КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Не менше 60 балів).Умовою одержання позитивної оцінки є набрання не менше 60 балів за результатами поточного модульного контролю.
Поточний контроль знань студентів Поточний контроль знань студента є обов’язковим видом контролю, що проводиться в КНЕУ протягом навчального семестру і покликаний: q допомагати студентові в організації його роботи; q привчати студента до систематичного опрацювання матеріалу і підготовки до сприйняття наступних тем з програми дисципліни; q виявляти ступінь відповідальності студента та його ставлення до навчання, причини, що перешкоджають виконувати навчальну програму; q стимулювати активність та інтерес студента до вивчення дисципліни; q виявляти обсяг, глибину і якість сприйняття студентом матеріалу, який вивчається; q визначати недоліки і прогалини у знаннях та шляхи їх усунення; q виявляти рівень опанування навичками самостійної роботи. Об’єктами поточного контролю знань студента є: 1) систематичність та активність роботи на семінарських (практичних) заняттях; 2) виконання студентом індивідуальних завдань для самостійної роботи; 3) виконання модульних (контрольних) завдань. Загалом оцінці підлягають: q систематичність роботи на семінарських (практичних) заняттях; q рівень знань, продемонстрований у відповідях на питання з тем, винесених для розгляду на семінарське заняття; q виступи на семінарських заняттях з доповіддю або презентацією; q активність при обговореннях та дискусіях на семінарських заняттях (включаючи доповнення до виступів, уточнення та виправлення озвучених відповідей інших студентів); q результати проведення експрес-опитування; q виконання індивідуальних завдань (підготовка рефератів, есе; заповнення таблиць із завданнями; підготовка навчальних чи наукових текстів тощо); q самостійне опрацювання тем (розділів, питань); q виконання модульних завдань.
У відповідності до Порядку оцінювання знань студентів кількість модулів (блоків) з навчальної дисципліни не може перевищувати два модулі в семестр. Робоча програма дисципліни передбачає проведення двох модулів для студентів денної та вечірньої форм навчання (для заочної форми навчання – одного модульного контролю). Оцінювання поточної роботи студента здійснюється в межах100 балів. За рішенням кафедри студентам, які брали участь у позанавчальній науковій діяльності – в роботі студентських наукових конференцій, наукових гуртків, проблемних груп, підготовці наукових публікацій тощо – можуть присуджуватись додаткові бали за поточну успішність, але не більше 10 балів. При цьому загальна кількість балів за поточну роботу в семестрі не може перевищувати 100 балів.
|