Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаСтворення запиту в режимі конструктора

Читайте также:
 1. MS Access. Это поле в режиме конструктора необходимо для ограничения действий пользователя, когда это необходимо.
 2. Ауруханалардағы қорғану режимін ұйымдастыру.
 3. Втрати потужності та енергії електропривода в режимі, що встановився та в перехідних режимах.
 4. Етапи створення презентації
 5. Етапи створення туристичного продукту
 6. Загальні відомості про критерії запиту
 7. Засоби створення функцій
 8. Інструкція Створення БД
 9. Історія створення і становлення дисципліни «Охорона праці» як наукової дисципліни
 10. Історія створення і цілі організації

Створення запиту в режимі конструктора надає великі можливості в порівнянні з майстром простого запиту.
У діалоговому вікні Новий запит виберіть в списку в правій частині вікна елемент Конструктор і натискуйте кнопку OK (мал. 24.6). На екрані відображуватиметься вікно запиту в режимі конструктора і діалогове вікно Додавання таблиці (мал. 24.7)яке дозволяє вибрати, по яких таблицях і запитах або їх комбінації буде створений новий запит. Вікно запиту розділене посередині по горизонталі. У верхній частині вікна відображують списки доступних в запиті полів всіх таблиць, в нижней — специфікація запитів. Кожен стовпець відображує поле, використовуване для виділення тих записів, які будуть включені в запит.

Мал. 24.6 Вибір методу ств. запиту Мал. 24.7 Вибір таблиці, для якої буде запит

 

На вкладці Таблиці діалогового вікна Додавання таблиці вкажіть назва вихідної таблиці. Натискуйте кнопку Додати аби додати список полів цієї таблиці у верхню частину вікна запитів. Для додавання полів таблиці в запит можна двічі клацнути їх ім'я.
При складанні запиту по декількох таблицях виберіть необхідні таблиці, а потім натискуйте кнопку Закрити. На екрані відображуватиметься вікно, що дозволяє виконати налаштування запиту в режимі конструктора (мал. 24.8). У нижній частині вікна відображує порожній бланк запиту, який призначений для визначення запиту або фільтру в режимі конструктора запиту або у вікні розширеного фільтру.


Мал. 24.8 Вікно структури запиту: 1 — список полів, 2 — бланк запиту

У тих випадках, коли вас цікавлять записи, що відповідають певній умові, наприклад, прізвища клієнтів, що зробили замовлення дорожче певної суми, застосовують запит за зразком. При створенні запиту ви видаєте, як би зразок (QBE ), по якому буде складена відповідь або виконані операції.

Запити складаються в інтерактивному режимі. Включите в запит таблиці і поля, які вас цікавлять, вкажіть умови вибору записів і які обчислення необхідно виробити. Включити поле в запит можна наступними способами:

 • у рядку Поле поставити курсор в потрібний стовпець і двічі клацнути ім'я поля в списку. Натискувати клавішу стрілка-управо або клавішу Tab, перемістити курсор в наступний стовпець і додати нове поле в запит;
 • клацнути на кнопці розкриття списку біля правого кордону вічка в рядку Поле або натискувати клавішу F4, аби відкрити список імен полів і вибрати необхідне поле;
 • перетягнути ім'я поля мишею із списку полів у верхній частині вікна. Для введення декілька полів із списку можна утримувати клавішу Ctrl при виділенні потрібних полів в списку, а потім перетягнете виділені поля мишею. Access автоматично розподілить вибрані поля по вічках рядка

Якщо вибрати в першому рядку зірочку «*», то це означає, що в відповіді мають бути представлені всі стовпці таблиці.
Для виконання сортування результатів запиту по якому-небудь полю перемістите курсор в рядок Сортування (Sort) цього поля і натискуйте клавішу F4, для відображення варіантів сортування: за збільшенням (Ascending), по убуванню (Descending) або відсутній (not sorted). Детальніше вибір умов сортування далі в цій главі.
Якщо ви в запиті використовуєте яке-небудь поле для вказівки умов відбору, але не хочете, аби воно відображувало відповідає на запит, то зніміть прапорець в цьому полі в рядку Вивід на екран (Show) .
Якщо ви хочете використовувати текстовий критерій відбору, то введіть необхідний текст в рядок Умова відбору (Criteria). Наприклад, введіть в цей рядок слово фрукти для з'ясування, на яку суму проданий саме цей товар. Після натиснення клавіші Enter слово буде поміщено в лапки. Для кожного поля, яке передбачається використовувати як параметр, введіть у вічко рядки Умова відбору (Criteria) текст запрошення, ув'язнений в квадратні дужки. Це запрошення виводитиметься при запуску запиту. Текст запрошення повинен відрізнятися від імені поля, але може включати його.
За бажанням користувач може змінити або уточнити запит, побудувати за результатами запиту графіки. Детальніше вибір умов відбору записів в запиті розглянутий нижче.
Дата добавления: 2015-04-05; просмотров: 19; Нарушение авторских прав


<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Створення простого запиту за допомогою майстра | Створення звітів за допомогою майстра та в режимі конструктора
lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2018 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты