Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА
Читайте также:
  1. I група (загальна характеристика отрут
  2. II. Основна частина
  3. II. Основна частина 70 хв.
  4. II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
  5. II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
  6. IV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
  7. Б) програмно-розрахункова частина
  8. Варіативна частина
  9. Верхня частина.
  10. Виникнення і загальна характеристика неолібералізму.

Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
   
5.10010102.ДП01.0987 ПЗ
1.1 Виробничо-господарська характеристика об’єкту та стан його електромеханізації і автоматизації

Сільсько-фермерське господарство «Нібас» організоване в 2001 році. По своїм розмірам це велике господарство в районі, та середнє в області.

ООО «Нібас» розташоване в селі Петропавловка Петропавлівського району в 2.5 км від районного центру та 210 км від обласного. З вище указаними пунктами, господарство зв’язане дорогами з твердим покриттям.

Природно-кліматичні умови ООО«Нібас» відносяться до зони помірно континентального клімату з абсолютною максимальною температурою +35 0С та мінімальною -20 0С. В цілому природні ресурси та кліматичні умови сприятливі для виробництва , вирощування багатьох сільськогосподарських культур та великої рогатої худоби.

ООО«Нібас» має м’ясомолочну направленість, а також займається вирощуванням технічних та зернових культур. Спеціалізується господарство по виробництві молока, м’яса, зерна. Допоміжними в господарстві являються вирощування соняшника та цукрового буряка.

В 2002 році в ООО«Нібас» був проведений газ,а в 2001 році господарство було електрифіковано. В 1999році на території господарства був побудований телятник на 368 голів.

Електропостачання ООО«Нібас» здійснюється від підстанції Петропавлівського РЕМУ.

Рівень механізації в господарстві високий із 18 приміщень механізовано 15. В господарстві автоматизовані процеси припливної і витяжної вентиляції, холодильні установки, та сховища для зберігання зерна і технічних культур.

Використання електроенергії .

Основними споживачами електроенергії в господарстві являються електричні приводи технологічних машин в тваринництві а також електроопалювальних та електроосвітлювальних установок.

Річне споживання електроенергії цими установками складає 2400000 кВт./год

 


Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
   
5.10010102.ДП01.0987 ПЗ
1.2 Характеристика основних технологічних процесів

Для вибору основних технологічних процесів в телятнику на 368 голів м’ясного направлення складаються по технічним характеристикам варіанти можливості застосування близьких по параметрам машин,які забезпечують інтенсивну технологію одержання молока і зниження за рахунок електромеханізації його собівартості.Основними технологічними процесами являються кормо роздача, видалення гною, напування тварин, освітлення, вентиляція.

Кормороздавач стаціонарний в середині годівниці КЛО – 75. призначений для всіх видів кормів крім рідких в годівницях розміщених в один ряд. За допомогою ланцюга їжа передається по стрічці. Такий конвеєр складається з двох гілок однакової довжини. З них одна виконана з про резинової стрічки шириною 500 мм, а друга представляє собою ланцюг.

При механізованій подачі кормів в роздавач швидкість руху робочого органу складає 0,5 м ∕с, а при ручній 0,13 м ∕с. Корм, який попадає в приймальний бункер роздавача переміщується стрічкою вздовж кормового жолоба по всій його довжині, після цього ланцюг зі стрічкою автоматично зупиниться, при цьому спрацьовує вимикач під дією натиску на одному з кронштейнів ланцюга. Після закінчення годування кормовий жолоб зупиниться рухом стрічки яка рухається назад. 


 

Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
   
5.10010102.ДП01.0987 ПЗ
Таблиця 1- Порівняльна характеристика кормороздавачів

 

Показники КЛО-75
Продуктивність, т ∕ год. Швидкість,м/c.: робоча транспортна Маса, кг Обслуговуючий персонал, люд. Довжина кормового жолоба, м Кількість обслужуючих тварин, гол. Установлена потужність електродвигуна, кВт Час видачі корму тваринам, хв. 0,57 _       5,5 2,2

 

Виходячи з економічних показників, металоємності, утворення аварійної ситуації, а також згідно типового проекту, вибираємо стаціонарний кормороздавач КЛО-75.

Збирання та вивіз гною .

Ланцюговий гноєзбиральний транспортер ТСН-160 приміняється для тварин, що знаходяться в корівнику даного проекту. Для вибору гноєзбирального транспортера порівнюємо технічні характеристики скребкових транспортерів.


 

 

Таблиця 2 -

Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
   
5.10010102.ДП01.0987 ПЗ
Технічна характеристика гноєзбирального транспортера.

Показники ТСН-160
Продуктивність, т / год. Крок ланцюга, мм Довжина ланцюга, м Швидкість руху ланцюга, м / с Крок скребків, мм Розміри, мм: скребка гнійного каналу Потужність електродвигуна, кВт Маса транспортера, кг Обслуговуючий персонал, люд.   4,5 0,18 285*120 320*120 4,5

 

Виходячи з металоємності, економічних показників, а також згідно типового проекту вибираємо транспортер ТСН-160.Приміняється установка транспортера ТСН-160; він призначений для видалення гною з телятника на 368 голів при безприв’язному утриманні тварин і завантаження гною в транспортні засоби.ТСН-160 представляє собою два стаціонарних установлених і узгоджених діючих транспортерів з окремими приводами. Основними вузлами являються ланцюги транспортера, два приводи, шафа керування, похиле і поворотне устаткування . Привід горизонтальної та похилої частини транспортера ТСН-160 ідентичний з приводом транспортера ТСН-3,06 і складається з електродвигуна, клинопасової передачі і циліндричного редуктора.

Напування тварин

Для напування корів можна ставити автонапувач типу ПА-1А або АП-1А. Їх використовують для напування корів при утриманні корів на прив’язі. Напувалки ставляться одна на два стійла. Напувалки складаються із корпуса, в середині якого розташований кнопковий пристрій: клапан, педаль.

Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
   
5.10010102.ДП01.0987 ПЗ
Припливна та витяжна вентиляції.

Припливна вентиляційна установка призначена для зволоження та подачі в приміщення свіжого повітря. Вона також може виконувати роль засобу для охолодження повітря.

Установка складається з центробіжного вентилятора, повітророзподілювача і станції керування.

Витяжна вентиляції «Кліматика 47»

Система управління забезпечує: рівномірне регулювання швидкості, автоматичний перехід на низьку частоту обертів при знижені температури повітря в приміщенні,автоматичний перехід на високу частоту обертів при підвищенні температури в приміщенні. Установка «Кліматика 47» складається з вентиляторів і станції керування «Кліматика ». Станція керування представляє собою електричний блок виконуючий функції регулятора, тиристорного, зміни швидкості обертання вентиляторів в залежності від зміни температури в середині приміщення. Для цієї установки використовують двигуни серії АИР.

Також задіяна електрокалориферна установка СФОЦ-60

 


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 8; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.018 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты