯМ’І
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Фотаконкурс “ Свет захапленняў маёй сям’і” ( 1 – 7 кл.)
Вечар адпачынку “Мы мацней, калі разам” ( 8 – 11 кл.)
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Зейкан Я.В.,
Ляшэвіч А.Л.
Алендар Л.В.
|
23.05.2015
| ДЗЕНЬ БЯСПЕКІ ДАРОЖНАГА РУХУ
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Конкурс малюнкаў на асфальце “Правілы ДАІ –правілы твае” ( 1– 7 кл.)
Ток –шоу “ Учынак. Злачынства. Правапарушэнне”
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі – прадметнікі
Гойла Л.М., Езёрэк М.А.
Баранава І.В.
|
30.05.2015
| БАЦЬКОЎСКАЯ СУБОТА
|
Работа аб’яднанняў па інтарэсах, секцый
Факультатыўныя заняткі (10 клас)
Святочная праграма “Віват, лета!”
Вечар адпачынку “Ляціце, голубы, ляціце”
| 09.00 – 17.00
09.00 – 11.30
11.00 – 12.00
18.00 – 21.00
| Кіраўнікі аб’яднанняў,секцый
Настаўнікі - прадметнікі
Валюк В.Т., Данько Н.І., Драбудзька Ю.В.
Курганская Г.А.
|
| | | | |