КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
ПИТАННЯ ДО РОЗДІЛУ 4 ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ ТА КОНТРОЛЮ ЗАСВОЄННЯ ЗНАНЬ⇐ ПредыдущаяСтр 73 из 73 1. Зробіть попередні висновки щодо забезпечення пожежної безпеки в Україні та інших країнах. 2. Перелічіть основні причини пожеж і дайте їх коротку характеристику. 3. Перелічіть і схарактеризуйте небезпечні та шкідливі чинники, пов'язані з пожежами. 4. Що таке горіння, які є його види? 5. Перелічіть різновидності горіння та дайте їх визначення. 6. За якими показниками здійснюють оцінку вибухопохежонебезпечності речовин і матеріалів? 7. На які категорії поділяються приміщення та будівлі за вибухопожежною та пожежною небезпекою? 8. Як класифікуються вибухо- та пожежонебезпечні приміщення (зони) відповідно до Правил улаштування електроустановок (ПУЕ)? 9. Що входить до комплексу заходів та засобів щодо забезпечення пожежної безпеки об'єкта?
10.Що являє собою система запобігання пожежі? 11.Які умови необхідні для виникнення пожежі (горіння)?
12.Перелічіть заходи та засоби щодо запобігання утворення горючого середовища. 13.Перелічіть заходи та засоби щодо запобігання виникнення в горючому середовищі джерела запалювання. 14.Що являє собою та яким чином реалізується система протипожежного захисту? 15.Що розуміють під вогнестійкістю будівель та споруд та якими показниками вона характеризується? 16. Яким чином можна досягти підвищення вогнестійкості будівельних 17.Що являє собою протипожежна перешкода та як здійснюється захист отворів у ній? 18.У яких випадках та як здійснюється протидимний і противибуховий захист будівель та споруд? 19.Що таке протипожежні розриви (відстані) та для чого вони призначені? Від яких чинників залежить їх мінімально допустима величина? 20.Яким чином здійснюється евакуація людей із будівель та споруд? Які виходи вважаються евакуаційними? 21.Перелічіть основні вимоги до евакуаційних виходів. 22.Які є способи припинення горіння та основні вогнегасні речовини? 23.Дайте коротку характеристику вогнегасним речовинам. 24.У яких випадках неможливо застосовувати воду для гасіння пожеж? 25.Які установки та засоби використовуються для гасіння пожеж? 26. Схарактеризуйте установки автоматичного пожежогасіння: їх види, 27.Схарактеризуйте хімічно-пінні вогнегасники: їх будова, маркування, принцип дії, область застосування. 28.Схарактеризуйте повітряно-пінні вогнегасники: їх будова, маркування, принцип дії, область застосування. 29.Схарактеризуйте вуглекислотні вогнегасники: їх будова, маркування, принцип дії, область застосування. 30.Схарактеризуйте хладонові вогнегасники: їх будова, маркування, принцип дії, область застосування. 31.Схарактеризуйте порошкові вогнегасники: їх будова, маркування, принцип дії, область застосування. 32. Що являє собою протипожежне водопостачання, яким чином воно 33.За допомогою яких технічних засобів здійснюється пожежна сигналізація, оповіщення та зв'язок? 34.Схарактеризуйте основні види пожежних сповіщувачів: їх призначення, будова, принцип дії, область застосування. 35.Перелічіть законодавчі та нормативні акти, які є правовою основою діяльності в галузі пожежної безпеки. 36.Сформулюйте основні засади щодо організації та забезпечення пожежної безпеки в Україні. 37.Які органи здійснюють державний пожежний нагляд, які їх функції та права? 38.Які є види пожежної охорони та які завдання на них покладаються? 39.Як і де здійснюється вивчення питань пожежної безпеки? 40.Який порядок дій у разі пожежі?
|