КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Обсяг правової допомогиДОГОВІР Між Україною та Корейською Народно-Демократичною Республікою про правову допомогу в цивільних та кримінальних справах ДАТА ПІДПИСАННЯ: 13.10.2003 р. ДАТА РАТИФІКАЦІЇ: 04.06.2004 р. ДАТА НАБУТТЯ ЧИННОСТІ: 17.12.2006 р.
Україна і Корейська Народно-Демократична Республіка, далі - "Договірні Сторони",
керуючись бажанням подальшого розвитку дружніх відносин і співробітництва між обома державами,
надаючи важливого значення розвитку співробітництва в сфері надання правової допомоги в цивільних та кримінальних справах,
домовилися про таке:
Частина перша ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ Стаття 1 Правовий захист 1. Громадяни однієї Договірної Сторони користуються на території другої Договірної Сторони щодо своїх особистих і майнових прав таким самим правовим захистом, як і громадяни другої Договірної Сторони.
2. Громадяни однієї Договірної Сторони мають право вільно і без перешкод звертатися до суду, прокуратури, нотаріату та інших установ другої Договірної Сторони, до компетенції яких належать цивільні і кримінальні справи (далі - "установи юстиції"), порушувати клопотання, подавати позови і здійснювати інші процесуальні дії на тих самих умовах, що й громадяни цієї Договірної Сторони.
3. Положення пунктів 1 і 2 цієї статті поширюються також і на юридичних осіб, створених відповідно до законодавства однієї з Договірних Сторін.
Стаття 2 Правова допомога 1. Установи юстиції Договірних Сторін взаємно надають правову допомогу в цивільних і кримінальних справах відповідно до положень цього Договору.
2. Установи юстиції надають правову допомогу такожіншим установам у справах, зазначених у пункті 1 цієї статті.
3. Інші установи при вирішенні питань у справах, зазначених у пункті 1 цієї статті, направляють прохання про правову допомогу через установи юстиції.
Стаття 3 Обсяг правової допомоги Правова допомога охоплює виконання процесуальних дій, передбачених законодавством запитуваної Договірної Сторони, зокрема допит сторін, третіх осіб, підозрюваних, обвинувачених і підсудних, потерпілих, свідків, експертів, проведення експертиз, обшуків, вилучення і передача речових доказів, порушення кримінального переслідування і видача осіб, які вчинили злочини, а також розшук, арешт і конфіскація майна та доходів, отриманих злочинним шляхом, визнання і виконання судових рішень у цивільних справах, вироків у частині відшкодування збитків; вручення і пересилка документів; надання на прохання другої Договірної Сторони відомостей про судимість обвинувачених і інших дій, передбачених законодавством Договірних Сторін.
|