Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


РЕЙДЕРСТВО ТА БЕЗПЕКА БІЗНЕСУ
 

Інформаційна безпека бізнесу - це запорука стабільного розвитку компанії і важлива складова її успіху. Але, на жаль, рейдерство в Україні, захоплення бізнесу, нечесна конкурентна боротьба можуть завдати серйозної шкоди іміджу та фінансів підприємства. Протидія конкурентів і недобросовісних партнерів нерідко призводить до плачевних ситуацій. Найчастіше це обертається величезними втратами, причому не тільки грошовими, але й інформаційними. А погано продумана захист від рейдерства призводить до того, що бізнес просто змінює власника.

Для того щоб нічого з вищезгаданого не торкнулося роботи підприємства, повинна здійснюватися боротьба з рейдерством. Природно, вартість такого захисту вельми серйозна, тому багато підприємств воліють економити на безпеці. А безпечність призводить до катастрофічних наслідків. Але рейдерство в Україні сьогодні поставлено на професійний рівень. Тому протидія має здійснюватися фахівцями, які точно знають, як захистити підприємство від будь-яких зазіхань.

Ось найбільш поширені методи, що ставлять безпеку підприємства під загрозу:

Злом комп'ютерної системи

В результаті віддаленого злому мережі підприємства конкуренти отримують всю необхідну інформацію про проекти й угоди, в тому числі ті дані, які є комерційною таємницею.

Впровадження шпигуна

Завдяки «засланим козачкам» рейдерство в Україні процвітає. Співробітник, що працює на конкурентів, не тільки зливає всю важливу інформацію, але і завдає підприємству іншу шкоду. Це може бути виведення з ладу техніки, охоронної системи, внесення різного роду збоїв в план робіт. Можливі навіть повномасштабні диверсії, що включають в себе зрив важливих угод, підпал і навіть вибух.

Цькування за допомогою сусідів і перевірок

Ще один важливий чинник, порушує безпеку підприємства і підриває моральний дух співробітників - негативно налаштовані сусіди, податківці, міліціонери і співробітники різного роду силових і перевіряючих структур. Якщо компанія за короткий період часу піддалася нападкам з боку сусідів, стурбованих шумом працюючої техніки, Грінпісу, обуреного екологічною обстановкою або санепідстанції, яка отримала сигнал про недотримання нормативів, значить, хтось цілеспрямовано шкодить бізнесу.

Рейдерство в Україні багатолике, і, не піклуючись про власну захист, легко стати жертвою. Питання зміцнення безпеки підприємства на сьогодні – це фінансове питання, так як існують спеціалізовані агентства, в тому числі й детективні, які можуть знайти слабкі місця компанії, а також організовують або реорганізовують економічну, фізичну та інформаційну системи захисту бізнесу.Поделиться:

Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 37; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2023 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты