Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


Хід виконання роботи




1.Встановіть робочий період — 4 квартал 2011р (пункт меню „Сервіс” – „Параметри” – „Бухгалтерські підсумки”).

2.Встановіть період перегляду журналу операцій у відповідності з вибраним робочим періодом за допомогою пункта меню „Сервіс” – „Параметри” – „Журнали”.

3.Зайдіть у пункт меню „Документи” — „Банківські документи” — „Платіжне доручення” і проведіть наступну послідовність дій:

► Вводиться номер платіжного доручення. Завжди автоматично встановлюється наступний порядковий номер, але його можна змінити вручну. Програма контролює унікальність номерів протягом одного фінансового року і не дозволить ввести повторювані номери.

► У поле „від” вводиться дата виписки платіжного доручення.

► Заповнюємо поля „Платник коштів”, в якому вводимо фірму платника та її розрахунковий рахунок, з якого будуть переказуватися кошти. За настройками документ використовує той розрахунковий рахунок, який був обраний як основний при заповненні даних про організацію. Якщо необхідно виконати перерахування з іншого розрахункового рахунка, то досить натиснути на кнопку і вибрати рахунок з довідника „Банківські рахунки”.

► У полі „Отримувач коштів” мається кнопка звернення до довідника „Контрагенти”. З нього вибирається одержувач платежу — СВАТ „Промінь”. Підставляється його розрахунковий рахунок.

► У поле „Сума” вводиться сума перерахування, включаючи ПДВ.

► „ПДВ” визначено за настройкою — 20%.

► У поле „Зміст” вводиться короткий зміст операції, проведеної платіжним дорученням, у якій треба відобразити наступні моменти:

• призначення загальної суми платежу, тобто, за який товар;

• за які роботи чи послуги переказуються кошти;

• якщо перерахування виконується до одержання товару або надання послуги, то вказується, що даний платіж є передоплатою;

• номери і скорочені назви виправдувальних документів із вказівкою дати складання або одержання.

Для оприбуткування ТМЦ бухгалтерія підприємства повинна виписати прибуткову накладну. Зверніться до документа „Прибуткова накладна”(Прибуткування ТМЦ) через пункт головного меню „Документи” — „Складський облік”. Далі заповніть екранну форму документа.

Шапка документа містить наступні реквізити:

„Назва контрагента ” — значення вводяться з довідника „Контрагенти”;

„Угода” — Договір №24-К;

„Валюта ”, „Курс”, „Що продаємо”, „Покупець”, „Термін оплати” — визначаються відповідно до договору.

„Примітка” — додаткова інформація; наприклад, у нашому випадку можна указати відповідно до договору № 24-К.

„Вид ПДВ...” необхідно встановити вид ПДВ.

У табличній частині документа заповніть наступні реквізити. Графа „ТМЦ” вводиться шляхом вибору елемента з довідника „Номенклатура”, який містить інформацію про товари, реалізовану продукцію, послуги.

Введіть новий елемент „Колінвали” у довідник „Номенклатура” у процесі заповнення поля „ТМЦ” зробивши наступну послідовність дій:

1). При заповненні графи „ТМЦ” зайдіть у довідник „Номенклатура ”.

2). Виконайте введення нової групи „Товари”, а в ній групи „Запасні частини”.

3). Ввести в довідник код нової групи і її найменування. У якості коду вкажемо, наприклад, значення „1”.

4). Ввійдіть у групу „Товари”/”Запасні частини” і введіть в ній новий елемент „Колінвали”. Заповніть екранну форму, що з’явилась на екрані комп’ютеру. Серед реквізитів елемента довідника в даному випадку важливо заповнити поля „Найменування”, „Вид”, „Валюта”, ”Одиниця виміру” і „ПДВ”, встановивши для останнього поля — 20%, що вводиться шляхом вибору зі списку заздалегідь визначених значень.

5). Вийдіть з довідника, натисканням екранної кнопки ”Oк”, підтвердивши необхідність збереження знов введеного елемента.

Інші графи табличної частини документа „Прибуткова накладна” заповнюються автоматично, однак можна відредагувати розраховані суми.

При завершенні режиму роботи, програма видасть два запити:

„Зберегти документ ?” — позитивна відповідь приведе до збереження документа в інформаційній базі, крім того, в усі журнали, передбачені для документа даного типу, будуть внесені записи про наявність документа.

„Провести документ ?” — позитивна відповідь на це питання приведе до проведення документа, тобто будуть сформовані проводки, передбачені даним документом, і поміщені в інформаційну базу. При цьому документ одержує статус „Проведений” (помічений галочкою).

Зайдіть в журнал проводок і перевірте, що відбулося в результаті виконаних вами дій. Спостереження занотуйте в звіт.

4.Відкрийте журнал операцій за допомогою пункту меню „Операції” — „Журнал операцій” і відповідно до завдання проведіть наступні дії:

1) Створіть нову операцію, натиснувши клавішу Insert або через пункт головного меню „Дії”.

2) Заповніть інформацією відповідно до поставленого завдання;

3) Результати виконання перевірте за допомогою „Журнала проводок”. Занотуйте в звіт порядок ваших дій.

5.На основі другої операції створіть нову операцію шляхом копіювання. Для цього зайдіть в пункт меню „Дії” і виберіть підпункт „Копіювати”(кнопка на панелі інструментів „Копіювати стрічку” (F9)). Відредагуйте цю операцію відповідно до завдання.

За допомогою „Журнала проводок” перевірте чи правильно рознесені суми і кореспонденції рахунків по даній операції. Спостереження занотуйте в звіт.

6.Зайдіть в пункт меню „Документи”, виберіть підпункт „Операція”. Після цього внесіть проводки і потрібну аналітичну інформацію відповідно до поставленого завдання. Далі перегляньте чи з’явилися ці операції в журналі „Операції введені вручну” за допомогою пункту меню „Документи”.

Використовуючи „Журнал проводок” перевірте правильність відображення цих операцій в бухгалтерському обліку. Свої спостереження занотуйте в звіт.

7.Відкрийте пункт меню „Операції” — „Типові операції” і внесіть проводки наведені в завданні №5.


Поделиться:

Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 58; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав





lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2024 год. (0.006 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты