Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаСкорочений опис можливих методів отримання заготовки.
Читайте также:
  1. Види методів державного управління
  2. Визначення методів ціноутворення.
  3. Використання методів і прийомів роботи з метою розвитку зв'язного мовлення. Загальна характеристика методів, прийомів та форм роботи над зв'язним мовленням
  4. Вимоги до методів цифрового кодування
  5. Відповідальність у бізнесі - обов'язок юридичних осіб відповідати за свої дії, дотримання встановлених державою і суспільством правил бізнесу.
  6. Дефекти відеозображень при використанні методів стиснення MPEG
  7. ДОКУМЕНТИ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ БАНКАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ банківської ліцензії та письмового дозволу на ЗДІЙСНЕННЯ окремих ОПЕРАЦІЙ
  8. ДОТРИМАННЯ ЕТИЧНИХ ТА ЕТИКЕТНИХ НОРМ В ДІЯЛЬНОСТІ ФАХІВЦЯ З ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.
  9. Економічне обґрунтування методів отримання заготовки.
  10. Загальна характеристика методів і методики розробки стратегії фірми.

Вибір геометричної форми вихідної заготовки, способу її виготовлення, визначення припусків на обробку, а також розрахунок кінцевих розмiрiв вихідної заготовки є важливим етапом курсового проектування. Від нього залежить ефективність технологічного процесу, який проектується.

Від правильності вибору конструкції вихідної заготовки залежать:

— витрати матеріалу;

— кiлькiсть технологічних операцій та їх трудомiсткiсть;

— собiвартiсть заготовки та всієї деталі вцілому.

Раціональний вибір заготовки полягає в максимальному наближенні її форми i розмiрiв до форми та розмiрiв готової деталі. Але при цьому необхідно враховувати, що надмірне підвищення точності розмiрiв i ускладнення форми заготовки деталі дуже часто приводять до значного підвищення її собiвартостi, особливо в одиничному та дрібносерійному виробництві.

Вибір форми та способу виготовлення вихідної заготовки рекомендується проводити з врахуванням таких факторів:

— вид матеріалу та його фiзико-механiчнi показники;

— програма випуску деталей i тип виробництва;

— призначена, конструкція, розміри та геометрична форма;

— технiчнi вимоги на виготовлення деталі;

— характер технологічного обладнання на дiльницi (універсальне, автоматизоване, спеціальне);

— технологічні можливості допоміжних цехів базового підприємства (ковальського, ливарного, зварювального).

Загальні рекомендації для вибору способу виготовлення заготовок в залежності від форми наводиться нижче.

Корпусні заготовки закритої конструкції для всіх типів виробництва доцільно виготовляти литтям, відкритої конструкції для масового та серійного виробництва – литтям, для одиничного та дрiбносерiйного виробництва – зварюванням.

Заготовки дисків, шкiвiв, шестерень, трiйникiв, важелів, кришок тощо для масового та серійного виробництва отримують штампуванням, прокатуванням або литтям, а для одиничного та дрiбносерiйного – литтям або з прокату.

Заготовки валів, стаканів, втулок з невеликою різницею дiаметрiв поверхонь для всіх типів виробництва виготовляють з прокату.

Заготовки балок. кронштейнів, рам, ферм, каркасів, траверс для всіх типів виробництва отримують зварюванням з прокату.

 

В умовах крупносерійного та масового виробництва широко застосовують сортовий, періодичний та спеціальний прокат, тонкостiннi гнутi профiлi, спецiальнi види лиття та штампування.При виконанні курсового проекту робиться короткий аналіз всіх можливих варіантів виготовлення заготовки для заданої деталі і вибирається найбільш доцільний для даного типу виробництва, марки матеріалу та типу деталі.

 


Дата добавления: 2015-02-09; просмотров: 6; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты