КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Інформаційне обслуговування з фонду Державного реєстру5.1. Інформація щодо занесення типів ЗВТ та СЗ до Державного реєстру та вилучення їх з нього підлягає опублікуванню в офіційних інформаційних виданнях ЦОВМ. Матеріали, необхідні для опублікування, готують Укрметртестстандарт і ННЦ "Інститут метрології". 5.2. На вимогу ЦОВМ Укрметртестстандарт та ННЦ „Інститут метрології” повинні надавати актуалізовану інформацію щодо ведення Державного реєстру. 5.3. Інформаційне обслуговування замовників даними з фонду Державного реєстру здійснюється Укрметртестстандартом і ННЦ "Інститут метрології" відповідно до повноважень, зазначених у пункті 2.5, у встановленому порядку.
Начальник управління метрології Р.Домницький
Перелік документів, які подаються на державну реєстрацію ЗВТ
1. Перелік документів, які подаються на державну реєстрацію ЗВТ, типи яких затверджені на підставі результатів державних випробувань і які призначені до серійного виробництва в Україні: – технічні умови, зареєстровані в установленому порядку; – експлуатаційні документи, що входять до комплекту постачання засобів вимірювальної техніки; – документ на методику повірки чи калібрування засобів вимірювальної техніки, якщо методика повірки чи калібрування не наведена в експлуатаційному документі; – акт державних випробувань (з додатками), за результатами яких засіб вимірювальної техніки заноситься до Державного реєстру; – опис типу засобів вимірювальної техніки для Державного реєстру; – витяг з протоколу Комісії з метрології; – фотографія загального вигляду засобів вимірювальної техніки розміром 13 см х 18 см або 18 см х 24 см.
2. Перелік документів, які подаються на державну реєстрацію ЗВТ, типи яких затверджені на підставі результатів державних приймальних випробувань і які підлягають ввезенню на територію України партіями: – документи фірми-виробника, що входять до комплекту постачання засобів вимірювальної техніки (українською або російською мовою); – документ на методику повірки чи калібрування засобів вимірювальної техніки, якщо методика повірки чи калібрування не наведена в експлуатаційному документі; – акт державних приймальних випробувань, за результатами яких засіб вимірювальної техніки заноситься до Державного реєстру (з додатками); – опис типу засобів вимірювальної техніки для Державного реєстру; – форми документів (сертифікатів, протоколів тощо), якими повірочна (калібрувальна) лабораторія виробника засвідчує позитивні результати повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки при випуску їх з виробництва, та (або) форми повірочних (калібрувальних) тавр; – витяг з протоколу Комісії з метрології; – фотографія загального вигляду засобів вимірювальної техніки розміром 13 см х 18 см або 18 см х 24 см. 3. Перелік документів, що подаються на державну реєстрацію ЗВТ, типи яких заносяться до Державного реєстру відповідно до міжнародних договорів України: – експлуатаційні документи, що входять до комплекту постачання засобів вимірювальної техніки; – документ на методику повірки чи калібрування засобів вимірювальної техніки, якщо методика повірки чи калібрування не наведена в експлуатаційному документі; – сертифікат затвердження типу або інший документ, що засвідчує затвердження типу засобів вимірювальної техніки в країні-експортері; – опис типу засобів вимірювальної техніки для Державного реєстру, погоджений національним органом з метрології країни-експортера; – форми документів (сертифікатів, протоколів тощо), якими повірочна (калібрувальна) лабораторія виробника засвідчує позитивні результати повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки при випуску їх з виробництва, та (або) форми повірочних (калібрувальних) тавр; – витяг з протоколу Комісії з метрології.
4. Перелік документів, що подаються на державну реєстрацію ДСЗ, типи яких заносяться до Державного реєстру на підставі метрологічної експертизи технічної документації на ці стандартні зразки: – технічна документація на ДСЗ; – копія сертифіката затвердження типу ДСЗ; – витяг з протоколу Комісії з метрології.
5. Перелік документів, що подаються на державну реєстрацію ЗСЗ, типи яких заносяться до Державного реєстру на підставі метрологічної експертизи технічної документації на ці стандартні зразки: – інформація щодо виробника та постачальника ЗСЗ; – інструкція про застосування ЗСЗ; – копія сертифіката затвердження типу ЗСЗ з інформацією щодо методики атестації ЗСЗ та кількості лабораторій, які брали участь в атестації; – витяг з протоколу Комісії з метрології.
Начальник управління метрології Р.Домницький
ПЕРЕЛІК кодів, що характеризують СЗ (ДСЗ та ЗСЗ), і пояснення до них
1. Цифри коду, що характеризують приналежність СЗ до стандартних зразків властивостей речовин та матеріалів (дві перші цифри загального коду СЗ): 01 – фізико-механічні властивості; 03 – фізико-хімічні властивості; 05 – теплофізичні властивості; 07 – електричні властивості; 09 – магнітні властивості; 11 – електромагнітні властивості; 13 – оптичні властивості; 15 – ядерно-фізичні властивості; 17 – технічні (експлуатаційні) властивості. 2. Цифри коду, що характеризують приналежність СЗ до стандартних зразків складу речовин та матеріалів (дві перші цифри загального коду СЗ): 02 – хімічні продукти та реактиви; 04 – агрохімічні речовини і продукти; 06 – лікарські засоби і препарати; 08 – матеріали чорної металургії; 10 – кольорові метали і сплави; 12 – руди і концентрати; 14 – гірничі породи; 16 – речовини та матеріали для контролю забруднення довкілля; 18 – продукція сільськогосподарського виробництва; 20 – будівельні матеріали. 3. Цифри кодів, що характеризують агрегатний стан СЗ (третя цифра загального коду СЗ): 1 - гази; 2 - рідини; 3 - тверді речовини.
Начальник управління метрології Р.Домницький
|