Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаСтатистика. У телефоні реалізовані функції Збереження списку останніх дзвінків, підрахунку тривалості викликів, вартості викликів
Читайте также:
  1. Глава 18. СТАТИСТИКА ФОНДОВОГО РЫНКА
  2. Глава 4. СТАТИСТИКА РЫНКА ТРУДА
  3. До теми "Статистика виробництва та реалізації продукції".
  4. Епідеміологія та статистика злоякісних пухлин.
  5. Клиническая статистика.
  6. Конституционно-правовые признаки Российской Федерации как федеративного государства. Порядок и статистика изменения субъектного состава Российской Федерации.
  7. Макроэкономическая статистика.
  8. МАТЕМАТИЧЕСКАЯ СТАТИСТИКА
  9. Мед статистика
  10. Моральная статистика

У телефоні реалізовані функції Збереження списку останніх дзвінків, підрахунку тривалості викликів, вартості викликів, кількості прийнятих/відправлених SMS-повідомлень, а також кількості прийнятих/переданих даних.

9.2 Архів викликів

У розділі <Меню-Дзвінки>, вибравши відповідний пункт меню: <Пропущені>, <Вихідні>, <Вхідні>, ви можете переглянути списки останніх дзвінків, зберегти номери зі списків, відправити SMS-або MMS-повідомлення на номери зі списку . Розділ <Меню-Дзвінки- Очистити списки викликів> дозволяє видалити номери з кожного списку або з усіх списків відразу. Розділ <Меню-Дзвінки-Тривалість> Дозволяє переглянути відомості про тривалість останнього, вихідних, всіх вхідних викликів, а також скинути всі лічильники тривалості дзвінків. Розділ <Меню-Дзвінки-Вартість> дозволяє налаштувати тарифікацію викликів для подальшого підрахунку вартості дзвінків, а також переглядати результати підрахунку.

Примітка:

Послуга надається оператором зв'язку, у якого можна отримати докладну інформацію про налаштування, вартість та правила використання послуги.

Фактична вартість наданих оператором зв'язку послуг може відрізнятися від зазначеної, що обумовлено правилами округлення, тарифікації, прийнятими постачальником послуг та іншими факторами, не залежними від виробника даного телефону.

Лічильник SMS

Розділ <Меню-Виклики-Лічильник SMS> дозволяє переглянути кількість надісланих та отриманих SMS-повідомлень, а також обнулити лічильник.

Лічильник GPRS

Розділ <Меню-Виклики-Лічильник GPRS> дозволяє переглянути кількість отриманих та переданих даних, а також обнулити лічильник.

Примітка:

Фактичний обсяг даних, тарифікований оператором зв'язку може відрізнятися від зазначеного, що обумовлено правилами округлення і тарифікації, прийнятими постачальником послуг та іншими факторами, незалежними від виробника даного телефону.

9.3 Налаштування викликів

У розділі <Меню-Налаштування-Телефон-Установки дзвінків> доступні наступні налаштування.

<Анти-АОН> Дозволяє зробити налаштування відправки свого номера абонента під час здійснення дзвінка.

Примітка:

Послуга надається оператором зв'язку, у якого можна отримати докладну інформацію про налаштування, вартість та правила використання послуги.<Очікування виклику> Дозволяє включити/відключити функцію очікування виклику, а також перевірити поточний стан.

Примітка:

Послуга надається оператором зв'язку, у якого можна отримати докладну інформацію про налаштування, вартість та правила використання послуги.

<Переадресація> Дозволяє включити/відключити функцію переадресації викликів, вказати номер для переадресації, а також перевірити поточний стан.

Примітка:

Послуга надається оператором зв'язку, у якого можна отримати докладну інформацію про налаштування, вартість та правила використання послуги.

 

<Заборона виклику> Дозволяє управляти функцією заборони дзвінків.

Примітка:

Послуга надається оператором зв'язку, у якого можна отримати докладну інформацію про налаштування, вартість та правила використання послуги.

<Додатково> Дозволяє управляти додатковими налаштуваннями викликів.

<Чорний список> Дозволяє включити/відключити функцію, що забезпечує блокування вхідного виклику з номера зі списку, і відправки у відповідь сигналу «зайнято». Список таких номерів формується також у даному розділі.<Автодозвон> Дозволяє включити/відключити функцію автоматичного повтору набору номера (у разі невдалої спроби).

<Відображення часу виклику> Здійснює включення/відключення індикації тривалості розмови під час з'єднання.

<Нагадування часу виклику> Дозволяє включити/відключити повідомлення про тривалість активного з'єднання та встановити час подання сигналу.

<Автозавершення виклику> Дозволяє включити/відключити автоматичні завершення активного з'єднання після закінчення заданого інтервалу часу, який також може бути вибраний.


10.Медіа

10.1 FM-радіо

Ваш телефон обладнаний вбудованим приймачем сигналу FM, що дозволяє прослуховувати радіо-станції.

Для доступу до програми слід зайти в розділ <Меню-Медіа-FM-радіо>. Налаштування радіостанції проводиться натисненням клавіш * і #. Для вмикання\вимикання радіо використовуйте клавіші прокрутки вниз. Регулювання гучності проводиться клавішею гучності.

Також доступні наступні <Опції>:

<Список каналів> Дозволяє управляти списком радіостанцій, які можуть бути збережені в пам'яті для зручності використання.

<Ручне введення> Дозволяє ввести частоту бажаної радіостанції вручну - для подальшого прослуховування.

<Автопошук> Дозволяє провести автоматичну настройку списку радіостанцій, які будуть збережені в пам'яті.


Дата добавления: 2014-12-23; просмотров: 19; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.01 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты