Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаКласифікація військових фортифікаційних споруд і вимоги до них.
Читайте также:
  1. IV. ВИМОГИ ДО ЗБЕРІГАННЯ ВАКЦИН, АНАТОКСИНІВ ТА АЛЕРГЕНУ ТУБЕРКУЛЬОЗНОГО
  2. IV. Вимоги стосовно вивчення даної теми
  3. IV. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ
  4. V. ВИМОГИ ДО ТРАНСПОРТУВАННЯ ВАКЦИН, АНАТОКСИНІВ ТА АЛЕРГЕНУ ТУБЕРКУЛЬОЗНОГО
  5. V. Вимоги техніки безпеки в аварійних ситуаціях
  6. Антагонізм у мікроорганізмів. Антибіотики, характеристика, принципи одержання, одиниці виміру. Класифікація за механізмом дії на мікроорганізми.
  7. Архітектура, чи зодчество (від грець. architekton -- будівельник), мистецтво створення споруд, які формують просторове середовище для життя і діяльності людей.
  8. Блискавкозахист будівель та споруд
  9. В ЗАХИСНИХ СПОРУДАХ
  10. Визнання, класифікація та оцінка необоротних активів

Фортифікація як наука.Роль і завдання фортифікаційного обладнання місцевості по захисту військ.

Фортифікаційні споруди сприяють більш ефективному застосуванню в бою зброї і бойової техніки, підвищують стійкість управління військами, скритому маневру під вогнем противника, захисту особового складу матеріальних засобів від впливу засобів ураження противника.

Фортифікаційне обладнання районів, позицій та рубежів, що займають підрозділи, а також їх пунктів управління полягає у зведенні різного типу споруд з метою підвищення ефективності застосування всіх видів зброї, захисту особового складу, озброєння і техніки від сучасних засобів ураження противника. Фортифікаційне обладнання здійснюється з максимальним використанням маскувальних властивостей місцевості,місцевих будівельних матеріалів, інженерної техніки, вибухових речовин та збірно-розбірних споруд.

Фортифікаційне обладнання районів, позицій та рубежів, що займають підрозділи в наступі, обороні, а також їх пунктів управління включає створення різного типу споруд (польових і довготривалих)

Здійснюють фортифікаційне обладнання підрозділи всіх родів військ з максимальним використанням захисних властивостей місцевості, матеріалів, інженерної техніки ,вибухових речовин та збірно-розбірних споруд..

 

Класифікація військових фортифікаційних споруд і вимоги до них.

У відповідності із цим фортифікаційні споруди то тактичному призначенню поділяються на наступні групи:

-споруди для ведення вогню, або вогневі споруди;

-споруди для спостереження і командних пунктів, або споруди для командних пунктів;

- траншеї і ходи сполучення;

-укриття для особового складу, медичних пунктів, транспортних засобів, бойової техніки і інших матеріальних засобів;

-фортифікаційні загородження.

Споруди для ведення вогню забезпечують найбільш ефективне використання всіх видів зброї. Деякі види споруд для ведення вогню мають значну протяжність (траншеї) і являються не тільки вогневою позицією, але і виконують роль укритого сполучення, забезпечують скритий маневр особовим складом, зброєю.

Споруди для спостереження і командних пунктів служать для забезпечення стійкого управління військами в бою. Безперервне спостереження за полем боюі діями своїх військ і військ противника забезпечується улаштуванням споруд для спостереженням і є частиною обладнання спостережних або КП.Забезпечується спорудженням сховищ і інших укриттів.Траншеї і ходи сполученняпоряд з забезпеченням інших бойових задач використовуються для скритого(прихованого) переміщення під вогнем противника особового складу, зброї та інших засобів.

Траншеї призначені переважно для забезпечення ведення вогню, ведення спостереження і прихованого сполучення уздовж фронту.

Ходи сполучення на відміну від траншей головним чином забезпечують приховане сполучення з тилом.

Укриттязахищають особовий склад, бойову техніку, боєприпаси і інші види матеріальних засобів від засобів ураження противника.Одночасно вони виконують роль захисту від несприятливих погодних умов.

Вказані вище групи фортифікаційних споруд по характеру захисних властивостей можуть бути відкритого і закритого виду. Відкриті споруди для ведення вогню називають окопами (траншеями).

Фортифікаційні загородження мають за мету призупинити темп наступу противника або зупинити його, порушити його бойові порядки і сприяти максимальному вогневому ураженню.По ступені захисту закриті фортифікаційні споруди поділяються на споруди легкого і важкого виду.

По характеру захисних конструкцій і способу улаштування поділяються на котлованні і підземні

За ступенем захисту закриті поділяються на класи захисту.

За способом зведення - на споруди польового та довготривалого типів.

За розташуванням відносно поверхні землі і способом зведення поділяються на наземні ( обсипні ), котлованні і підземні.

За матеріалами що використовуються- земляні, дерево-земляні, металеві,тканинні, пластмасові, залізобетонні.

Зводяться фортифікаційні споруди у послідовності, що забезпечує постійну готовність військ до ведення бою.

 


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 232; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2020 год. (0.004 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты