Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаЗахист інформації від комп’ютерних вірусів. Особливості захисту інформації у відкритих системах.
Читайте также:
  1. Аграрна сфера виробництва та її особливості
  2. Агробізнес як складова частина підприємництва. Особливості підприємницької діяльності в сільському господарстві.
  3. Аоміністративно-правовий захист суб'єктів підприємницької діяльності
  4. Джерела інформації, нормативно-правова база при ревізії операцій на поточному рах. в іноземній валюті.
  5. Дидактичні особливості уроку для учнів шестирічного віку
  6. Ділове спілкування та його особливості
  7. Для чого призначений автоматичний збір інформації?
  8. Додаток 3: Особливості застосування ЛЗ у жінок в період вагітності та в період лактації 1 страница
  9. Додаток 4: Особливості застосування ЛЗ при недостатності функції внутрішніх органів 1 страница
  10. Додаток 5: Особливості застосування і обмеження у дітей та осіб похилого та старечого віку. 1 страница

Віруси й інші зловмисні програми викликають катастрофічні руйнації тільки в тому випадку, якщо користувач до них не готовий і неправильно на них реагує. Прийняти належні запобіжні заходи допоможуть наступні поради.

 

Створіть завантажувальні дискети на випадок поразки вірусом

Пускові дискети знадобляться, якщо ваш ПК початків працювати ненадійно. У будь-якому випадку ПК необхідно запустити з «чистої» пускової дискети і «просканувати» жорсткий диск за допомогою актуальної версії антивірусної програми, що знаходиться на дискеті, захищеної від перезапису. Якщо ж запустити антивірусну програму з ураженої системи, а не «стерильно» запущеного комп'ютера, то поширення вірусу гарантовано.

Необхідно завчасно перевірити (попередньо встановивши захист від перезапису), чи є у вас пускові дискети. Якщо немає, Windows або антивірусна програма підтримає вас у їхньому створенні. Виберіть у Windows 9х команду Пуск/Настройка/Панель управления і потім Установка и удаление программ У діалоговому вікні, що з'явилося, перейдіть у вкладку Загрузочный диск і клацніть на кнопці Создать диск. Тепер Windows створить аварійний диск.

У Windows NT пускові дискети можна створити, якщо в каталозі I386 на CD-ROM із Windows NT запустити файл WINNT32. EXE із параметром /ох.

Boot-вірусам - ні єдиного шансу

Boot-віруси входять у першу десятку найпоширеніших вірусів.

Але усе ж один простий викрут дозволяє разом і назавжди покінчити з непрошеними гістьми: не запускайте ПК із дискети. Якщо ви не хочете заразити комп'ютер, відключіть запуск з дискет. Для цього поміняйте в BIOS-Setup ПК послідовність початкового запуску: спочатку жорсткий диск, потім дисковод для дискет, тобто наприклад «С:, А:». Така процедура нічого не вартує і не має недоліків (якщо вам усе ж потрібно запуститися з дискети, тимчасово відключіть цю послідовність запуску). Після цього можна назавжди забути про дискети, інфіковані Boot-вірусом.

 

Поставте заслін макровірусам

У MS Office 7.0/97/2000 макроси Word, Excel, PowerPoint, Outlook і FrontPage можна проігнорувати, встановивши “високий” рівень захисту.

Цією порадою можуть скористатися користувачі, що не пишуть макросів. У Word, наприклад, існує попереднє настроювання такого захисту, коли працюють тільки сертифіковані макроси. Якщо ж необхідно протестувати свій власний макрос, то рівень захисту потрібно знизити до “середнього”. При цьому при відкритті документа можна вибрати, активізувати макроси або ні. 


Вторая часть вопроса: такой бред…


Дата добавления: 2015-09-15; просмотров: 26; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты