Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаДодавання нового слайда.
Читайте также:
  1. III. Изучение нового материала.
  2. IV. Изучение нового материала.
  3. IV. Изучение нового материала.
  4. IV. Изучение нового материала.
  5. IV. Изучение нового материала.
  6. IV. Изучение нового материала.
  7. IV. Изучение нового материала.
  8. IV. Изучение нового материала.
  9. IV. Изучение нового материала.
  10. IV. Изучение нового материала.

Перший спосіб: контекстне меню на панелі слайдів - Новый слайд.

Другий спосіб: на панелі інструментів ГлавнаяНовый слайд.

Третій спосіб: на панелі Структура натиснути Enter в кінці заголовку слайда.

Видалення слайда. Виділити слайд на панелі слайдів і натиснути Del (або викликати контекстне меню – команда Удалить).

Зміна порядку слайдів. Перетягнути мишею слайд на панелі слайдів в потрібну позицію. Порядок слайдів можна міняти, перетягуючи їх мишею в режимі Сортировщик слайдов (меню Вид).

Нотатки (Панель Заметки). В Панели Заметки можна створювати нотатки для того ,хто веде доповідь у вигляді окремих сторінок. Кожному слайду відповідає своя сторінка нотаток. Для введення нотаток потрібно клацнути в Панелі Заметки і набрати текст або скористатись меню Вид / Страница заметок.

Форматування слайдів.Меню Дизайн панелі інструментів дозволяє вибрати будь-яку палітру (шаблон) для кольорового оформлення презентації. Зміни відбуваються одночасно для всіх слайдів. Якщо якийсь слайд потрібно оформити інакше ніж інші, то до цього слайду потрібно в контекстному меню вибрати команду Формат фона і в діалоговому вікні вибрати потрібний формат. Якщо зміни не сподобалися, то в цьому ж діалоговому вікні команда Відновити Фон поверне попередній вигляд слайду.

До слайдів можна додавати такі елементи як колонтитули, поле дати, таблиці та інші об’єкти, що доступні в інших програмах MSOffice.

Показ слайдів.Меню Показ слайдов / Начать показ або кнопка F5 на клавіатурі розпочне показ слайдів, починаючи з першого. Кнопка Показ слайдов в нижній частині Панель Структура почне показ слайдів з поточного слайда, який знаходиться на екрані. Зміна слайдів клавішею Enter або кліком миші. Можна використати контекстне меню для встановлення порядку показу або закінчення показу.

Пояснення до слайдів у режимі показу. В режимі показу контекстне меню на області слайда Указатель/Перо дає можливість малювати на слайді. Можна задати колір пера: Указатель / Цвет рисунка. Для переходу до наступного слайду використовують контекстне меню Далее, Переход, Назад або Завершить показ слайдов.

Режими переходу між слайдами.Можна створити візуальний ефект, коли слайд рухається в кадрі, поступово з’являючись і зникаючи з кадру. Можна встановити швидкість переходу зображень. Для цього виділити потрібний слайд, в списку меню Анимация вибрати Эффект і встановити швидкість зміни. Можна також встановити звуковий ефект в команді Звук, час показу слайдів..Гіперпосилання. Будь-який текст або картинка в презентації можуть бути гіперпосиланням. Завдяки цьому можна організувати нелінійний перехід між слайдами (наприклад, після слайда 2 перейти на слайд 5, потім знову на слайд 2 або слайд 3). Окрім того, гіперпосилання ставлять для виклику на екран інших файлів або інтернет-сторінок. Щоб вставити гіперпосилання, потрібно виділити текст (картинку) і виконати команду Вставка-Гиперссылка або в контекстному меню вибрати команду Гиперссылка. В діалоговому вікні вибрати тип гіперпосилання (в цьому документі чи іншому) і куди саме перейти (інший слайд, файл, або завершити презентацію). Крім того, можна налаштувати дію при клацанні мишею на текст (картинку) – команда Вставкавязь-Действие. Для того, щоб перехід відбувався тільки за гіперпосиланням (а не при клацанні мишею по фону), потрібно зняти перемикач По щелчку на вкладці Анимация.

Кнопки переходів. На панелі Вставка існує список фігур, які можна виносити на слайд. Серед них є кнопки управління, які дозволяють керувати зміною слайдів. Для кожної кнопки налаштовується відповідна дія (закрити презентацію, перейти на слайд назад або вперед, на перший чи останній слайд та ін.). Також потрібну дію можна налаштувати для будь-якого об’єкту презентації (фігура, картинка, слово та ін.). Для цього потрібно виділити об’єкт і виконати команду Вставка-Действие.Ефект анімації можна встановити до всього слайду або для тексту слайда. В меню Анимация можна вибрати режим переходів між слайдами, швидкість переходів. Команда Смена слайда -по щелчку змінює слайди по команді мишею (Рис. 2). Щоб цього не відбувалося – цей прапорець знімають. Тоді зміна буде відбуватись тільки за гіперпосиланням.

Рис. 2

Ефекти анімації можна прибрати на панелі налаштування анімації. Для цього виділити ефект і натиснути Del.

При демонстрації іноді є необхідність деякі слайди не показувати. Для цього в Режимі Сортировка слайдов меню Показ слайдов / Скрыть слайд. Значок з закресленим номером показує, що цей слайд демонструватися не буде.

Створення свого режиму показу слайдів. Меню Показ слайдов/Произвольный показ, кнопка Создать/… (вибрати слайди і вказати порядок їх демонстрації).


Дата добавления: 2015-02-09; просмотров: 8; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты