КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Ї Частина 11.Відповідь: В. Пам'ять (запам'ятовуючий пристрій) призначена для збереження даних і програм для їхньої обробки. У комп'ютері використовується пам'ять кількох типів, які відрізняються за своїм функціональним призначенням, способами зберігання інформації, а також конструкцією. Основними характеристиками запам'ятовуючого пристрою є швидкодія та ємність. Внутрішня пам'ять — один із основних пристроїв комп'ютера, призначений для постійного або тимчасового збереження інформації, швидкого доступу до неї та передавання на подальшу обробку. Зовнішня пам'ять (пристрої довгострокового збереження інформації) слугує для тривалого збереження даних. Приклади зовнішніх пристроїв пам'яті: Дискета — гнучкий диск із магнітним покриттям, укладений у спеціальний футляр. Флеш-пам'ять — мініатюрні електронні накопичувачі інформації, які приєднуються до USB-порту комп'ютера. Жорсткий диск (вінчестер) — основний пристрій тривалого збереження інформації; на жорсткому диску дані зберігаються на магнітній поверхні диска. Лазерний диск (компакт-диск, CD) — сучасний носій інформації, що являє собою пла- стиковий диск, інформація на який записана за допомогою лазерного променя. Обсяги стандартних зовнішніх запам'ятовуючих пристроїв: А дискета (гнучкий диск, флоппі-диск): 1,44 Мбайта; Б флеш-пам'ять: 4-32 Гбайти; В жорсткий диск (вінчестер): 350-1000 Гбайтів; Г лазерний диск: CD — 700 Мбайтів, DVD — 5 Гбайтів, BD — 50 Гбайтів. У наш час жорсткий диск усе ще залишається пристроєм, на який можна записати найбільший обсяг даних. 2.Відповідь: А. Форматування — це процес зміни зовнішнього вигляду документа. Кнопка панелі інструментів Форматування (або команда меню Формат ^ Напрямок тексту...) у MS Word призначена для встановлення напрямку тексту. 3.Відповідь: В. Ім'я файла складається з двох частин: імені й розширення імені. Ім'я файла надає користувач, а розширення призначається програмою автоматично. Розширення вказує на тип файла — ознаку, що характеризує природу вмісту файла, відображає його призначення і сферу застосування. Файли із розширенням .pps у MS PowerPoint 2003 (.ppsx — в MS PowerPoint 2007) використовуються для збереження презентації, яка підготовлена для демонстрації. 4.Відповідь: А. Діаграма — це спосіб подання табличних даних у графічному вигляді, що доцільно використовувати для аналізу й порівняння даних.
Гістограма (Column chart) — це вид діаграми, яка відображає значення різних
категорій. Показує зміну даних протягом інтервалу часу. Для наочного порівняння різних величин використовуються вертикальні стовпці, які можуть бути об'ємними і плоскими. Висота стовпця пропорційна значенню, наданому в таблиці.
Пелюсткова діаграма (Radar chart) вводить для кожної категорії власні осі координат, що розходяться променями з початку координат. Лінії з'єднують значення, що належать до одного ряду. Дозволяє порівнювати сукупні значення декількох рядів даних. Графік (Line chart) застосовується для показу змін у групі значень за тривалі
інтервали часу, особливо якщо потрібно акцентувати увагу на змінах у часі і темпах змін. Кругова діаграма (Pie chart) показує співвідношення між різними частинами одного ряду даних, що становить у підсумку 100 %. Зазвичай використовується, коли необхідно відобразити внесок у відсотках кожного джерела. На малюнку подано об'ємний варіант звичайної гістограми. Відповідь: А. Таблиця бази даних MS Access містить перелік об'єктів одного типу, кожен рядок такої таблиці називається записом, стовпець — полем. Унікальне поле — це поле, значення в якому не можуть повторюватись. Таке поле можна визначити як первинний ключ. Відповідь: В. Точний і зрозумілий виконавцю набір вказівок для виконання послідовності дій, що направлені на досягнення поставленої мети або розв'язання завдань певного типу, називається алгоритмом.
|