Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаЗадача 13.6.
Читайте также:
  1. IV. Работа над задачами.
  2. IV. Работа над задачами.
  3. IV. Работа над задачами.
  4. IV. Работа над задачами.
  5. IV. Работа над задачами.
  6. V. Работа над задачами.
  7. V. Работа над задачами.
  8. V. Работа над задачами.
  9. V. Работа над задачами.
  10. V. Работа над задачами.

Подружжя Б-ких взяли за договором у родину 6 дітей, які залишилися без піклування батьків. При цьому термін, на який кожен з дітей було передано на виховання Б-ким, в договорі не було вказано.

Три прийомних малолітніх брата проживали в приватизованій їхніми батьками 3-кімнатній квартирі, але батьки нещодавно загинули в ДТП, тимчасовий нагляд за дітьми здійснювала стара бабуся, яка дітьми не займалася.

Двоє інших дітей – брат і сестра (відповідно 9 і 11 років) до цього також проживали з батьками в приватному будинку, але були відібрані у них у зв'язку з позбавленням батьківських прав.

Старший з дітей – шістнадцятирічний Борис живе в сім'ї Б-ких як прийомний син вже 5 років і збирається вступити в поточному році до коледжу, що знаходиться в сусідній області.

Які заходи і на захист яких прав прийомних дітей повинні вжити подружжя Б-ких? Чи буде розірваний договір про влаштування до прийомної сім'ї Бориса, якщо він вступить до коледжу? Які права мають прийомні діти? Які права і обов'язки у прийомних батьків?

 

Задача 13.7.

Сім'я М-ків, маючи двох рідних дітей, вирішила взяти в прийомну сім'ю третю дитину. Через рік після того, як прийомна дитина почала жити в їхній сім'ї, органи місцевої влади видали акт, за яким сім'я, що має трьох і більше дітей, може отримати кредит на вигідних для сім'ї умовах для придбання житла. М-ки вирішила подати заяву на отримання кредиту. Але при заповненні документів виникло питання: чи вважається прийомна дитина членом їхньої сім'ї?

Дайте визначення сім'ї. Чи можна родину М-ків віднести до категорії тих сімей, які мають трьох дітей?

Задача 13.8.

До органу опіки та піклування звернувся С-в з проханням передати йому на виховання братів Андрія та Сергія Ш-вих – вихованців дитячого будинку сімейного типу «Сонечко». Він пояснив, що є сусідом сім'ї Ч-вих, які виховують як батьки-вихователі цього будинку шістьох дітей віком від семи до шістнадцяти років.

За словами С-ва, Ч-ви, пропагуючи нову систему виховання, жорстоко знущаються над дітьми, заставляють з ранньої весни до пізньої осені ходити у літньому одязі, примушують їх важко працювати тощо.

С-ву дуже сподобалися брати Ш-ви, між ними склалися приязні стосунки. Діти також хочуть проживати з ним, однак бояться висловити своє бажання, побоюючись покарання з боку Ч-вих.Дайте юридичний аналіз наведеної ситуації. Які підстави припинення діяльності дитячого будинку сімейного типу? Які права та обов’язки мають вихованці дитячого будинку сімейного типу?


Дата добавления: 2015-01-29; просмотров: 14; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.005 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты