КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Порядок виконання роботи.1). Ознайомитися з робочим місцем. Вивчити характеристики використовуваних приладів 2). Зібрати схему з’єднання навантаження зіркою (рис. 2.6.3) при 3). Подати напругу 38 В і записати свідчення амперметрів, ватметрів і виміряти напруги відповідно до табл. 2.6.1. 4). Приєднати нейтральний дріт і переконатися, що струм в ньому близький до нуля. Записати значення струму. 5). Зібрати схему з’єднання приймачів зіркою з нейтральним дротом при неоднакових комплексних опорах фаз (рис. 2.6.4) (включити у фазу А додатковий резистор, зберігши котушки індуктивності колишніми, перемкнути ватметри, додавши третій у фазу С). 6). Виміряти струми, напруги і потужності відповідно до таблиці 2.6.2. 7). Від’єднати нейтральний дріт від і повторити вимірювання згідно табл. 2.6.2.
Рис. 2.6.3. Схема для дослідження симетричного режиму
Рис. 2.6.4. Схема для дослідження несиметричного режиму
Обробка результатів дослідів. 1). За даними табл. 2.6.1 обчислити необхідні величини і побудувати в масштабі векторну діаграму струмів і напруг. Потужність навантаження рахують по струму, напрузі і . 2). Перевірити співвідношення між лінійними і фазними напругами і струмами при симетричному режимі. 3). Перевірити точність вимірювання потужності (активної і реактивної) методом двох ватметрів. 4). За даними табл. 2.6.2 обчислити необхідні величини і побудувати векторну діаграму струмів і напруг для кола з нейтральним дротом. 5). Поясніть роль нейтрального дроту при несиметричному навантаженні.
|