КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
ДІЯ 4. Привітання перших вчителівСПИСОК учнів 11-Б класу
Класний керівник Рязанцева Світлана Володимирівна
ІНТРО.
Музичний фон. В залі темно. Промінь світла на читача (читає без муз. супроводу).
ЧИТАЧ: Глядач затих. Я вийшов на підмостки, Прямо в мене цілить морок ночі Я люблю твій задум і погоджусь Вже продуманий порядок дійства,
ДІЯ 1. Виконується пісня«Ветер перемен». Співаки з’являються на сцені по одному, до приспіва виходять усі співаючі. Під час пісні фотослайди.
Кружит Земля, как в детстве карусель А над Землей кружат Ветра Потерь Ветра потерь, разлук, обид и зла Им нет числа, им нет числа
Им нет числа - сквозят из всех щелей В сердца людей, срывая дверь с петель Круша надежды и внушая страх Кружат ветра, кружат ветра
Припев:
Сотни лет и день и ночь вращается Карусель-Земля Сотни лет все ветры возвращаются Hа круги своя
Hо есть на свете ветер перемен Он прилетит, прогнав ветра измен Развеет он, когда придет пора Ветра разлук, обид ветра
Припев:
Сотни лет и день и ночь вращается Карусель-Земля Сотни лет все в жизни возвращается Hа круги своя
Завтра ветер переменится, Завтра прошлому взамен Он придет, Он будет добрый, ласковый Ветер перемен
ДІЯ 2. Вихід 5 ведучих. Фонова музика «Неужели это я» Наталья Королёва. ВЕДУЧИЙ: Вересень. Яскравий день. Ромашки. Банти. Посмішки. І першоклашки. Два на два. Буквар. П'ятірка. І у класі перша бійка.
ВЕДУЧИЙ 2: Фараони. Глобус. Мапа. Розфарбована вся парта. Луги. Піфагор. Кислоти. Іван Франко. Протоки. Ноти.
ВЕДУЧИЙ 3: До контрольної підготовка І шпаргалок заготовка. Танці. Турпохід. Гітара. Поцілунок. За чверть пара.
ВЕДУЧИЙ 4: Держекзамен. Бал прощальний. Навпіл з сумом сміх незнаний. Атестат. Квіти у вікні. І чомусь так сумно мені.
ВЕДУЧИЙ 5: Швидко час у школі пролетів, Забути ніхто його не зміг. Але пам'ятаємо ясно як зараз - Як зустрічала перша вчителька нас.
ДІЯ 3. Танок під пісню «Неужели это я» Наталья Королёва. Танцюють пари дівчатка + випускниці, хлопчики + випускники. Танок закінчується розділом пар: 1шокласники уходять ліворуч, випускники праворуч – розходяться з середини сцени до боків, махаючи один одному. ДІЯ 4. Привітання перших вчителів Пісня закінчується, виходять ведучі. Фонова музика. ВЕДУЧИЙ: Першоклашки. Ми були такими маленькими, безтурботними, але з широко відкритими очима і незлічимою жагою до нового.
ВЕДУЧИЙ 2: Школа постала перед нами величезним незнанним світом, сповненим нових знань, яскравих подій та відкритів.
ВЕДУЧИЙ 3: Хто б не злякався на місці першокласника? Але у нас завжди була підтримка, вірний порадник, справжній друг і наша друга мама.
ВЕДУЧИЙ 4: Наші перші вчителі – ви виплекали нас своєю любов’ю, ніжністю і турботою. І ми безмежно вдячні вам за ваш незримий труд і щире серце.
ВЕДУЧИЙ 5: З великою повагою запрошуємо на сцену першого вчителя 11А класу __________________ і 11Б класу ________________________.
Перші вчителя розміщуються по центру сцени. Виходять усі учні розміщуються великим півколом, кожен від свого учителя. По бокам від учителів два мікрофони. 11А:Беззахисні, розгублені, маленькі, Колись уперше ми прийшли до школи. Ви нас зустріли, наче рідна ненька, І ми Вас не забудмо ніколи!
11Б: Ви стільки діточок добром зігріли, Пораду дали, вислухавши вчасно, Від бід, нещасть зуміли захистити, Забуваючи про всі ваші турботи.
11А: Ви нас навчали грамоті, науки, Як стати чесною, порядною людиною І шанувати власную родину, Любити край свій, рідну Батьківщину!
11Б: Любі учительки, привітні, милі, щирі, Турботливі, уважні, принципові, Великодушні, лагідні та справедливі, Вас називають – вчительки від Бога!
По черзі учні по парам виходить до своєї вчительки і говорять комплімент (один говорить, другий тримає троянду, яку потім вручає):
- Ви у нас найкраща, найдобріша, найвеселіша, найтерпеливіша, найвідповідальніша, найтурботливіша, найвідзивчивіша, найгарніша, найрозумніша, найпрелесніша, найпрекрасніша, найрізноманітніша, найчуттєвіша, найкласніша, найніжніша, найтрудолюбивіша, найщиріша, найдобродушливіша, найцілеспрямованіша, найпозитивніша, найрозуміюча, найсердечніша, найуважніша, найлагідніша, найсправедливіша, найпривітливіша. Ми любимо і поважаємо вас.
Після вручення квітів, надається слово першим вчителям. ДІЯ 5. Фонова музика. Виходить ведучий. ВЕДУЧИЙ: За шкільний ремонт, тепло, надійність, За книги, посібники в необхідній кількості, За кадри дуже високого рангу, За ваші перевірки і з тилу, і з флангу, За конкурси, свята, олімпіади, За щедрі подарунки – ми досі в захваті. Дякуємо за ваші чудові акції, Представники шкільної адміністрації. Виступ Чуманова Назара – гра на гітарі / пісня. ДІЯ 6. «Голос»
Під оплески усі уходять зі сцени, лунає музика і виходять 2 ведучих шоу «Голос учня». В цей момент на сцені 3 крісла, де сидять журі, спиною до глядачів. На спинках крісел написи: «Директор», «Заступник директора з виховної роботі», «Класний керівник». ВЕДУЧИЙ ШОУ: Вітаємо, вас на мегапроекті «Голос».. Голос учня, стоячого на порозі життя, голос учня, готового покинути стіни школи, голос за право називатись випускником школи № 115 2015 року. Що ж заважає йому? А нічого! Сьогодні фінал і ми розпочинаємо! На сцені найсправедливіше журі, яке «на осліп» винесе свій вердикт.
ВЕДУЧА ШОУ: А я представляю першого фіналіста. Краса та гордість 11Б класу. І йому є що сказати. Сказати на весь голос. Адже розмовляє він за допомогою найчаруючого музичного інструменту – саксофону. Зустрічаємо! В кінці завершення виступу, з крісла піднімається директор. ВЕДУЧИЙ ШОУ: Ось ми і дізнались, хто таємний фанат саксофону.
ВЕДУЧА ШОУ: А за кулісами вже хвилюється наступний фіналіст. І зараз ми почуємо голос. О так, це не просто фіналіст, це дует, ні це тріо чи навіть квартет. ВЕДУЧИЙ ШОУ: Зустрічайте гучними оплесками! Співає колектив під пісню «Андрей Губин – такие девушки». Вы сидите в кабинете, На столе у вас завал, За учебой вы следите, Проверяете журнал. Вы внимательны к нам очень И стараетесь для нас. Вы не спите до трёх ночи, И мы любим очень вас.
Припев:
Такие завучи как наши, Что светят в школе до утра, В одну из них легко и просто Влюбиться раз и навсегда. Но если ты обычный школьник, Тебе не светят никогда Такие завучи как наши, Такие профи как она, Такие завучи как наши, Такие профи как она.
ВЕДУЧИЙ ШОУ: УУУУ!! Вітаємо! Після такого зізнання ніхто не встоїть! Наші фіналісти надзвичайно талановиті і завуч це оцінив! Ще й як оцінив!
ВЕДУЧА ШОУ: А й справді, як оцінив?
СЦЕНКА «Здача ЗНО»
У сценці грають хлопець і дівчина – випускники і завуч. Під музику виносять 2 парти з наклеєними плакатами «ЗНО» і 2 стільчики. Випускники сідають на місця, завуч роздає завдання. Музика 2 – виносять реквізит, вибігають учасники сценки Моцарт Реквієм – випускники мучаються над завданнями Тікання годинника – випускники дивляться на ручні годинники, перешіптуються Only you – витягають підказки: дівчина із-за пазухи, хлопець з-під шкарпетки і починають списувати Pink Panter – виходить зауч і забирає підказки Тікання годинника Позвони мне – випускники ховаються під парти і телефонують Місія не здійсненна. Головна тема – хлопець, переодягнений у прибиральницю, вибігає зі шваброю і підкидає підказки Тікання годинника Pink Panter – виходить зауч і забирає підказки Тікання годинника Abba – Money, Money, Money – хлопець дістає гроші, вкладає в свою роботу і сусідки і віддає заучу Тікання годинника «Ералаш» – зауч розкриває лист А3, де написано «0 балів» «Здраствуй небо» - виходять воєнні і забирають хлопця Музика 1 – виходить прибиральниця і віддає свій халат і швабру дівчині.
Повертаються на сцену ведучі проекту «Голос» під фонову музику.
ВЕДУЧИЙ ШОУ: А у нас залишився останній фіналіст. Тільки якийсь дуже боязкий, беззахисний. Можливо, хтось і зжалиться..
ВЕДУЧА ШОУ: Виходь, виходь, не бійся!
Виходить дівчина і співає під музику:
ДІВЧИНА: Букви в зошиті писать
Декілька разів збивається. Класний керівник не витримує, піднімається з крісла. КЛ. КЕРІВНИК: Не хвилюйся! У тебе все вийде! Ходімо, я буду тобі допомогати!
Забирає дівчинку до себе, разом за ручку уходять.
ВЕДУЧА ШОУ: І справді, хто як не наші класні керівники готові підтримати нас у найскрутнішу хвилину.
ВЕДУЧИЙ ШОУ: На цій щасливі ноті ми завершуємо наше шоу! Усім дякуємо! До зустрічі!
Музика з проекту «Голос».
ДІЯ 7. Вихід 5 ведучих. ВЕДУЧИЙ: Які терплячі все-таки Оті класні керівники. Вони нас то в кіно водили, То на екскурсію возили.
ВЕДУЧИЙ 2: Завжди ідею подавали, Ходити в школу заставляли, А ще до пізньої пори Робили з нами вечори.
ВЕДУЧИЙ 3: І непомітно вчили нас добру, Порядку кожен раз, І скільки вистачало сили, Людей порядних з нас ліпили.
ВЕДУЧИЙ 4: І до дверей нас провели, Щоб ми в життя іти могли, Дорослі, добрі, повні сили, Щоб вже самі добро творили.
ВЕДУЧИЙ 5: Та ми в житті вас не забудем І пам'ятати завжди будем. І слово, й посмішку ласкаву, То хитрувату, то лукаву, І ту любов, що віддавали, За все ми вдячні вам без ліку, РАЗОМ: СПАСИБІ НІЖНЕ І ВЕЛИКЕ!
Ведучі уходять, на сцені танцювальний номер. Після танцю включається фонова музика, ведучі повертаються. ВЕДУЧИЙ: Наталія Вікторівна та Світлана Володимирівна! За ці 7 років ви стали для нас не просто надійним тилом і дружнім плечем, не лише гарним прикладом і вірним порадником, ви наповнили ніжністю та ласкою, вірою і силою, надією і любов’ю наші серця.
ВЕДУЧИЙ 2: Ми ніколи не забудемо вашої доброти і віри в нас! І з великим трепітом у серці ми запрошуємо вас на сцену! Під музику «Мэри Поппинс – ветер перемен минус» виходять 2 класи і стають у два півкола. Учителя піднімаються на сцену, їм роздають стрічки. В цей момент кожен учень тримає стрічку, довжиною в 2м, а другий кінець передає своєму вчителю. Таким чином, учитель тримає кінці усіх стрічок, які є в руках у учнів.
2 – й випускник 3 – й випускник Ми для вас, дорогі вчителі, 4 – й випускник 5 – й випускник 6 – й випускник 7 – й випускник 8 – й випускник
9 – й випускник
Діти виносять дзвоники, поки в цей час керівники говорять по черзі слова: КЛ.КЕРІВНИК 1: Від цих хвилин нам нікуди не дітись, І кожному з нас почуття це знайоме. І значить, не тільки шкільне дитинство Йде від вас разом з першим дзвінком.
КЛ.КЕРІВНИК 2: Дзвени з минулого, над сьогоденням, Дзвени ж і над тим, що зберіг, не зберіг, Дзвени із дитинства, що минає неспинно, Співай на останок, прощальник дзвінок. Дзвонять у дзвіночки. Слова від класних керівників. Вкінці їм вручають квіти. ДІЯ 8. Слова ведучих під музичний фон. ВЕДУЧИЙ: Як довго ми чекали цього часу, Коли дзвінок останній продзвенить, Й для нас, для одинадцятого класу Настане урочиста і важлива мить.
ВЕДУЧИЙ 2: І от настав шкільний останній день, Святково, сумно і тривожно на душі, Для вас ми школярі сьогодні вже востаннє, Шановні, милі, добрі вчителі.
ВЕДУЧИЙ 3: Від «закарлючок» до серйозних творів Нас шляхом знань і доброти вели, Ви нас терпіли і навчали одинадцять років, Шановні, милі, добрі вчителі.
ВЕДУЧИЙ 4: Ви рахувати нас і думати навчали, Любить Вітчизну, поважать своїх батьків, Всі помилки ви наші виправляли, Шановні, милі, добрі вчителі.
ВЕДУЧИЙ 5: По-різному зовем вас поза-очі, Всі «прізвиська» ви знаєте свої, Але ми любим вас, наші хороші, Шановні, милі, добрі вчителі.
ВЕДУЧИЙ: Тепер у кожного із нас своя дорога, Яку ми оберемо на Землі, Та всі за вас молити будем Бога, Шановні, милі, добрі вчителі.
Запускається слайд шоу фотографій випускників. 1 – й випускник Ну от і все. Перегорнули ми
Здавався недосяжним горизонт,
Дитинство наше, мов вчорашній день,
4 – й випускник
Ми підійшли до першої межі –
Звучить фінальна пісня «Скрябін – випускний», на 2му куплеті танцюючі пари запрошують учителів на танок, а після вручають квіти. ВЕДУЧИЙ: Школьных дней карусель не замедлит свой бег, Мы уйдём, а за нашими партами, Настигая совсем незнакомый предмет, Будут снова сидеть первокласники.
ВЕДУЧИЙ 2: Вам вдячними будемо скрізь і завжди, За все, чому Ви нас навчили! І Вас не забудемо ми у житті, За те, що ви нас просто любили! ФІНАЛ. Музика для фону: Обжигающие – всё, что было в школе, Алсу – последний звонок, Любовные истории – школа, Сливки – куда уходит детство,Челси – последний звонок, Океан Ельзи – все буде добре.
|