КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Варіант 21. Відкрийте свій документ "Група_№варіанта.doc". Скопіюйте текст та вставте його в кінець документа. 2. На першої сторінці введіть заголовок «Форматування» жирниим шрифтом та вирівняйте його по центру. - Для першої половини тексту встановіть параметри шрифту згідно варіанта з табл.1. - Для другої половини тексту встановіть параметри абзацу згідно варіанта з табл.2. 3. На другій сторінці введіть заголовок «Пошук та заміна». - Для першої половини сторінки створіть елемент автозаміни, що складається зі літеросполучення “два” та цифри "2". - У другій половині сторінки замініть літери "а"на "@" з урахуванням регістру символів в автоматичному режимі. - Розташуйте текст в другій частині другої сторінки на 2 колонках шириною по 11,7см. 4. Додайте третю сторінку у документ з заголовком “Научно-технічна інформація”. 5. Створіть таблицюзамовлень з 5 стовпців і 5 рядків. Застосуйте один зі способів автоформатування таблиці. Введіть дані в кожну комірку кожного рядка таблиці (для введення основного тексту користуйтесь шрифтом Times New Roman, розмір 12), використовуючи номер замовлення, назви компаній, суми замовлень і суми оплати за кожним замовленням, а останній стовпець залиште порожнім.
- Встановіть ширину першого стовпця 1,5 см, другого — 3,5 см, пятого — 2,5 см, стовпці 3 - 4 вирівняйте по ширині. Встановить висоту рядків 1 см і вирівняйте всі рядки таблиці по висоті починаючи з 2. - В останній стовпець вставте формули, за якими розраховують баланс замовлення (сума оплати — сума замовлення). В комірки четвертого і п'ятого стовпців останнього рядка — формули, за якими розраховують суми всіх замовлень і оплат. - Відсортуйте дані другого стовпця за абеткою. - Використайте команду "Заголовки"для перенесення першого рядка на наступні сторінки. 6. На третій сторінці створіть діаграму“Курси валют” на основі таблиці:
7. Наберіть слідуючу математичну формулу: , , 8. Додайте четверту сторінку у документ з заголовком “Графічні об’єкти”. - Створіть емблему (Табл.3) розміром приблизно 3x3 см. Розташуйте емблему на другій сторінці так, щоб текст обтікав рисунок зліва. - Використовуючи автофігури створіть блок-схему (Табл.3) і також розташуйте на першій сторінки. - Вставте в документ пропонований кліп (Табл.3) з галереї Microsoft Office. Якщо його немає, то вставте будь-який інший з наявних. - Використовуючи автофігури, можливості розміщення на них виносок, фігурного тексту і нанесення тіні, створіть такий свій рисунок(Табл.3). 9. Додайте п’яту сторінку. Вставте зображення діалогового вікна “Открытие документа”. - Виберіть для нього відповідне місце розташування та розмір. - Для створеного зображення вікна, використовуючи виноски, поясніть призначення трьох полів чи кнопок (на вибір). - Додайте до створеного рисунка назву або підпис. 10. Створіть індивідуальну панель інструментів під своїм ім'ям. - Додайте до своєї панелі інструментів команди "Закрыть", "Найти" та елемент автотексту "Большое спасибо". - Для елемента автотексту створіть кнопку тільки із зображенням перших літер тексту елемента. Для редактора залиште лише створену панель інструментів. - Зменшіть розміри вікна редактора до розмірів панелі інструментів. - Зображення вікна редактора вставте в документ на п’ятої сторінці. 11. Встановіть для перемикання на повноекранний режим і повернення до звичайного (команда Toggle Full) клавіатурну комбінацію, що не задіяна для інших команд. Опишіть у документі дію створеної кнопки для елемента автотексту і встановленої комбінації клавіш. 12. Оформлення документа. - Впишіть своє прізвище як автора. - Встановіть звичайний розмір аркуша (формат А4), орієнтація сторінки — книжкова. - Встановіть такі поля сторінки: верхнє — 2 см, нижнє — 2 см, ліве —3,5 см, праве— 1,5 см. Відстань від краю до колонтитулів— 1,25 см. - Розташуйте номер сторінки справа в нижньому колонтитулі аркуша. - Встановіть різні колонтитули першої та наступних сторінок. Створіть колонтитул першої сторінки. Запишіть у верхній колонтитула зліва своє прізвище, а справа — назву групи. Перейдіть до нижнього колонтитула і вставте посередині сторінки поточну дату. - Створіть колонтитули інших сторінок. Для цього на другій сторінці у верхній колонтитул зліва внесіть як логотип будь-який маленький рисунок. - Створіть рамку (табл.2). 13. Збережіть документ .
|