КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
СУММЕСЛИ(A2:A10;12;F2:F10)/F1310. Здійснити форматування таблиці, додати колонтитули, підготувати до друку. На першій сторінці треба розташувати таблицю та діаграму з результатами 1 та 2 іспитів. На другій сторінці – три різних діаграми, створених в п.8. Роздрукувати завдання. 11. Скласти список студентів-відмінників за допомогою Автофільтру § активізувати комірку F1 - Середній бал § виконати команди Данные – Фільтр - Автофильтр § натиснути кнопку списку середніх балів та вибрати в ньому 5,0 § переконатися, що в списку тільки відмінники § вимкнути режим автофільтрації, виконавши команди Данные – Фільтр – Автофильтр 12.
Роздрукувати список. Завдання 3. „Функція ЕСЛИ, грошовий формат, сортування, підсумки”
Порядок виконання завдання 1. Дати назву листу 3: „Знижка на товари”; задати колір ярличка: зелений. 2. Скласти макет розрахунку. Після аналізу завдання можна визначити наступні обов’язкові вхідні дані: § прізвище покупця (можливо ще ім’я та по батькові або ініціали); § номер кредитної картки; § сума покупки. Вихідні дані для задачі: § відсоток знижки; § сума знижки; § сума до сплати; § середнє значення суми до сплати; Макет розрахунку можна представити в наступному вигляді:
Спочатку заповніть "шапку" таблиці і введіть початкові дані в стовпці А, В, С. Додати дані по покупцях (в комірки А6 : С12). Для стовпця „Сума покупки” необхідно ввести цифри, а потім вказати "Формат" – "Ячейки" та на вкладці "Число" вибрати формат "Денежный"
3. Розрахунки зробити за допомогою майстра формул.
8. Побудова діаграми для стовпців 1 і 6. Виділіть стовпець А (включаючи заголовок, але без номера стовпця), натисніть CTRL і додайте до виділення стовпець F (без підсумків). Натисніть на панелі інструментів кнопку "Мастер диаграмм" (або пункт меню "Вставка" - "Диаграмма"). За допомогою програми-майстра побудуйте діаграму. Розташувати діаграму на окремому листі. Роздрукувати діаграму. 9. Здійснити форматування таблиці, додати колонтитули. 10. Сортування. Виділіть блок комірок з даними (включаючи заголовки але без рядків з підсумками). Виконайте пункт меню: "Данные" - "Сортировка" а) Відсортуйте дані по стовпцю "ПІБ покупця". Роздрукувати результат. б) Відсортуйте дані по стовпцю "Сума до сплати". Роздрукувати результат. 11. Виконати пункт завдання 5): для кожної категорії знижок визначити загальний розмір знижки і кількість покупців, що одержали дану знижку. § виділіть блок комірок A2:F12 та відсортуйте дані по стовпцю "Знижка, %" (4) § виконайте пункт меню: "Данные" - "Итоги" § задайте параметри для проміжних підсумків та отримайте результат
12. Виконати наступне: для кожної категорії знижок визначити кількість покупців, що одержали дану знижку: § перш за все треба видалити попередні підсумки: : "Данные" - "Итоги" - § виділіть блок комірок A2:F12 та відсортуйте дані по стовпцю "Знижка, %" (4) § виконайте пункт меню: "Данные" - "Итоги" § задайте параметри для проміжних підсумків, отримайте результат та роздрукуйте лист.
|