Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОсобливості стрільби на рикошетах і в безпосередньої близькості від своїх військ.

Читайте также:
  1. Аграрна сфера виробництва та її особливості
  2. Балістичні умови стрільби
  3. БЛАНК ЗАПИСУ СТРІЛЬБИ КОМАНДИРОМ ТАНКУ
  4. Бюджетне вирівнювання та його особливості
  5. В чому можна побачити найвиразніші особливості гегелівського тлумачення світу, природи? Як пов'язані між собою природа та дух? Чим вони докорінно відрізняються одне від одного?
  6. Види листів та їхні особливості
  7. Визначення установок для стрільби в батареї переносом вогню від репера.
  8. Використання формул масивів у табличному процесорі MS Excel. Особливості формул масивів.
  9. Відмінювання іменників другої відміни. Особливості поділу на групи іменників з основою на -р. Особливості відмінкових закінчень іменників другої відміни родового відмінка
  10. Власності та їх особливості

а/ Вважається, що наші війська знаходяться в безпосередній близькості, якщо: відстань між ними і противником складає:

- війська відкриті:

500 м при ДСТР < 10 км

700 м при ДСТР > 10 км;

- війська в укриттях, БТР, танках:

300 м при ДСТР < 10 км

500 м при ДСТР > 10 км;

Вихідним параметром є безпечне видалення від розривів своїх снарядів.

б/ Обчислені установки визначають по точці, винесеної від цілі на 200-400 м убік протилежний положенню своїх військ, тобто +/200-400 м/. Коефіцієнт видалення КВ розраховують по і ДК.

в/ Розриви, якщо при першому спостереженні отриманий "+" наближають до цілі з боку супротивника стрибками 100-200 м до одержання протилежного знака /вилки/ або влучення в ціль, після чого вилку половинять і при необхідності продовжують пристрілювання або, увівши коректури, переходять до стрільби на поразку. По мірі наближення розриву до цілі розмір стрибка може бути зменшений.

При одержанні на початку пристрілювання розриву між ціллю і своїми військами ведуть пристрілювання по загальних правилах.


Дата добавления: 2015-02-10; просмотров: 9; Нарушение авторских прав


<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Приклад 1. а/ Бойовий порядок батареї: | Особливості стрільби на рикошетах
lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2019 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты