КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Позначте правильні твердження.1. Наукові основи державного управління - це система наукових знань про управління державним механізмом, які складають теоретичну і методологічну базу практики адміністрування. 2. Наукові основи державного управління - це система знань про державний механізм, які складають синтетичну і аналітичну базу адміністрування. А. Тільки перше твердження правильне. Б. Обидва твердження правильні. В. Тільки друге твердження правильне. Г. Обидва твердження не правильні.
7. Виберіть правильне твердження: «Суспільні функції держави, які притаманні їй на сучасному етапі- це…» 1. публічна; 2. соціальна; 3. організаційна; 4. екологічна; 5. зовнішня А. всі перелічені Б. 2,4,5 В. 1,2,4 Г. 2,3,5 Тема 2: Державна влада та державне управління За партійним принципом формування уряди бувають А. однопартійні, коаліційні та уряди партійної меншості. В. республіканські та демократичні. Б. однопартійні та багатопартійні. Г. соціалістичні, демократичні, комуністичні.
Парламентськими процедурами, які передбачають урядову відповідальність, є А. розпуск парламенту. В. вето, імпічмент. Б. резолюція осуду, вотум недовіри, інтерполяції. Г. референдум.
Цілі державного управління поділяють на А. статичні; динамічні. В. стратегічні; тактичні; оперативні Б. конкретні та загальні. Г. тимчасові і постійні.
За партійним принципом формування уряди бувають А. однопартійні, коаліційні та уряди партійної меншості. В. республіканські та демократичні. Б. однопартійні та багатопартійні. Г. соціалістичні, демократичні, комуністичні. 12. Велика група методів функціонування органів державної влади пов'язана з : А. Стратегічними цілями, які розгортаються в тактичні і фіксують великі блоки дій. Б. Можливостями придбання і розширення особистої власності, свободи підприємництва, діючими в суспільстві матеріальними стимулами, характером і рівнем оплати праці, іншими економічними явищами. В. Правовою й організаційною державно-управлінською діяльністю. Г. Аспектами впливу на інтереси і мотиви поведінки людини. 13. Адміністративні методи це: А. психологічні установки щодо управління і тих дій, які необхідні для його здійснення. Б. прямий вплив державного органу або посадової особи на волю виконавців шляхом встановлення їх обов'язків, норм поведінки і видання конкретних вказівок. В. поглиблення демократизму держави об'єктивно веде до зростання ролі цієї групи методів. Г. способи і прийоми, дії прямого і обов'язкового визначення поведінки і діяльності людей з боку відповідних керівних компонентів держави.
|