Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


Обітниця молитви!
Всемогутній Боже, котрий терпів на хресті за всі наші гріхи, будь завжди при мені. Хрест Святого Ісуса Христа, допоможи мені отримати від тебе спасіння. Хресте Святий, віддали від мене всяке нещастя і зло. Хрест Святого Ісуса Христа, вирятуй мене від усяких нещасть душевних і тілесних. Ісусе Назарянине, розіп’ятий, май милосердя наді мною, і визволь мене від зли духів. Амінь. Молитва до хреста Святого була знайдена в Єрусалимі, в гробі Ісуса Христа. Дата і число не було визначено. Цю молитву цісар Карл по віднайденню передав до Риму Папі.

Обітниця молитви!

1. Хто цю молитву відмовляє, читає чи слухає, або носить при собі – не помре несподівано, не потоне, не згорить, і ніяка отрута не зашкодить йому. Запевняю, що скоро вилікую його! (Ісус)

Коли дану молитву буде відмовляти невіста, що має стати матір’ю, - щасливо приведе дитину на світ.

Якщо людина має хворобу: нервову, параліч, падачку чи рак, нехай цю молитву прикладає до болючого місця.

Тих, що цю молитву для інших переписують – благословити буду, (каже Спаситель), а тих, хто висміює її – зіщлю на них покуту!

Ця молитва охоронить ваш дім від урагану, землетрусу, вогню, війни, від усякої нечисті, від злого повітря, голоду і поганих людей.

Хто щоденно відмовляє цю молитву, за три дні перед своєю смертю матиме від Бога знак про годину смерті. Ця молитва на честь і славу Дорогоцінної Крові Ісуса Христа, Воплочення його, через яке Господь Бог допровадить нас до життя вічного – правдива, як те, що Ісус народився у Вифлеємі, був розіп’ятий у Велику П’ятницю, і на третій день Воскрес із гробу!

Господи Боже,вислухай мольби мої і від усякого зла заховай мене. Амінь!

Сон Божої Матері

Прийшов до Неї Господь Ісус і запитав: «Мати, чи спиш?». «Заснула я», – відповіла Діва Марія, – але ти мене збудив. Я бачила Тебе на Оливній Горі і бачила Тебе від Каяфи до Пилата, від Пилата до Ірода, кованого там на бичування, опльованого, терням увінчаного. Потім Тебе судді судили, привязали до камінного стовпа і ланцюгами били Тебе, аж Твоє святе Тіло відкидало. А потім на Хрест прибили і бік списом пробили, з нього вийшла свята Кров і Вода. З Хреста Твоє Мертве Тіло зняли, на моїх руках зложили». Ісус на це ніжно сказав: « Мати Милосердя! Хто той сон при собі носить, відмовляє чи слухає, той без гріха мертвого залишиться. В тому домі ніхто не помре наглою несподіваною смертю без прийняття Тіла і Крові Моєї. А хто про що-небудь буде просити Мене або Тебе, Люба Мати, то отримає. А хто той сон буде другим давати та при собі носити, той 100 днів відпусту дістане. А хто його буде відмовляти або слухати, той не згине ніде: ні на війні, ні в дорозі, ні в якому домі. Цей сон буде оберігати, йому ні вогонь ні вода шкодити не буде».

МОЛИТВА ІСУСА ХРИСТА Коли мій син вийшов на Єрусалимську гору, Його спіймали євреї з позором і призрінням на голову положили терновий вінок, і усе Його Обличчя вмилося Святою Кров*ю. Ісус говорить “Дорогі мої, тяжкий мій Хрест і ранить побите тіло, і вся кров стікає по моєму Хресті”. Сьогодні святий день п*ятниця, якби знайшовся такий щоб цю молитву кожен день, а в п*ятницю почитав три рази, то чого попросить усіх обдарую ласкою, красою, мудрістю і врятую йому три душі з родини чи інших, за яких молився. За три дні до смерті дам знати час коли це станеться, а після смерті положу золотий вінок на його голову. Мати Божа стоїть під Хрестом сина, Вона бачить Його страждання. Ісус говорить:”Іване, ти мій вірний слуга, візьми мою Матір за руку і відведи щоб не бачила моїх страждань на Хресті”. Іван говорить:”Сину Божий, я візьму Твою Матір за руку, відведу від Хреста і утішу, як батько своє дитя, щоб вона не бачила Твого страждання на Твоїм Хресті, який з болем відчувається в її серці”. В цей час здригнулася вся земля, потемніло сонце і місяць, а Матір Божа каже:”Це мій Син переносить тяжкі муки і страждання на своїм смертнім Хресті”. Покапали каплі Крові Ісуса Христа, коли йшов на Голгофу.

Голбвер – кат, знайшов один лист на Святому Гробі Ісуса Христа, який був захований в одній касі, окремо від срібла і грошей. Каса була власністю Батия, імператора Христина, Давида і св. Єлизавети, Марти, Лори і Гранети, всі вони хотіли знати про страждання Ісуса Христа. Він говорить, що було 63 солдати, 180 разів Його били кулаками в плечі, прийняв 40 цвяхів і каменюк, 32 рази тягнули за бороду, підносили за волосся. Потім на Голгофі мене били палками. Я був поранений 100 разів, і битий 308 разів. Тоді впало 5432 каплі крові, і наглядала 31 людина. Я помирав о другій годині в п*ятницю, коли пробили моє серце. Я відходив 120 разів, а тих, що мене убивали, було троє. Ті, хто будуть читати цей лист, матимуть перемогу над злом. Якщо читати цей лист 15 років за Кров, яку проливав наш Дорогий Спаситель, то тоді з неба вибачаться йому 5 гріхів. А якщо помре раніше, то буде йому прийнято, якби прожив 15 років і пролив свою кров за віру. Того, хто читає цей лист, Я зійду з неба і заберу його душу до неба, а також душі його рідних аж до четвертого покоління. А той, хто носитиме цей лист при собі, , а також величатиме Пречисту Матір Божу тому ніколи не буде важко у справах, усяке зло відійде від нього. Святий Григорій говорив, що інший лист був знайдений в іншому місці, і написаний золотими літерами. Збережи цей лист, який був написаний 16 січня 1750 року. В неділлю не робити, бо Я вам дав шість днів щоб працювати, а сьомий – щоб молитися. Святкуйте цей день щоб Спаситель вибачив гріхи ваші. Не забувайте давати милостиню сиротам і бідним, тоді ваш рід буде благословенний і багатий. Якщо не віритимете в цей лист, тоді напущу на вас велику чуму, голод, війни і великі захворювання, вони зазнають силу небесного грому і землетрусів – це буде Моєю великою заплатою. Хто не вірить і скриє цей лист від людей, той буде покараний на Божому Суді. А якщо буде величати і читати цей лист, і будете просити прощення хріхів, також будете читати цей лист іншим, тоді його душа ніколи не загине, а буде врятована від усього зла і напасті. Амінь!

Люди, вірте в муки Спасителя, Який прийшов на землю заради нас. Цей лист дав один Камтор – монах, який був на Святому Гробі Господньому. Пишіть, давайте людям щоб каялись, про це просить сам Господь. Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас грішних. З вірою приклади до болючого місця або до кровотечі. Ворог не може заподіяти ніякої шкоди. Носіть цей лист при собі і він захистить від злих людей і поганих сусідів. Нехай Господь з небес завжди кличе нас грішних. Якщо подати цей лист неплідній жінці, то стане плідною, а хто його носить при собі, то біля нього є Ангел Хоронитель, Архангел Михаїл і Всемогутній Бог. В ім*я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь. Не кляніться Іменем Господнім, бо знищить вас. А в устах завжди майте Бога, прославляючи Його. Амінь.

Всемогутній Боже, котрий терпів на хресті за всі наші гріхи, будь завжди при мені. Хрест Святого Ісуса Христа, допоможи мені отримати від тебе спасіння. Хресте Святий, віддали від мене всяке нещастя і зло. Хрест Святого Ісуса Христа, вирятуй мене від усяких нещасть душевних і тілесних. Ісусе Назарянине, розіп’ятий, май милосердя наді мною, і визволь мене від зли духів. Амінь. Молитва до хреста Святого була знайдена в Єрусалимі, в гробі Ісуса Христа. Дата і число не було визначено. Цю молитву цісар Карл по віднайденню передав до Риму Папі.

Обітниця молитви!

1. Хто цю молитву відмовляє, читає чи слухає, або носить при собі – не помре несподівано, не потоне, не згорить, і ніяка отрута не зашкодить йому. Запевняю, що скоро вилікую його! (Ісус)


Поделиться:

Дата добавления: 2015-09-14; просмотров: 396; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2023 год. (0.018 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты