Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаЗв'язок з засобами масової інформації.
Ø Створити на базі окремих структурних підрозділів ДКВС централізовану структуру, яка забезпечуватиме реалізацію інформаційної політики відомства, аналіз та узагальнення проблем, що негативно впливають на авторитет ДКВС, здійснюватиме планування та координацію організаційно-практичних заходів, спрямованих на формування позитивного іміджу ДКВС.

Ø Налагодити ефективну систему аналізу процесів в інформаційному просторі держави, які впливають на імідж ДКВС, та підготовки конкретних пропозицій керівництву ДКВС України, органів та установ на місцях щодо стратегії і тактики здійснення відповідних PR-заходів, поліпшення взаємодії із засобами масової інформації, громадськими організаціями, підприємствами та установами з метою підвищення авторитету ДКВС.

Ø Здійснювати постійний моніторинг запитів та уподобань громадян щодо змісту, форм та напрямків інформування населення через ЗМІ про роботу пенітенціарної системи. Планувати підготовку відповідних матеріалів для ЗМІ з урахуванням результатів такого моніторингу.

Ø Акцентувати увагу на дійсно кращих працівниках ДКВС – як досвідчених, так і початківцях, уникаючи при цьому лобового, “казенного” подання інформації, оскільки це викликає лише зворотній ефект. Застосовувати нестандартні прийоми, побудовані на гострих, іноді конфліктних, неоднозначних ситуаціях, які показують працівників ДКВС мислячими, інтелектуально розвиненими, духовно багатими людьми, здатними до неординарних рішень в гострих, критичних ситуаціях.

Ø Започаткувати створення короткометражних художніх, документальних фільмів, відеокліпів профілактичної спрямованості з метою їх показу по телебаченню та в кінотеатрах перед початком демонстрації художніх фільмів.

Ø Створити потужну і сучасну, на рівні світових стандартів, систему оперативного інформування про діяльність ДКВС через мережу Інтернет. Забезпечити її наповнення різноманітною інформацією, корисною для населення, впливовою на громадську думку. Ввести на офіційних Інтернет-сайтах ДКВС “стрічки новин” .

Ø Об’єктивно та оперативно реагувати на критичні матеріали у ЗМІ про діяльність ДКВС. В обов’язковому порядку інформувати редакції про їх розгляд. Практикувати залучення до службових розслідувань за критичними публікаціями їх авторів. Обгрунтовано та гостро реагувати на безпідставні звинувачення, перекручування фактів щодо роботи ДКВС.Ø Ввести в практику термінові брифінги відразу після резонансних, надзвичайних подій.

Ø Ввести в практику звіти через ЗМІ про роботу за рік (півріччя, квартал) начальників ДКВС в областях, акцентуючи увагу на виступах у прямому ефірі регіональних каналів телебачення з відповідями на запитання телеглядачів.

Ø Удосконалити систему відомчих ЗМІ – створити нові телерадіопрограми, змінити концепцію відомчих друкованих видань, зробити їх кориснішими і привабливішими для масового читача.

Ø Заснувати періодичні видання (газету, журнал, інформаційні бюлетені тощо), розраховані переважно на працівників ДКВС та курсантів навчальних закладів ДКВС, з метою поширення позитивного досвіду та обговорення проблем оперативно-службової діяльності.


Дата добавления: 2015-07-26; просмотров: 6; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты