Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВакцинація і наслідки
Читайте также:
  1. Андрусівське перемир'я 1667 р. "Вічний мир" та його наслідки для України.
  2. Андрусівське перемир’я, бахчисарайський та вічний мирні договори, їх наслідки.
  3. Визволення У. від фашистських окупантів. Наслідки ІІ світової війни для У.
  4. Вітер та його негативні наслідки для рослин.
  5. Встановлення Радянської влади в У у 1920 р. підсумки та наслідки громадянської війни.
  6. Екологічна криза: поняття, причини, наслідки, форми прояву та шляхи подолання
  7. Завершення української національно-демократичної революції, її наслідки та уроки
  8. Козацько-селянські повстання кін. XVI ст. та 20-30-х рр. XVII ст., їх наслідки.
  9. Міжнародне усиновлення та його наслідки

Слід зазначити , що одним з факторів геноциду населення , крім споювання народу алкоголем , отруєнням тютюнопалінням, ГМО і руйнування еколгіі , є вакцинація. Батькам слід берегти своїх дітей від цієї зарази. Ось основні факти про шкоду щеплень:

1 . Медична література містить чимало досліджень , що документують неефективність щеплень. Не існує ніяких доказів того , що саме щеплення допомогли людству перемогти в боротьбі з деякими небезпечними інфекційними хворобами. Факти свідчать про те , що захворюваність на туберкульоз , дифтерію , кір і кашлюк стрімко зменшувалася ще до того , як були введені масові щеплення проти цих хвороб. Там , де широко практикувалися щеплення , віспяні епідемії не тільки не слабшали , але частішали і вели до все більшої кількості жертв . З іншого боку , такі хвороби , як чума , холера , малярія , тиф , скарлатина і т.д. , для боротьби з якими , на щастя , так і не вдалося розробити " надійні " вакцини , стали рідкістю або практично зникли у розвинених країнах.

2 . Вакцини є отрутами за визначенням. Вакцини містять такі речовини , як формальдегід , солі ртуті ( тіомерсал або мертиолят ) , солі алюмінію , феноксіетанол ( більше відомий як антифриз) , фенол. Формальдегід - офіційно визнаний канцероген (тобто речовина, що викликає рак). Не існує безпечної концентрації формальдегіду , яка дозволила б його введення в людський організм. Токсичні властивості ртуті , особливо аутизм і поразка нею нирок , також добре відомі. Алюміній , який є невід'ємною частиною вакцин , визнаний речовиною, що викликає хвороба Альцгеймера , конвульсії і рак.

3 . Вакцини нейротоксичні і знижують швидкість нервових реакцій і передачі імпульсів мозку до тканин.

4 . Усі вакцини без винятку пригнічують імунітет , тобто вони послаблюють нашу імунну діяльність . Хімічні речовини, що містяться у вакцинах , послаблюють нашу імунну систему; віруси, що містяться у вакцинах послаблюють імунну діяльність , чужорідні ДНК і РНК з тваринних тканин послаблюють імунітет. Вакцинація послаблює імунну діяльність нашого організму , через що ми наражаємося на небезпеку розповсюдження багатьох інших захворювань.

5 . Місячна дитина , що важить 5 кг , отримує ту ж дозу вакцини що і п'ятирічна , що важить 18 кг. Новонароджені з незрілою , ще не розвиненою імунною системою , отримують в 5 разів більшу дозу ( відносно маси тіла ) , ніж старші діти.6 . Міжнародні дослідження показують , що щеплення є однією з причин СРДС - синдрому раптової дитячої смерті.

7 . Більшість дитячих інфекційних захворювань мають мало серйозних наслідків у сучасному світі. Більшість інфекційних захворювань не тільки рідко бувають небезпечними , але вони можуть грати життєво важливу роль у розвитку міцної, здорової імунної системи. Люди , що не хворіли на кір , мають вищу захворюваність хворобами шкіри , дегенеративними хворобами кісток і хряща.

8 . Практично завжди дитячі інфекційні хвороби доброякісні і проходять самі по собі. Крім того , вони приводять до вироблення імунітету , тоді як прищепний імунітет лише тимчасовий , тому існує ревакцинація ( повторна вакцинація ) .

9 . Імунітет передається від матері через плаценту до її ще не народженої дитини , прищеплювальний імунітет через плаценту не передається. Антитіла , що виникли в результаті щеплення , не перетинають плацентарний бар'єр і не іммунізують немовлят , а тому останні , в віці до року , більш схильні до хвороб .10 . Те , що щеплені люди не хворіють хворобами , від яких їх щепили , - міф. Щеплені хворіють нітрохи не менше нещеплених , і навіть більше. Відомо багато випадків , коли щеплені хворіли в набагато гіршій формі , ніж люди , які не отримали щеплення. Причому , нещеплені можуть взагалі не заразитися цією хворобою , тому що їх природний імунітет набагато сильніше.

11 . Не існує досліджень, що доводять дійсну безпеку вакцин. Щеплення є причиною смертей і каліцтв тисяч дітей у всьому світі щорічно через численні побічні ефекти. Ось самі « невинні» з них - тривалий, до кількох днів , пронизливий незвичайний крик (найчастіше це буває після щеплення АКДС , але може бути після будь-якого щеплення ) - симптом подразнення мозкових оболонок та набухання і набряк мозку ; висока температура , судоми , посиніння , важке дихання або епізоди його відсутності; може відбутися епілептичний припадок. Іноді дитина впадає в кому ( перестає реагувати на подразники ) . Нерідко спостерігається запалення місця уколу , дитина починає кульгати або взагалі відмовляється ступати хворою ногою . Досить типовою є втрата навичок - вже почавши сидіти , ходити або говорити дитина перестає це робити. Погіршується зір або слух , з'являються паралічі.

12 . Стимулювання імунної системи в дуже ранньому або літньому віці , або при недостатньому харчуванні може виробляти прямо протилежний ефект - воно може паралізувати імунітет.

13 . Багато вакцин готуються на основі клітинних структур тварин і містять їхні віруси . Міжвидова передача вірусів може призвести до розвитку нових страшних дегенеративних хвороб , про які зараз людство і уявлення не має.14 . Політика масових щеплень абсолютно ігнорує індивідуальні особливості спадковості , схильності до різних хвороб , стану імунітету , психоемоційного стану.

15 . Вірусні елементи вакцин можуть існувати і змінюватися в людському тілі протягом багатьох років , наслідки чого невідомі.

16 . Віруси , передані дітям у спадок від прищепленої мами , доповнені набором нововведених вакцин , одного разу наберуть критичну масу і підірвуть організм людини зсередини. Принаймні , досліди на кроликах показують саме це. Четверте покоління щеплених кроликів стало давати виродків , а п'яте - мертвонароджених .

17 . Нікому не відомі довгострокові наслідки введення чужорідних білків в організм вашої дитини.

18 . Одного разу введені в організм живі віруси не можуть бути вилучені. Віруси , прищеплені людині паразитують на її крові , взаємодіють , мутують , стають іншими вірусами , проти яких у лікарів немає протиотрути. Приклад - новий вірус атипової пневмонії з Китаю.

19 . Відомо безліч побічних ефектів вакцин , які включають хронічні імунні і нервові розлади , такі як аутизм , гіперактивність , проблеми концентрації уваги , дислексія , алергія , рак та інші хвороби. Багатьох з них практично не існувало до програми масових щеплень.

20 . Віруси для вакцин вирощуються і фільтруються на тканинах людини або тварин , включаючи мавпячі нирки , зародки курчат , ембріональні клітини морських свинок , телячу сироватку і диплоїдні клітини людини ( витягнуті органи абортованих плодів , які використовують для виробництва вакцин проти краснухи , гепатиту А і вітряної віспи) .

21 . Вплив вакцин на мозок дитини, дуже великий і може привести до порушень мови , поведінки і навіть до недоумства . Значна кількість досліджень переконливо показала , що практика щеплення дітей може привести до серйозного пошкодження мозку. Оскільки мозок дитини швидко розвивається в період з третього триместру вагітності до двох років , він піддається серйозному ризику .

22 . У разі , якщо щеплення стануть причиною смерті або каліцтва , медичні інстанції безумовно докладуть всі зусилля , щоб довести , що щеплення не мало ніякого відношення до події.

 

Переваги домашніх пологів. Про це повинні знати всі дівчата і жінки. - Частина 1.

Саме з цього починається Життя кожної людини ... Дуже важливо, в яких умовах, в якому оточенні і в якому настрої пройдуть Вагітність і Пологи. В ідеалі, краще всього в цей час жити на Природі, далеко від міст, шуму і суєти ...

Основні переваги Домашніх пологів:

1) Жінка, яка народжує вдома - знаходиться в звичних для неї умовах, і вдома їй максимально комфортно. Вдома жінка -відчуває себе господинею процесу. А в лікарнях \ пологових будинках, жінці доводиться зіткнутися з тим, що вона там - не хазяйка і підпадає різним маніпуляціям і тиску з боку медперсоналу.

2) Домашні мікроорганізми за 9 місяців стають для імунної системи жінки та дитини - рідними і безпечними, на відміну від "лікарняних" чужорідних. Тому алергічні реакції та інфекції в пологових будинках і лікарнях відбуваються так часто.

3) Пологи вдома - відбуваються в позі найбільш зручній для породіллі (за вибором: стоячи; сидячи навпочіпки; стоячи на колінах). А в лікарнях, в 99% випадків, жінок змушують народжувати в найбільш болючій і неприродній, але зате зручній для лікарів позі ("лежачи на спині").

4) Під час домашніх пологів з дитиною будуть поводитися дбайливо і з любов'ю. А в лікарні дітям часто під час пологової допомоги ушкоджують шию.

В багатьох пологових будинках і пологових відділеннях лікарень застосовують так званий "акушерський посібник" або "поворот на ручку". Тобто, при виході голівки, її провертають. Іноді, при цьому чути хрускіт ...

Під час цього дійства, відбувається часткове пошкодження шийних відділів хребта. Зрозуміло, все це позначається на здоров'ї дитини. Ускладнення після цього шкідництва - можуть бути помітні відразу, або проявлятися через кілька місяців \ років.

У новонароджених всі кістки і тканини хребта дуже чутливі і неміцні, а значить будь-яке повертання - дуже небезпечне. На жаль, більшість лікарів цього не розуміють. Тому, ця шкідлива практика - досі часто застосовується. Причому, жінка, що родить - не знає про це, адже лежачи на спині, вона не бачить, що з її малюком витворяють лікарі. "Приємні" сюрпризи погіршення здоров'я дитини - починаються як правило, після виписки з пологового будинку. Тільки тоді, жінки починають здогадуватися, що з їх дітьми щось не те зробили ..

Причому, боротися з цією шкідливою практикою, ніхто особливо і не намагається. А навіть якщо цю практику заборонять, то багато лікарів, будуть за звичкою це шкідництво здійснювати. Чому? Адже, якщо при народженні, дитина відразу піддається шкідництву і жорстокості, то її здоров'я погіршується, а значить вона гарантовано стане постійним споживачем медичних послуг \ препаратів в майбутньому. Адже, без клієнтів-пацієнтів, медичний бізнес - не виживе ... Тому, наносячи максимальний шкоди дітям у пологових будинках, медіндустрія формує для себе клієнтську базу.

5) Вдома ніхто не буде примушувати робити щеплення і шкідливі хімічні маніпуляції з малюком (наприклад - обробляти очі хімічними препаратами).

6) Вдома батьки мають можливість підготувати умови для комфортного і м'якого приходу дитини в цей Світ: закрити штори, запалити свічки, включити заспокійливу музику. А в лікарні, дитина народжується при висвітленні яскравих освітлювальних приладів, що шкідливо для чутливих очей малюка.

7) Вдома ніхто не буде обрізати пуповину раніше, ніж вийде плацента і відпульсує пуповина, а вся кров, як і задумано природою, перетече до малюка з плаценти. Ніколи не можна обрізати пуповину раніше, ніж через годину після пологів. Запам'ятайте це. Якщо обрізати пуповину раніше, дитина - не отримає частину плацентарної крові. А ця кров - не тільки важлива для гармонійної життєдіяльності організму, але і дуже важлива для зміцнення природного імунітету.

8) Вдома ніхто не розлучить Дитину з батьками заради непотрібних і шкідливих маніпуляцій.

9) Вдома, найчастіше біо-енергетично спокійна атмосфера (Аура), на відміну від пологових будинків \ лікарень, де тисячі жінок в стражданнях і сльозах народжують дітей, залишаючи після себе простір, наповнений негативною, нездоровою енергетикою + негативна енергетика підтримується медперсоналом, для яких Пологи - не творчий і природний процес, а черговий конвеєр.

10) Вдома ніхто не буде використовувати хімічні препарати для стимуляції (прискорення) пологової діяльності і завдяки цьому, Дитинка народиться у своєму, унікальному, Природному ритмі. Завдяки пологах без стимуляції, Дитина і Мати - не братимуть отруєні хімією, яка послаблює природний імунітет і викликає різні хвороби. Вдома ніхто не буде квапити народжує Дівчину словами і криками: "тужся, тужся ... швидше ...". Завдяки цьому Дівчина зможе відчути весь процес Пологів і спокійно сконцентруватися на процесі. А в пологових будинках і лікарнях дуже часто стимулюють Пологи, щоб Дівчата народжували швидше, адже пацієнток багато і лікарям хочеться встигнути прийняти всіх.

В лікарнях часто застосовують "прийом Крісталлера" .. Суть якого в тому, що якщо малюк чи плацента довго не виходить, то "лікар" починає тиснути на живіт, видавлюючи дитини \ плаценту. Замість того, щоб зробити жінці масаж; замість того, щоб заспокоїти жінку і замість інших природних методів, лікарі тиснуть на живіт...

Як підсумок - кровотечі, розриви, біль і страх жінки, яка після таких "пригод" навряд чи захоче народжувати дітей.

11) Вдома, батько дитини сам може прийняти Пологи під наглядом акушерки, і ніхто не буде перешкоджати народженню дитинки в руки батька. А в лікарнях \ пологових будинках, дуже часто, батьків навіть на пологи не пускають, придумуючи різні відмовки. А іноді, лікарі вимагають у батьків гроші за можливість бути присутнім на пологах.

12) І ще один важливий фактор. При пологах у домашніх умовах і відразу після таких пологів, чоловік, жінка і дитина - можуть перебувати разом, в одному житловому просторі. Під час пологів та у післяпологовий період жінкам дуже потрібна підтримка коханого чоловіка, тому що чоловік на Духовному рівні (енергетично) здатний допомогти їй відновитися після Пологів. Якщо чоловіка немає поруч з дівчиною (або жінкою), то він не може захистити її від психологічного тиску і шкідливих маніпуляцій медичного персоналу.

Дуже важливо, щоб коханий чоловік був постійно поруч з жінкою і дитиною. Це важливо і для жінки і для Сім'ї. У перші дні, дитині особливо важливо бачити Мати і Батька, важливо бути втрьох, щоб візуально дитина запам'ятав вас, як батьків. Це необхідно, щоб Сім'я на глибинному, Духовному рівні стала одним цілим ... Це іноді називають словом "імпринтинг" або українською мовою: враженням. Так само і в Природі відбувається, коли дитинчата з'являються на світ, вони сприймають того, хто поруч з ними, як батька.

А в пологових будинках і лікарнях, дуже часто дитина в якості "батька" запам'ятовує акушерку або лікаря, які його витягують з жінки, часто грубо і з травмами. Потім дуже рано обрізають пуповину, що для дитя - боляче і шкідливо. Дитину забирають, вколюють гидоту під назвою "щеплення \ вакцина", обробляють ніжні очі дитини їдкими хімікатами і по-суті розлучають його з батьками на деякий час. Деякі батьки - з багатьох причин, навіть не хочуть бути присутніми на пологах. А дитина - відчуває, що біологічні батьки - його по-суті кинули, зрадили, дозволивши над ним знущатися і заподіювати біль. А потім батьки дивуються, чому їхні діти починають хворіти ... А в більш зрілому віці батьки будуть дивуватися відсутності взаєморозуміння з дітьми, а все тому, що їх перший глибинний контакт - не відбувся після пологів ... Такі батьки, протягом усього життя будуть для дітей не Рідними, а лише біологічними, звідси і нерозуміння ...

Сучасна медицина зробила все, щоб у жінок через розлуку виникали депресії і поганий настрій. Розлука з коханим чоловіком - негативно відбивається на Здоров'я жінок. А негативний емоційний стан жінки - передається дитині, і дитинка починає плакати. Жінки, які народжують у пологових будинках \ лікарнях - насилу відновлюють свій фізичний і біоенергетичний стан. І після такого досвіду лікарняних пологів, жінки часто не хочуть народжувати знову.

Медична індустрія перетворює вагітність - у хворобу, а Пологи - в хірургічну операцію ... У пологових будинках \ клініках ускладнюють пологи і завдають шкоди здоров'ю породіль.

Але вихід з ситуації, що склалася є.

Пропонується змінити ситуацію, через створення та поширення іншого, більш Природного підходу до вагітності та пологах. Необхідно, щоб ставлення до здоров'я, вагітності та пологів - стало по-справжньому Розумним і здоровим. Саме відмова від розумності, здорового глузду і Природності - привела до безлічі проблем зі здоров'ям. Це видно за станом здоров'я людей в усьому світі.

В такій ситуації, у дівчат і жінок, і у всіх розсудливих людей тільки один вихід: створювати в кожному місті (а краще - за містом, на Природі) невеликі Школи Природного Батьківства (для підготовки дівчат \ жінок \ пар) і сімейні Центри Природного Народження , де пологи проходитимуть по-справжньому м'яко і природно, без зайвих втручань. Тільки в такому випадку, можна буде по-справжньому підвищити народжуваність, бо дівчата і жінки - не боятимуться народжувати м'яко і природно.

Від того, як проходить народження, залежить все подальше життя народженої людини ..

Отже, щоб зупинити медичну жорстокість і щоб зміцнити здоров'я дівчат \ жінок і дітей, необхідно:

1) Створення в кожному місті маленьких Шкіл Природного Батьківства, де кожна дівчина \ жінка \ пара, ще до вагітності, добровільно і за помірну плату зможе пройти курс підготовки до вагітності і до Природних пологів. Будівлі таких Шкіл необхідно будувати тільки з натуральних матеріалів (дерево \ глина \ солома). Такі будівлі - корисніші для здоров'я, екологічні і дешевші.

В таких Школах детально розкажуть, що поза "на спині" (яка в пологових будинках \ клініках використовується в 99,9% випадків) - найболючіша і не фізіологічна для Пологів, а так само розкажуть і пояснять іншу корисну інформацію, наприклад про шкоду м'яса і про користь збалансованого рослинного харчування; про методи Природного оздоровлення без "щеплень", без пігулок і без операцій; про гімнастику і масажі для вагітних і для дітей. Крім того, в таких центрах, можна проводити семінари для молоді по темі створення щасливої і здорової Сім'ї.

2) Створення по всій країні маленьких сімейних Центрів Природного Народження. Будівлі таких центрів необхідно будувати тільки з натуральних матеріалів (дерево \ глина \ солома). Такі будівлі - сприятливі для здоров'я, екологічні і дешевші. В таких Центрах трудитимуться акушерки, які не згодні з жорстокими методами пологів у пологових будинках. В таких Центрах, в залежності від вибору, підготовлена ​​дівчина \ жінка \ пара може народжувати удвох і чоловік приймати пологи, або пологи буде приймати акушерка. Все залежить від вибору кожної конкретної пари \ дівчини. Акушерка завжди буде поруч, про всяк випадок. У таких центрах, кімнати для пологів будуть схожі на домашні кімнати. У цій палаті повинні бути двомісне ліжко, шафа для тимчасового зберігання одягу, штори на вікнах, свічки для неяскравого світла під час пологів (яскраве світло - шкідливий для ніжних і чутливих очей малюка). У кожній кімнаті для пологів, має бути невеликий надувний басейн для дівчат, які хочуть народити в воду. В таких кімнатах - дуже затишна і спокійна атмосфера. Там можна затянути штори, запалити свічки. В таких кімнатах пара (або дівчина) може народити і якийсь час побути, залежно від стану матері і дитини.

Під час пологів, ніхто не буде задавати дівчині прямих і раціональних питань, ніхто не буде квапити дівчину словами: "тужся, тужся" ... Тому що дівчина в цей час знаходиться в зміненому стані свідомості. У цьому стані, в організмі жінки природним чином виділяються знеболюючі речовини. Питання і розмови - можуть перешкодити Природному і спокійному процесу Пологів.

Коли дитинка народиться, дитинку нікуди від дівчини \ пари не заберуть і не будуть перерізати пуповину відразу, тому що це - шкідливо для Здоров'я дитини.

Важливо, щоб кілька годин після пологів дівчину \ пару взагалі ніхто не турбував і не заходив до кімнати без дозволу. Це потрібно, щоб контакт між батьками і дитиною відбувся на глибинному рівні, і щоб сторонні люди - не завадили цьому контакту. Дитинку оглядатимуть і виміряють зріст, вагу - в тій же кімнаті, в присутності батьків. Без поспіху і без суєти. У таких Центрах, ніхто не робитиме дитинці "щеплення"; ніхто не буде закапувати в очі дитині хімічні речовини. Ніхто не буде підгодовувати дитинку сумішами з сухого та хімічного молока. Особливо важливо: плацента і пуповина - власність дівчата \ пари. Дівчина \ пара - буде забирати ці тканини з собою.

Дівчина \ пара зможе перебувати в кімнаті (палаті) добу і якщо здоров'я дівчини і дитинку дозволяє, то дівчина \ пара їде додому. Так проходитимуть пологи в Центрах Природного Народження.

Хочу особливо відзначити, що для реалізації даної ідеї, не потрібно залучати "міністерство охорони здоров'я", тому що ця структура по суті захищає медичний і фармацевтичний бізнес, а значить, ця структура - не зацікавлена ​​в появі Природних Шкіл і Центрів. Здійсненням даної ідеї можуть зайнятися меценати, благодійники, підприємці і держслужбовці, які хочуть принести користь суспільству. Здійснення даної ідеї - вигідно не тільки "середньому класу", а й усім середнім і великим підприємцям, адже їх дочки, внучки та інші родичі теж мають право на Природні, м'які і фізіологічні пологи. Зараз, більшість заможних людей їдуть народжувати за кордон, бо знають про шкоду пологів у пологових будинках \ клініках. Здійснивши ідею створення Природних Шкіл і Центрів, не треба буде їхати за кордон, бо можна буде підготуватися до вагітності, а також, м'яко і Природно народити діточок в своїй країні.

Здійснення цієї ідеї - дозволить багаторазово підвищити народжуваність і поліпшити здоров'я жінок і дітей. Здійснення цієї ідеї буде прекрасним прикладом для інших країн.

Автор текстів і ідеї створення сімейних Центрів Природного Народження - Кирило Реп'єв (дослідник і колишній медик). Перевага домашніх пологів. Якщо ви вирішили народжувати в лікарні - будьте уважні - Частина 2.

Якщо ви вирішили народжувати в лікарні, то знайте, що ... незалежно від того, платні пологи чи безкоштовніі, співробітники пологового будинку - зобов'язані забезпечити індивідуальний підхід і доброзичливе ставлення до кожної дівчині \ жінки. Співробітники пологового будинку - зобов'язані забезпечити м'які і комфортні пологи для кожної дівчини \ жінки. А значить, вони зобов'язані дозволити дівчині \ жінці народити в тій позі, яка зручна для дівчини \ жінки. але ... в більшості пологових будинків \ лікарень \ клінік, дівчат і жінок не питають, як вони хочуть народжувати, в якій позі ... Їх кладуть на спину ... Поза "на спині" - це найболючіша, неприродна і незручна поза для пологів.

Ця поза - призводить до того, що родовий процес порушується, жінці важче народити, а дитині - важче вийти. Як підсумок - або "кесарів розтин" (бо медики не хочуть чекати), або штучне стимулювання хімічними препаратами (тобто отрутою, який отруює організм матері і дитини), або витягування дитини щипцями ...

Тобто, лікарі - самі створюють проблему (поклавши жінок на спину), а потім, борються з наслідками, що виникли через незручну позу. І після всього цього, медики заявляють, що "допомагають жінкам" ... Та ще й сподіваються на подяку після пологів ...

До речі, якщо ви думаєте, що "пологи за контрактом" вас вбережуть від такого шкідництва, то ви помиляєтеся. Навіть якщо вам в папірці пообіцяли, що пологи пройдуть м'яко. За фактом, лікарі все одно зроблять так, як зручно їм. Бо вони знають, що після пологів і після "виписки з лікарні", ви будете зайняті турботами з новонародженим малюком і не будете бігати по судах через брак часу ...

Ще дуже важливий момент. Якщо ви збираєтеся народжувати в пологовому будинку \ клініці, то після пологів, забирайте з собою плаценту і пуповину. Їх не можна там залишати. Медицина не тільки на вас заробить, це ще й небезпечно для здоров'я жінки і дитини. Адже, пуповина і плацента - на Духовному (Енерго-Інформаційному) рівні пов'язана з жінкою і дитиною. А значить, будь-яке використання цих тканин чужими людьми - може завдати шкоди здоров'ю жінки і малюка.

До речі, дохід від використання та продажу тканин плаценти і пуповини - це одна з причин, по якій, "медицина" так протестує проти Домашніх пологів. Адже, при Домашніх пологах, пуповина і плацента залишаються в Сім'ї, а значить медична індустрія - не зможе на цих тканинах заробити.

Клінік і компаній, які використовують тканини плаценти і пуповини для "омолодження" і виробництва "препаратів \ ін'єкцій" багато і їх послугами користуються в основному, "елітні" сім'ї і люди з високими доходами. Є клініки, які навіть в інтернеті не представлені і про них знають тільки постійні клієнти. Це частина міжнародної медичної індустрії.

Приватні клініки та фармацевтичні компанії купують тканини пуповини і плаценти у пологових будинках \ пологових відділеннях лікарень. Ось такий бізнес, на тканинах жінок і дітей ... Ці тканини - не тільки для людей використовують. Наприклад, на сайті однієї з фармацевтичних компаній написано: "ПДЕ (Плацента денатурованого емульгованих) - натуральний лікувальний, загальнозміцнюючий, стимулюючий і профілактичний препарат для застосування в сільському господарстві. Препарат виготовлений з доношеною зрілої здорової плаценти людини.".

Ось так, "дуже моральна" медична індустрія робить гроші, користуючись тим, що дівчата \ жінки не знають про це.

Іноді після пологів у пологових будинках \ клініках, медики відмовляються віддавати плаценту і пуповину під самими різними приводами. Тому, вам необхідно знати закони, щоб лікарі не могли використовувати плаценту і пуповину для свого бізнесу.

У 2011 році, був прийнятий закон "Про основи охорони здоров'я громадян у РФ". Це основний закон, що регулює питання здоров'я та медицини в Росії.

У другій статті цього закону, є визначення: "Медичне втручання - виконувані медичним працівником по відношенню до пацієнта, що зачіпають фізичний або психічний стан людини і мають профілактичну, дослідницьку, діагностичну, лікувальну, реабілітаційну спрямованість види медичних обстежень і (або) медичних маніпуляцій, а також штучне переривання вагітності ".

Вилучення тканин плаценти і пуповини - це медичне втручання. За законом, перед втручанням, медик - зобов'язаний отримати ВАШ дозвіл на втручання, або вашу відмову від втручання. Про це йдеться в статті 20, пункт 1: "Необхідною попередньою умовою медичного втручання є дача інформованої добровільної згоди громадянина або його законного представника на медичне втручання ..".

Вашу згоду на втручання, або відмову від втручання - мають бути оформлені в письмовій формі. Про це говорить та ж 20 стаття, пункт 7: "Інформована добровільна згода на медичне втручання або відмова від медичного втручання оформляється у письмовій формі, підписується громадянином, одним з батьків або іншим законним представником, медичним працівником і міститься в медичній документації пацієнта".

Громадянин \ пацієнт - має право на відмову від медичного втручання, відповідно до статті 19, пункт 8.

Дані статті цього закону - необхідно знати. Раджу вам заздалегідь підготуватися до того, лікарі будуть придумувати що завгодно, лише б плацента і пуповина залишилися у них. Адже, в тканинах плаценти і пуповини містяться стовбурові клітини та інші речовини. Їх використовують для створення дорогих "омолоджуючих" препаратів \ уколів \ масок. Причому, більшість дівчат і жінок - не знають про те, що на їх тканинах роблять гроші. Це - дуже прибутковий міжнародний бізнес.

Безумовно, господарі і працівники цього бізнесу - дуже не хочуть втрачати свої доходи.

Отже, підіб'ємо підсумок. Плацента і пуповина - це частина організму жінки і дитини. Без письмового дозволу жінки, вилучення та подальше використання цих тканин - заборонено. Краще, щоб на пологах був батько дитини, щоб він відразу після народження дитини, забрав тканини пуповини і плаценти. Бо, медпрацівники можуть умовити дівчину \ жінку залишити тканини в лікарні. А чоловік на вмовляння медиків - навряд чи поведеться. Повернувшись додому, просто спаліть ці тканини. Це - найпростіший вибір. Але, ні в якому разі, не залишайте ці тканини в пологовому будинку \ клініці.

Використовувалися статті Кирила Реп'єва (дослідника і колишнього медика). Дякуємо Кирилу за його діяльність.

Переваги домашніх пологів. Важливо знати про годування грудьми - Частина 3.

1) Годування грудьми - найважливіший процес в формуванні здоров'я дитини. Це не просто фізіологічний процес харчування молоком. Через молоко, дитина від матері ще й Енергетичне підживлення отримує.

2) Те, що називається "молозиво", тобто перші краплі материнського молока - є дуже сильним елементом активації і зміцнення Природного "імунітету" дитини. І дуже, дуже і ще раз дуже важливо, щоб дитина отримала цю природну підзарядку.

Лікарі часто радять дівчатам і жінкам зціджувати "молозиво", нібито воно не потрібно і не важливо. Це - черговий обман медичної індустрії. Навіщо вони так обманюють дівчат і жінок? Все просто. Якщо дитина не отримає ці перші краплі маминого молока, то його самозахисту ("імунітет") зміцнюватиметься довше, а значить за цей час, медики можуть різними методами (у тому числі - щепленнями і штучними молочними сумішами) послабити здоров'я малюка і перетворити його і його батьків у постійних клієнтів медіндустрії. Адже, на здорових дітях медіндустрія грошей не зробить. А нездоровий малюк і необізнані батьки - ідеальні клієнти. Такі клієнти будуть ходити до "лікарів" і купувати "ліки". Здорова людина бізнес індустрії не потрібена.

3) Неприпустимо годувати дітей штучними молочними сумішами. Це не тільки шкідливо для здоров'я дитини, але і невигідно для гаманця батьків. Годування дітей штучними сумішами і неприродне харчування обох батьків до вагітності, під час вагітності і після пологів - призводить не тільки до "колік", а й до інших проблем зі здоров'ям дітей. Адже, фізичне і Енергетичне здоров'я батьків - безпосередньо впливає на здоров'я дітей ...

4) Якщо дівчина \ жінка народжує в лікарні, вона може не дізнатися, що її дитину підгодовують штучними молочними сумішами. Адже, коли дитину від матері забирають, вона - не знає, що з ним витворяють лікарі.

І зрозуміло, матері дитини про це навряд чи скажуть.


Дата добавления: 2015-01-29; просмотров: 17; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.023 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты