Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


КИЇВ – 2014




НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА ТА ПСИХОЛОГІЇ

КАФЕДРА КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН

 

 

НАВЧАЛЬНО - МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ

з курсу «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА» для студентів першого курсу навчально-наукового інституту права та психології НАВС (спеціальність «Правознавство»,

освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр»)

КИЇВ – 2014


Укладачі:

Доцент кафедри кримінально-правових дисциплін навчально-наукового інституту права та психології НАВС Коробенко В.М.

Доцент кафедри кримінально-правових дисциплін навчально-наукового інституту права та психології НАВС Киренко С.Г.

Викладач кафедри кримінально-правових дисциплін навчально-наукового інституту права та психології НАВСКрикун Г.С.

 

Навчально-методичні матеріали з дисципліни «Актуальні проблеми кримінального права» схвалені на засіданні кафедри кримінально-правових дисциплін ННІПП НАВС від 28.08.2014 р., протокол № 1.

 

1. Опис дисципліни

Курс Характеристика дисципліни
Кількість залікових кредитів, Відповідних ECTS: 3 Змістових модулів: 3 Загальна кількість годин: 72 Тижневих годин: за розкладом занять Рік підготовки: 2013 Семестр: 9 Всього з викладачем: 36 Лекції: 12 Семінарські заняття: 12 Практичні заняття: 12 Самостійна робота: 36 Вид контролю: екзамен

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ

Дисципліна:Актуальні проблеми кримінального права.

«Актуальні проблеми кримінального права» має своїм завданням сформулювати у студентів глибокі теоретичні і практичні знання з кваліфікації злочинів, проведення розслідування кримінальної справи та надати уявлення щодо тенденцій розвитку кримінального і кримінально-процесуального законодавства України.

Курс завершує вивчення кримінального права та кримінального процесу України і покликаний узагальнити та поглибити знання студентів із Загальної та Особливої частини Кримінального та Кримінально-процесуального Кодексів України, а також загальної теорії кваліфікації злочинів, надати їм практичні навички кваліфікації конкретних злочинів.

Спецкурс передбачає дальше поглиблення знань теоретичних положень та набуття навиків кваліфікації таких розповсюджених злочинів як злочини проти життя та здоров'я особи, злочинів проти власності та злочинів у сфері господарської діяльності, а також збирання доказів щодо обставин їх вчинення.

Пріоритетним завданням курсу є: навчити студентів правильно кваліфікувати злочини, враховуючи керівні положення постанов Пленуму Верховного Суду України.

Вивчення спецкурсу передбачає проведення лекцій, семінарських занять та самостійна робота. Їх метою є навчити студентів застосовувати теоретичні знання при кваліфікації злочинів.

Під час проведення аудиторних занять ї самостійної роботи мають бути використані навчальні та контролюючі програми на базі персональних та централізованих ЕОМ.

Контроль за рівнем знань студенів здійснюється на семінарських заняттях, а також шляхом тестування.

Підсумковий контроль проводиться у формі екзамену.

ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

Особливе значення в кредитно-модульній технології організації навчання надається самостійній роботі студента. Тематичним планом передбачений мінімально необхідний обсяг засвоєння конкретних тем.

Студентам рекомендується готувати короткі конспекти виступів з кожного питання плану семінарського заняття та письмово виконувати завдання для самостійної роботи.

У разі, коли до матеріалів семінарських або практичних занять додаються задачі, студент має підготувати їх письмові рішення на підставі діючого законодавства з обов'язковим посиланням, у разі необхідності, на конкретні статті діючого законодавства. У разі, якщо умови задачі допускають альтернативне її розв’язання, необхідно зазначити кожен з варіантів.

Виконання завдань для самостійної роботи перевіряється викладачем під час проведення семінарських занять або під час підсумкового заняття з модулю, коли воно передбачено навчальним планом. Питання, що випливають з завдань для самостійної роботи включаються до тестових завдань з кожного модулю та до підсумкового тесту з дисципліни.

З усіх питань, що виникають у зв’язку з підготовкою до семінарських та практичних занять студентам слід звертатись до викладача під час щотижневих консультацій.

Студентам рекомендується самостійно опрацьовувати відповіді на тестові завдання з метою підготовки до підсумкового тестування.

Навчально-методичні матеріали та тестові завдання в електронному форматі наявні у читальному залі, комп’ютерному класі, методистів курсів та на кафедрах.

Перед проведенням модульного контролю (підсумкового тестування) проводиться індивідуальне заняття, на яке запрошуються студенти, що мають труднощі із самостійним засвоєнням навчального матеріалу або займаються поглибленим вивченням окремих питань з навчальної дисципліни.

 

2. Структура залікового кредиту

№ з/п Номер змістового модуля і назва тем Всього годин Всього годин з викладачем    
З них: Самостійна робота  
Лекції Семінарських занять Практичних занять Модульний контроль  
Змістовий модуль І.    
1. Тема 1. Проблеми кваліфікації злочинів проти життя та здоров’я особи. -  
2. Тема 2. Проблеми кваліфікації злочинів проти власності.    
Змістовий модуль ІІ.    
3. Тема 3. Проблеми кваліфікації злочинів у сфері господарської діяльності.    
16. Всього годин:    

3. Плани семінарських занять, самостійної роботи.

Змістовий модуль 1.


Поделиться:

Дата добавления: 2015-04-11; просмотров: 64; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав





lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2024 год. (0.005 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты