Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаЖіноче оголення - причина вимирання людської популяції ...
Читайте также:
  1. F r \ •* А есть причина а неизмен, i j* I
  2. Анемия, ее виды. Гемолитическая болезнь как причина нарушений психики, речи и двигательных расстройств.
  3. Вторая причина болезни - нафс
  4. Вторая причина.
  5. Диалектико-материалистическая теория об основных причинах происхождения государства.
  6. Диалетико-материалистическая теория об основных причинах происхождения права.
  7. Изучение заболеваемости по данным профилактических осмотров. Изучение заболеваемости по причинам смерти.
  8. Классификация рыночных структур. Виды монополизма по причинам,его порождающим. Измерение монопольной власти.
  9. Концепт "Причина" и принцип

Якщо збудження провокується часто і безрезультатно, то це перестає усвідомлюватися, поринаючи, витісняючись в підсвідомість. До частого споглядання жіночих принад на вулицях, в офісах, в міському транспорті чоловіки як би звикають, навіть перестають помічати своє еротичне жадання. Однак занурене в підсвідомість сексуальне збудження чоловіків продовжує вихлюпувати в кров андрогени, але вже не в онкологічно безпечній кількості, а з канцерогенним дозуванням - включаються еволюційні механізми «відбраковування самців-невдах».

У середньому міський житель бачить такі «сигнали» по 100-200 разів на день. У підсумку, часто збуджений, але незадоволений чоловік отримує зсередини свого організму потужну канцерогенну, руйнівну атаку, яка і призводить до онкологічного результату.

«Багато жінок XXI століття буквально риють могилу чоловічому здоров'ю своїми оголеним тілом. Кожна красуня, відправляючись на побачення в топіку, робить всього одного - щасливцем, а десятьох по дорозі - інвалідами. Стриптизерок взагалі можна назвати «зброєю масового ураження», що вже перетворила західну цивілізацію в суспільство хворих чоловіків », - говорить Л.А. Китаєв-Смик у своєму інтерв'ю газеті «Ассалам».

Цікаво, що онкологічні хвороби через «сексуальний стрес» у жінок мають іншу природу, ніж у чоловіків. Основна причина жіночої онкології (доброякісні та злоякісні новоутворення грудних залоз, матки, яєчників) - це відсутність дітонародження і вигодовування немовлят при наявності сексуального спілкування (сексуальних актів). Складні всередині організму структури жінки «сприймають» відсутність пологів і вигодовування грудьми як сигнали про «непридатність» її до відтворення роду. Нібито вона непотрібний баласт в сім'ї, етносі, марно відволікаючий сексуальний потенціал чоловіків. У такої жінки виникає «сексуальний стрес». Сформовані біологічною еволюцією механізми популяційної селекції «вибраковують» жінок не плодоносних, але сексуально «виснажуючих» чоловіків.

Стресогенними ознаками сексуального краху у чоловіків бувають «пивні животи», у жінок - відсутність талії. Це посилює не еротичність фігури. Медичною статистикою встановлена ​​пряма залежність між імовірністю інфаркту міокарда і надмірністю талії. Так, мабуть, неучасть суб'єкта в сексуальному відтворенні свого роду, етносу все більш зменшує його еротичну привабливість і потім «зовсім виключає» його з роду. Такі механізми природного селекції в людській популяції.

Народи, етноси, що культивували оголеність і еротизм (стародавні греки, римляни та ін), зникли і були заміщені іншими народами, що зберегли лише назви і частково мову вимерлих. Сексуальна розбещеність, культ оголеного тіла, які захопили античних греків і римлян, можливо, стали однією з причин їх виродження. Сьогодні ці суспільства стерті з карти історії. Причому, стерті не так військовими діями, скільки - зруйновані зсередини. Те, що в Біблії і Корані сказано про мешканців міст Содом і Гоморра - один з численних прикладів. Вони пішли шляхом саморуйнування, порушуючи закони природи і ламаючи природні її механізми. До речі, «содомізм», гомосексуалізм - це граничне вираження того гедонізму, панування чуттєвості, до якого веде оголення в одязі.Але як і раніше є народи, що дотримують традиції своїх предків. Насамперед, це мусульманські етноси, але такими свого часу були і предки сучасних слов'ян. У всіх російських народностей ще в XIX столітті жіночий одяг прикривала тіло просторими сукнями, сарафанами і т. д.

Милі жінки, дівчата бережіть себе і чоловіків. Не демонструйте свої принади всім підряд, зберігайте їх для одного єдиного і коханого.


Дата добавления: 2015-01-29; просмотров: 11; Нарушение авторских прав

lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2022 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты