КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
ПАМ’ЯТКАПОСАДОВІЙ ОСОБІ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ у разі отримання інформації про вчинення (загрози вчинення) діяння з ознаками терористичного акту ЗМІСТ: 1 Витяг із Закону України «Про боротьбу з тероризмом»: 2Алгоритм дій посадової особи при отримані інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту ЗЩодо першочергових дій у разі виявлення ознак вибухового пристрою (вибухонебезпечного предмету)
Витяг із Закону України «Про боротьбу з тероризмом» Стаття 1. Визначення основних термінів. тероризм- суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому,цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників,підпалів, убивств, тортур, залякування населення та органів влади або вчиненняінших посягань на життя чи здоров’я ні в чому невинних людей або погрозивчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей; терористичний акт- злочинне діяння у формі застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, відповідальність за які передбачена статтею 258 Кримінального кодексу України. У разі, коли терористична діяльність супроводжується вчиненням злочинів, передбачених статтями 112, 147, 258-260, 443, 444', а також іншими статтями Кримінального кодексу України,відповідальність за їх вчинення настає відповідно до Кримінального кодексуУкраїни. Стаття 2. Правові основи боротьби з тероризмом. Правову основу боротьби з тероризмомстановлять Конституція України, Кримінальний кодекс України, Закон України «Про боротьбу з тероризмом», інші закони України, Європейська конвекція про боротьбу з тероризмом, 1977р., Міжнародна конвенція про боротьбу з бомбовим тероризмом, 1997р., Міжнародна конвенція про боротьбу з фінансуванням тероризму, 1999р., інші міжнародні договори України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, Указами і Розпорядженнями Президента України, Постановами і Розпорядженнями Кабінету Міністрів України, а також іншими нормативно-правовими актами, що приймаються на виконання Законів України. Стаття 4. Суб’єкти боротьби з тероризмом Організація боротьби з тероризмом в Україні та забезпечення її необхідними силами, засобами і ресурсами здійснюються Кабінетом Міністрів України у межах його компетенції. Центральні органи виконавчої влади беруть участь у боротьбі з тероризмом умежах своєї компетенції, визначеної законами та виданими на їх основі іншими нормативно-правовими актами.
|