КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Picking apples⇐ ПредыдущаяСтр 12 из 12 План-конспект уроку 3 клас Тема уроку:Їжа Мета уроку: 1. а)Узагальнити і систематизувати вивчену лексику з теми; б)Тренувати вживання неозначених артиклів а/аn та слова some з назвами продуктів 2. Розвивати лексичні, фонетичні, орфографічні навички, навички читання, аудіювання, діалогічного та монологічного мовлення; 3. Виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення мови Обладнання: комп’ютер, презентація, картки, малюнки, фартушки, роздатковий матеріал Хід уроку І. Організаційний момент 1. Привітання. Т: Good morning. How are you today? I have a surprise for you. 2. Уведення в іншомовну атмосферу. Т: Attention, attention, listen to me. Our lesson is over. The fairy-tale begins. Країна див чекає на нас. Куди ми потрапимо? Спробуй здогадатися сам. Відгадайте назву цієї країни, склавши ці чарівні розрізані картинки докупи (HO 1). Що на них зображено назвіть англійською мовою і не забудьте записати назване слово на аркуші паперу. Робота в групах: Учні складають картинки та на аркуші паперу записують слова. І група: слово plum; ІІ група: egg; ІІІ група: jam; ІV група: milk; V група: fish. Т: Але це ще не все. Перша група, підкресліть четверту літеру в слові plum та запишіть її на дошці (m). Друга група – першу літеру у слові egg (e). Третя група – другу літеру у слові jam (a). Четверта група – третю літеру у слові milk (l). П’ята група – третю літеру у слові fish (s). А тепер читаємо разом. Т, Ps: Meals.
ІІ. Ознайомлення учнів з метою уроку та розумовим завданнями. Ми з вами зараз вивчаємо тему “Їжа”. Сьогодні в нас заключний урок з цієї теми. А чи потрібно нам її вивчати? Де вам в житті можуть згодитися отримані знання? (відповіді учнів). Отже, наше завдання сьогодні повторити вивчені слова з цієї теми, навчитися вести діалоги про їжу, розповідати про улюблену їжу, тренуватися слухати, розуміти, читати і писати про їжу і просто гарно, цікаво і весело провести час.
ІІІ. Актуалізація знань
Т: Перед нами великий стіл для гостей цієї казкової країни, тобто для нас. Заплющуємо очі та рахуємо до 10. One … Учні продовжують: Ps: two, three, four, …, ten. Т: І з’являється скатертина-самобранка, на якій овочі та фрукти (HO 2). What can we see? - We can see an orange. Repeat, please. Діти повторюють. Ps: We can see an orange.
Використовується комп’ютерна презентація, учні називають зображені на слайдах продукти.
назвами продуктів. Використовується комп’ютерна презентація, вчитель коментує правило. На дошці записані колонки з артиклями a/an та словом some, дітям потрібно розмістити картки з зображенням продуктів в правильні колонки, користуючись магнітом і коментуючи свої відповіді.
Кросворд (надрукований на картках, роздається кожному учню індивідуально)
По горизонталі:
По вертикалі: 2. Вершки
Використовується комп’ютерна презентація, записаний фрагмент уроку з мультимедійного курсу “Magic English”, учні слухають і відповідають на запитання Т: Ми дізналися, що наша люба принцеса дуже любе фруктові та овочеві салати. Питання до вас, діти,: які фрукти потрібні принцесі для фруктового салату? Подумайте і запишіть в зошити.Open your copy-books and write down the names of fruits. Учні записують назви фруктів. Т: Друге питання: які овочі потрібні принцесі для овочевого салату? Think and write. Учні записують назви овочів.
IV. Введення та закріплення знань, формування вмінь та навичок
Використовується комп’ютерна презентація, на екрані фотографії з піцеріїї. Офіціант одягнутий в сорочку з метеликом, на руці – рушник. Waiter: - Hello! Can I help you? Boy: - We would like some pizza. Waiter: - What pizza would you like? Boy: - I’d like some cheese and tomatoe pizza. Girl: - I prefer pizza with sausage. Waiter: - Some juice? Boy: - Apple juice, please. Girl: - I’d like orange juice. Waiter: - Anything else? Some cake? Girl: - No, thanks. Waiter: - Wait a minute, please.
Учні розповідають про улюблені страви. На презентації фото страв. Діти демонструють власні малюнки, виходять у фартушках. (2-3 учні)
Учням пропонується текст з пропущеними словами і словами для довідок, кожному індивідуальна картка, вони вставляють слова і читають текст та перекладають його.
I Like to Cook I like to cook. I always help my mother in the kitchen. On Sunday my father and I go shopping. We buy fruit and vegetables, meat, fish, milk and cheese. My mother cooks meat or fish and vegetable salad. Father helps her. I cook fruit salad. I take some oranges, bananas, apples, cream and sugar. The salad is ready. We always have tasty dinners on Sunday.
I Like to Cook I like to_________. I always help my mother in the_________ . On Sunday my father and I go______. We buy fruit and vegetables, meat, fish, milk and cheese. My mother cooks ______ or fish and vegetable salad. Father helps her. I cook fruit salad. I take some oranges, _______, apples, cream and sugar. The salad is ready. We always have tasty dinners on_______. Слова для довідок: cook, Sunday, kitchen, bananas, shopping, meat.
Гра “Приготування борщу” На дошці намальована велика каструля з кришкою. На іншій дошці написано число, класна робота і тема твору, а також його початок. Учні підходять по одному до дошки, беруть картку із зображенням продукту, який іде в борщ, прикріпляють його магнітом до намальованої каструлі і дописують слово до твору. Інші учні записують твір в зошити. Cooking Borshch We like to cook. Today we are cooking borshch. We take... . It is ready. Help yourself!
V. Підготовка учнів до виконання домашнього завдання. Розпитати мам про їх рецепти приготування борщу, їх секрети, порівняти з нашим твором і розповісти про це на наступному уроці. VI. Підведення підсумків уроку. T.Your marks are... Picking apples
|