КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Визначення Lо.Стр 1 из 2Следующая ⇒ Для світлових смуг з світильниками, які мають розсіювачі з об’ємним розсіюванням (дифузор або призматичний розсіювач) з достатньою для практики точністю можна прийняти Lg,a=Lо. Lо приймаємо за дискомфортну яскравість смуги, яку розраховуємо як , де DIg=0 a=0 – сила світла з одиниці довжини смуги у напрямку g=0°, a=0°, яка для світильника AOT.PRS 236 при Fл=1000лм дорівнює 181кд/клм – можна знайти в DIALux (рис. 4); А – площа 1м довжини смуги. Сила світла розраховується за формулою: для розташування світильників в ряду стик-в-стик. для ряду з розривами, де Тут – повний потік ламп в світильнику, – відстань між світильниками в ряду, а – довжина світильника за каталогом.
Рис. 4 Пояснення до знаходження сили світла у напрямку g=0°, a=0°, для світильника AOT.PRS 236
З урахуванням сумарного потоку ламп (потік однієї лампи Fл=3350лм – знаходимо в каталозі чи в закладці властивостей вибраного ОП в DIALux) отримуємо:
.
|