КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Порядок виконання роботи. 1. Записати номер підшипника, запропонованого щодо збірки вузла.1. Записати номер підшипника, запропонованого щодо збірки вузла. Дати йому характеристику. 2 Вибрати посадку підшипника з її граничними формами і визначити допуск за формулою: (5) де es - верхнє відхилення валу, мм; EI – нижнє відхилення „отвору”, мм, згідно таблиці допусків. 3 За формулою 1 визначити відхилення від правильної форми за конусностю і овальністю. 4 Зробити висновок щодо допустимих відхилень від правильної геометричної форми 5 Визначити допустиме биття заплечиків для вала і корпуса, за формулою 2 і порівняти з натуральною величиною, яка задана в таблиці 1, тобто , . 6 Зробити, щодо цього розрахунку, висновок. 7 Усі відповіді, отримані за допомогою розрахунків, занести в таблицю 2. 8 Зобразити рисунок 5 й ознайомитись з інструментами і приладдям щодо збірки підшипникового вузла.
1 - з’эмник; 2 - підшипник; 3 – корпус. Рисунок 1 - З’эмник для зняття підшипника з корпусу. 1 - з’эмник; 2 - підшипник; 3 – вал. Рисунок 2 - З’эмник для зняття підшипника з вала. 1 – оправка; 2 – підшипник; 3 – вал. Рисунок 3 – Схема механічного способу спряження підшипників кочення.
|