КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Заочна форма навчання
* За рішенням кафедри студентам, які брали участь у поза навчальній науковій діяльності – участь у конференції, підготовці наукових публікацій тощо – можуть присуджуватись додаткові бали за поточну успішність, але не більше 10 балів.
9.ПОРЯДОК ПОТОЧНОГО І ПІДСУМКОВОГО ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ З ДИСЦИПЛІНИ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ 10. Оцінювання рівня знань студентів здійснюється за результатами поточного модульного контролю (диференційований залік). Завдання поточного модульного контролю оцінюється в діапазоні від 0 до 100 балів включно. Всі об’єкти поточного контролю знань студентів з даної дисципліни поділяються на обов’язкові та вибіркові. До обов’язкових належать завдання, які всі студенти повинні виконати обов’язково під час опанування даної дисципліни. До вибіркових належать альтернативні завдання, серед яких кожен студент може вибрати завдання на власний розсуд з тим, щоб набрати Об’єктами поточного оцінювання знань студентів є: 1) виконання завдань та відповіді на семінарських (практичних) заняттях – від 0 до 60 балів, в тому числі: · активність студента на практичних заняттях (за результатами усного опитування) – від 0 до 20 балів; · активність студента на практичних (за результатами експрес-контролю) – від 0 до 20 балів; · виконання та захист індивідуальних практичних завдань - від 0 до 20 балів 2)виконання модульних контрольних робіт – від 0 до 20 балів. 3) виконання індивідуальних завдань (студент може обрати не більше двох завдань в межах відведених балів) – від 0 до 20 балів Формами роботи на практичних (семінарських) заняттях є тест-контроль (10-15 хв. в кінці заняття), усне опитування, виконання ситуаційних вправ в Робочих Базах прикладного програмного рішення 1С: Бухгалтерія, робота в малих групах. Виконання завдань та відповіді на лабораторних (практичних) заняттях оцінюється за шкалою, наведеною в табл. Оцінювання різних форм контролю знань студентів з дисципліни ”Бухгалтерський облік з використанням прикладного рішення 1С: Бухгалтерія”
На наступному занятті після вивчення відповідної теми перевіряється своєчасність виконання індивідуальних практичних завдань в Робочих базах. За несвоєчасне виконання завдання (без поважних причин) кількість балів за виконання зменшується на 1 бал (20%). Модульний контроль розглядається як певне узагальнення раніше проведеного поточного контролю. Контрольні роботи охоплюють усі розділи дисципліни і мають на меті надати студентам можливість набути практичних навиків письмового викладу програмного матеріалу з точки зору його повноти, правильності, логічної послідовності та оформлення. Модульна контрольна робота №1 включає матеріал за темами 1-4, модульна контрольна робота №2 включає матеріал за темами 5-13. Модульні контрольні роботи проводяться у вигляді тестування та виконання практичного завдання протягом 2-х академ.год. У разі невиконання завдань поточного модульного контролю з об’єктивних причин студент має право, за дозволом декана, скласти їх до останнього практичного заняття. Порядок складання визначає викладач, який проводить практичні заняття.
Вибіркові об’єкти поточного контролю та їх оцінювання: - Виконання індивідуальних розрахунково-ситуаційних завдань –10балів; - Аналітична розробка певної проблеми – 10 балів; - Підготовка презентації за заданою тематикою - 10 балів; - Аналітичний (критичний) огляд наукових публікацій за заданою тематикою – 10 балів. Студент обирає 2 вибіркових об’єкта поточного контролю, які оцінюються в 20 балів. Результати поточного контролю знань студентів вносяться до відомості обліку поточної і підсумкової успішності і враховуються при виставленні підсумкового балу за опанування дисципліни. Переведення даних 100-бальної шкали оцінювання в 4-х бальну та шкалу за системою ECТS здійснюється в такому порядку:
10. ОСОБЛИВОСТІ ПОТОЧНОГО І ПІДСУМКОВОГО ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ Сесійний період Контактні заняття у сесійний період проводяться за темами (13 тем відповідно до робочої програми). Згідно карті самостійної роботи студентів, теми згруповані по заняттях в залежності від об’єму та складності матеріалу, який розглядається на занятті. Кожне заняття складається з міні-лекції, семінару та тестового контролю знань (або виконання практичних завдань). Таким чином, за систематичність і активність на 6 контактних заняттях студент може отримати від 0 до 20 балів. Обов’язковим об’єктами поточного контролю знань студентів заочної форми навчання з дисципліни «Стратегічний управлінський облік» у сесійний період є комплексна аудиторна самостійна контрольна робота у вигляді поточного модульного контролю, яка оцінюється в діапазоні від 0 до 5 балів. Таким чином у сесійний період поточний контроль знань студентів заочної форми навчання оцінюється в 25 балів. Міжсесійний період Обов’язковим об’єктами поточного контролю знань студентів заочної форми навчання у міжсесійний період є домашня індивідуальне завдання з дисципліни. Самостійно виконані домашні індивідуальні роботи перевіряються викладачем та підлягають захисту у ході співбесіди зі студентом. Результати захисту оцінюються від 0 до 20 балів залежно від правильності виконання завдань (вправ), глибини викладення теоретичних питань, кількості опрацьованих літературних джерел і наявності конкретних прикладів із практики базового підприємства. Обов’язковою умовою є своєчасність представлення індивідуальної роботи. Вибіркові об’єкти поточного контролю та їх оцінювання: 1. Аналітичний (критичний) огляд наукових публікацій за заданою тематикою - 10 балів 2. Написання реферату - 10 балів 3. Аналітичний звіт власних наукових досліджень за відповідною тематикою - 10 балів 4. Пошук, підбір та огляд джерел за заданою тематикою - 10 балів 5. Підготовка презентації за заданою тематикою - 10 балів 6. Виконання завдань в рамках дослідницьких проектів кафедри (факультету) - 10 балів 7. Переклад літературних джерел іншомовного походження за заданою проблематикою - 10 балів Студент за власним бажанням може вибрати один із вибіркових об’єктів поточного контролю і отримати від 0 до 10 . Таким чином, за виконання індивідуальних завдань в міжсесійний період студент може отримати від 0 до 25 балів. Результати поточного контролю знань студентів оцінюється в діапазоні від 0 до 50 балів і вносяться до відомості обліку поточної і підсумкової успішності і враховуються при виставленні підсумкового балу за опанування дисципліни.
|