Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаОбсяг правової допомоги
Читайте также:
  1. Актуальні проблеми визначення підстав господарсько-правової відповідальності в теорії юридичної (правової) відповідальності.
  2. Аналіз обсягів виробництва і реалізації Початковим етапом аналізу є оцінка обсягів і структури виробництва продукції.
  3. Атмосферне повітря як об'єкт правової охорони та використання
  4. Визначення необхідного обсягу та джерел фінансування капітальних вкладень
  5. Витрати, пов'язані з наданням правової допомога
  6. Вплив англійського права на становлення правової системи США
  7. Громадянське суспільство та його значення у формуванні та функціонуванні правової держави.
  8. Державна система правової охорони інтелектуальної власності
  9. Доходи, що закріплюються за бюджетами місцевого самоврядування та враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів. Ст.64
  10. Експлуатаційні витрати - це поточні витрати об’єкту зв’язку необхідні для надання обсягу послуг за певний період часу (рік, квартал).

ДОГОВІР

Між Україною та Корейською Народно-Демократичною Республікою про правову допомогу в цивільних та кримінальних справах

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 13.10.2003 р.

ДАТА РАТИФІКАЦІЇ: 04.06.2004 р.

ДАТА НАБУТТЯ ЧИННОСТІ: 17.12.2006 р.

 

Україна і Корейська Народно-Демократична Республіка, далі - "Договірні Сторони",

 

керуючись бажанням подальшого розвитку дружніх відносин і співробітництва між обома державами,

 

надаючи важливого значення розвитку співробітництва в сфері надання правової допомоги в цивільних та кримінальних справах,

 

домовилися про таке:

 

Частина перша

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1

Правовий захист

1. Громадяни однієї Договірної Сторони користуються на території другої Договірної Сторони щодо своїх особистих і майнових прав таким самим правовим захистом, як і громадяни другої Договірної Сторони.

 

2. Громадяни однієї Договірної Сторони мають право вільно і без перешкод звертатися до суду, прокуратури, нотаріату та інших установ другої Договірної Сторони, до компетенції яких належать цивільні і кримінальні справи (далі - "установи юстиції"), порушувати клопотання, подавати позови і здійснювати інші процесуальні дії на тих самих умовах, що й громадяни цієї Договірної Сторони.

 

3. Положення пунктів 1 і 2 цієї статті поширюються також і на юридичних осіб, створених відповідно до законодавства однієї з Договірних Сторін.

 

Стаття 2

Правова допомога

1. Установи юстиції Договірних Сторін взаємно надають правову допомогу в цивільних і кримінальних справах відповідно до положень цього Договору.

 

2. Установи юстиції надають правову допомогу такожіншим установам у справах, зазначених у пункті 1 цієї статті.

 

3. Інші установи при вирішенні питань у справах, зазначених у пункті 1 цієї статті, направляють прохання про правову допомогу через установи юстиції.

 

Стаття 3

Обсяг правової допомоги

Правова допомога охоплює виконання процесуальних дій, передбачених законодавством запитуваної Договірної Сторони, зокрема допит сторін, третіх осіб, підозрюваних, обвинувачених і підсудних, потерпілих, свідків, експертів, проведення експертиз, обшуків, вилучення і передача речових доказів, порушення кримінального переслідування і видача осіб, які вчинили злочини, а також розшук, арешт і конфіскація майна та доходів, отриманих злочинним шляхом, визнання і виконання судових рішень у цивільних справах, вироків у частині відшкодування збитків; вручення і пересилка документів; надання на прохання другої Договірної Сторони відомостей про судимість обвинувачених і інших дій, передбачених законодавством Договірних Сторін. 


Дата добавления: 2015-04-15; просмотров: 7; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.004 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты