КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Порядок виконання лабораторної роботи. 1. Вивчити конструкцію і роботу кермового керування та його складових частин.1. Вивчити конструкцію і роботу кермового керування та його складових частин. 2. Розглянути типи та особливості конструкції кермових механізмів (черв’ячного, гвинтового, комбінованого, рейкового) 3. Скласти конструктивну схему кермового керування. 4. Дати відповіді на контрольні питання. 5. Скласти звіт про роботу. 6. Результати вимірювань та спостережень занести до таблиці.
Таблиця 15.1 – Характеристика та основні параметри кермового керування автомобіля
Зміст звіту Результати лабораторної роботи оформлюють за заданою формою, супроводжують необхідними поясненнями, рисунками, схемами. У звіті вказують номер і назву роботи, мету і завдання роботи. Після цього відповідають на контрольні питання. Варіанти завдання до лабораторної роботи наведено у додатку П. Контрольні питання 1. Призначення та типи кермового керування. Вимоги до кермового керування автомобіля. 2. З яких елементів складається кермове керування автомобіля за варіантом завдання? 3. Скласти конструктивну схему кермового керування заданого автомобіля. 4. Скласти класифікацію кермового керування заданого автомобіля. 5. Описати будову та принцип дії кермового механізму автомобіля. 6. Які реґулювання необхідно виконувати у даному кермовому механізмі? Як їх виконувати? 7. Типи та особливості конструкції травмобезпечних елементів у кермових механізмах. 8. Описати будову та роботу гвинтового механізму автомобіля за варіантом завдання. 9. Визначити геометричні параметри кермового керування, заданого за варіантом автомобіля. Література:[1, 3, 4, 6, 8].
Лабораторна робота № 16 Тема. Конструкція кермового привода автомобіля. Підсилювачі кермового керування Мета роботи: розширити, поглибити і закріпити теоретичні знання, які студенти одержали під час вивчення кермового керування автомобілів.
|