КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Обробка результатів досліду. Умовна в'язкість визначається відношенням часу витікання досліджуваної рідини до водяного числа 50 с (УВ).Умовна в'язкість визначається відношенням часу витікання досліджуваної рідини до водяного числа 50 с (УВ). УВ = , °E Для переходу від умовної в'язкості, вираженої в градусах Енглера, до кінетичного коефіцієнта в'язкості використовують емпіричну формулу: ×10-4, м2/с. Коефіцієнт динамічної в'язкості . Дослідні та розрахункові дані заносять до таблиці 1.1.
Таблиця 1.1 ‑ Дослідні та розрахункові дані
Контрольні питання 1. Яка мета роботи? Для чого використовують віскозіметр Енглера? 2. Що таке густина рідини, її розмірність? 3. Що таке питома вага рідини, її розмірність? 4. Яке співвідношення між густиною та питомою вагою? 5. Коефіцієнт стиснення, формула, розмірність? 6. Як зветься коефіцієнт, обернений коефіцієнту стиснення? 7. Коефіцієнт температурного розширення, формула, розмірність? 8. В’язкість рідини, розмірність коефіцієнта динамічної та кінематичної в’язкості. Їх співвідношення. 9. Гіпотеза Ньютона, математичний вираз. 10. Умовна в’язкість, одиниця виміру. 11. Що таке “водне число” віскозиметра? 12. Від чого залежить в’язкість рідини? 13. Як перейти від умовної в’язкості до кінематичної? 14. Що таке рідина ? Відмінність між рідиною та газом.
|