КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Перелік питань зрізу №2⇐ ПредыдущаяСтр 14 из 14 1. Порядок підготовки переносних радіостанцій до роботи. 2. Порядок розгортання переносних радіостанцій. 3. Порядок перевірки працездатності переносних радіостанцій. 4. Порядок перевірки напруги АКБ переносних радіостанцій. 5. Порядок перевірки працездатності переносних радіостанцій у режимі ПРИЙОМ 6. Порядок перевірки працездатності переносних радіостанцій у режимі ПЕРЕДАЧА 7. Порядок перевірки працездатності узгоджувального пристрою переносних радіостанцій 8. Порядок налагодження р/ст на робочу частоту переносних радіостанцій.
9. Радіостанція Р-159. Вихідне положення органів управління. 10. Радіостанція Р-159. Встановлення номіналу робочої частоти 11. Радіостанція Р-159. Налагодження р/ст на робочу частоту 12. Радіостанція Р-159. Ведення радіозв'язку в режимі Тлф 13. Радіостанція Р-159. Робота на р/ст. в режимі дистанційного управління (ДУ) 14. Радіостанція Р-158. Вихідне положення органів управління. 15. Радіостанція Р-158. Налагодження р/ст на робочу частоту 16. Радіостанція Р-158. Ведення радіозв'язку в режимі ПШ
17. Які відомості включають оформлені на спеціальному бланку радіодані? 18. Що означає процес установлення радіозв'язку? 19. Радіообмін. Дати визначення. Як радіообмін підрозділяється за своїм змістом? 20. В чому полягає оперативний радіообмін? 21. В який спосіб можуть передаватися радіограми і сигнали? 22. Як інформація поділяється за важливістю та категоріями терміновості? 23. Що забороняється передавати по відкритих каналах радіозв'язку? 24. Заходи безпеки при роботі на переносних р/ст.
25. Коли двобічний радіозв’язок вважається встановленим? 26. Як подається стандартна відповідь на виклик, якщо викликалося кілька радіостанцій? 27. З якою метою застосовується паролювання радіостанцій? 28. У яких випадках запитується пароль у радіостанцій, з якими ведеться радіообмін? 29. Мета та порядок перевірки радіозв’язку. 30. В якій послідовності передається радіограма, після отримання згоди на прийом? 31. В якій послідовності проводиться передача сигналів у радіонапрямку? 32. Порядок передачі цифрового тексту.
33. Навести приклад стандартного виклику 34. Навести приклад стандартної відповіді 35. Навести приклад установлення зв’язку в радіонапрямку 36. Навести приклад установлення зв’язку в радіомережі 37. Навести приклад переговорів для установлення зв'язку в радіомережі з використанням циркулярного позивного 38. Навести приклад роботи між двома кореспондентами скороченими позивними 39. Навести приклад переговорів при передачі команди в радіо напрямку. 40. Порядок передачі слів, які важко вимовляються. Навести приклади передачі слова ОДЕСА по буквах.
|