Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


Структура залікового кредиту та тематика лекційних, семінарських, практичних і лабораторних занять




Структура вивчення навчальної дисципліни Кількість годин (денна форма навчання) Кількість годин (заочна форма навчання)
Модуль 1
  Змістовий модуль № 1: Проблемні питання вчення про склад злочин
  Тема № 1: Проблемні питання вчення про об’єктивні ознаки складу злочину
  Лекція за темою № 1:Проблемні питання вчення про об’єктивні ознаки складу злочину
  Практичне заняття: Проблемні питання вчення про об’єктивні ознаки складу злочину
Самостійна робота: (1) проблеми розуміння сутності об’єкта злочину в контексті сучасної доктрини кримінального права; (2) об’єктивна сторона складу злочину як об’єктивна підстава кримінальної відповідальності; (3) проблеми використання у кримінальному праві понять «поведінка», «дія», «вчинок»; (4) бездіяльність та опосередкований причинний зв'язок, що її обумовлює; (5) теоретичні проблеми причинно-наслідкового зв’язку; (6) проблеми регламентації об’єктивної сторони складу злочину в кримінальному законодавстві; (7) потерпілий від злочину в системі сучасних наук кримінально-правового циклу; (8) значення об’єктивних ознак складу злочину для кваліфікації злочинів та індивідуалізації покарання.
  Тема № 2: Проблемні питання вчення про суб’єктивні ознаки складу злочину  
  Лекція за темою № 2: Проблемні питання вчення про суб’єктивні ознаки складу злочину
  Практичне заняття: Проблемні питання вчення про суб’єктивні ознаки складу злочину
Самостійна робота. (1) теоретичні проблеми встановлення кримінальної відповідальності юридичних осіб; (2) вік як ознака суб’єкта злочину, його влив на кримінальну відповідальність; (3) осудність та її вплив на кримінальну відповідальність; (4) проблеми кримінальної відповідальності осіб з ознаками відставання у психічному розвитку, не пов’язаного з психічним розладом; (5) теоретичні та методологічні засади дослідження проблеми кримінальної відповідальності за злочини, вчинені в стані сп’яніння; (6) суб’єктивна сторона складу злочину як суб’єктивна підстава кримінальної відповідальності; (7) проблеми вини в теорії кримінального права; (8) проблеми регламентації суб’єктивної сторони складу злочину в кримінальному законодавстві; (9) помилка у кримінальному праві, її кримінально-правове значення; (10) значення суб’єктивних ознак складу злочину для кваліфікації злочинів та індивідуалізації покарання.
Модуль 2
  Змістовий модуль № 2: Актуальні проблеми застосування окремих інститутів Загальної частини кримінального права
  Тема № 3: Актуальні проблеми інституту стадій злочину
  Лекція за темою № 3: Актуальні проблеми інституту стадій злочину -
  Практичне заняття: Актуальні проблеми інституту стадій злочину -
Самостійна робота. (1) проблеми кримінальної відповідальності за готування до злочину; (2) проблеми кримінальної відповідальності за замах на злочин; (3) проблеми кримінальної відповідальності за закінчений злочин; (4) проблеми відмежування замаху на злочин від готування до злочину та закінченого злочину; (5) відмежування добровільної відмови при незакінченому злочині від дійового каяття.
  Тема № 4: Актуальні проблеми інституту співучасті у злочині.
  Лекція за темою № 4: Актуальні проблеми інституту співучасті у злочині. -
  Практичне заняття: Актуальні проблеми інституту співучасті у злочині. -
Самостійна робота. (1) проблеми кримінальної відповідальності за співучасть у злочині з урахуванням виду співучасника; (2) проблеми кримінальної відповідальності за співучасть у злочині з урахуванням її форми; (3) проблеми кримінальної відповідальності за співучасть у незакінченому злочині; (4) спеціальні питання відповідності за співучасть у злочині; (5) проблеми відмежування співучасті від причетності до злочину.
  Тема № 5: Актуальні проблеми інституту множинності злочинів.
  Лекція за темою № 5: Актуальні проблеми інституту множинності злочинів. -
  Практичне заняття: Актуальні проблеми інституту множинності злочинів. -
Самостійна робота. (1) проблемні питання сукупності злочинів; (2) проблемні питання повторності злочинів; (3) проблемні питання рецидиву злочинів; (4) проблеми відмежування повторності злочинів від їх сукупності.
  Тема № 6: Актуальні проблеми інституту обставин, що виключають злочинність діяння.
  Лекція за темою № 6: Актуальні проблеми інституту обставин, що виключають злочинність діяння. -
  Практичне заняття: Актуальні проблеми інституту обставин, що виключають злочинність діяння. -
Самостійна робота. (1) проблеми встановлення меж необхідної оборони; (2) проблемні питання встановлення крайньої необхідності; (3) проблеми відмежування необхідної оборони від крайньої необхідності; (4) проблеми кримінально-правової оцінки фізичного або психічного примусу; (5) проблеми кримінально-правової оцінки діяння, пов’язаного з ризиком.
Модуль 3
  Змістовий модуль № 3: Теоретичні та прикладні проблеми кваліфікації злочинів
  Тема № 7: Теоретичні основи кримінально-правової кваліфікації
  Лекція за темою № 7: Теоретичні основи кримінально-правової кваліфікації
  Практичне заняття: Теоретичні основи кримінально-правової кваліфікації -
Самостійна робота. (1) поняття, підстави та принципи кримінально-правової кваліфікації; (2) методологічні основи кваліфікації; (3) процес кваліфікації; (4)конкуренція норм і колізія статей закону про кримінальну відповідальність; (5) кваліфікація злочину з урахуванням стадії його вчинення; (6) кваліфікація злочинів, вчинених у співучасті; (7) кваліфікація множинності злочинів; (8) розмежування злочинів у ході кримінально-правової кваліфікації; (9) зміна кримінально-правової кваліфікації.
  Тема № 8:Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти життя, здоров’я, волі, честі, гідності, статевої свободи та статевої недоторканності особи
  Лекція за темою № 8:Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти життя, здоров’я, волі, честі, гідності, статевої свободи та статевої недоторканності особи -
  Практичне заняття: Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти життя, здоров’я, волі, честі, гідності, статевої свободи та статевої недоторканності особи
Самостійна робота. (1) проблеми кваліфікації умисних вбивств за обтяжуючих обставин; (2) проблеми кваліфікації умисних вбивств за пом’якшуючих обставин; (3) проблеми кваліфікації вбивства через необережність та інших злочинів, наслідком яких є смерть потерпілої особи; (4) проблеми кваліфікації умисного тяжкого тілесного ушкодження; (5) проблеми кваліфікації злочинів, що ставлять у небезпеку життя та здоров’я особи; (6) проблеми кваліфікації торгівлі людьми або іншої незаконної угоди щодо людини; (7) проблеми кваліфікації зґвалтування та насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом; (8) проблеми кваліфікації примушування до вступу в статевий зв’язок; (9) проблеми кваліфікації статевих зносин з особою, яка не досягла статевої зрілості; (10) проблеми кваліфікації розбещення неповнолітніх; (11) проблеми визначення кваліфікуючих ознак злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи під час кваліфікації.
  Тема № 9: Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти власності.
  Лекція за темою № 9: Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти власності. -
  Практичне заняття: Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти власності.
Самостійна робота. (1) проблеми кваліфікації викрадення; (2) проблеми кваліфікації злочинів проти власності, що не містять ознак викрадення; (3) проблеми кваліфікації некорисливих злочинів проти власності; (4) проблеми визначення кваліфікуючих ознак злочинів проти власності під час кваліфікації.
  Тема № 10:Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти громадського порядку та моральності, а також у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.
  Лекція за темою № 10:Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти громадського порядку та моральності, а також у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. -
  Практичне заняття:Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти громадського порядку та моральності, а також у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.
Самостійна робота. (1) проблеми кваліфікації хуліганства; (2) проблеми кваліфікації ввезення, виготовлення, збуту і розповсюдження порнографічних предметів; (3) проблеми кваліфікації створення або утримання місць розпусти і звідництва; (4) проблеми кваліфікації сутенерства або втягнення особи в заняття проституцією; (5) проблеми кваліфікації втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність; (6) проблеми кваліфікації незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів; (7) проблеми кваліфікації викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чи заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем; (8) проблеми кваліфікації посіву або вирощування снотворного маку чи конопель; (9) проблеми кваліфікації злочинів, пов’язаних з протиправним отриманням та вживанням наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.
Всього за заліковим кредитом:

4.1.4. Завдання на самостійну роботу з навчальної дисципліни.

Завдання що виносяться на самостійну роботу слухача Література:
Модуль № 1
  Змістовий модуль № 1: Проблемні питання вчення про склад злочин
  Тема № 1: Проблемні питання вчення про об’єктивні ознаки складу злочину  
  Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми розуміння сутності об’єкта злочину в контексті сучасної доктрини кримінального права. 1. Гавриш С.Б. Теоретические предпосылки исследования объекта преступлений // Право и политика. - № 11. - 2000. – С. 4-15. 2. Глистин В.К. Проблема уголовно-правовой охраны общественных отношений. Объект и квалификация преступлений / В.К. Глистин. - Л.: Изд-во Ленингр. ун-та, 1979. - 127 c. 3. Готин А.Н. Объект преступления в теории уголовного права // Вісник Луганського ін-ституту внутрішніх справ. – 2001. – № 3. – С.39-62. 4. Емельянов В. П. Понятие объекта преступления в уголовно-правовой науке // Право і безпека – 2002. – №4. – С. 7-11. 5. Трубников В.М. Новый взгляд на объект преступления // Право и безпека. 2002. – № 1. – С. 81-87. 6. Фесенко Е. Объект преступления с точки зрения ценностной теории // Уголовное право. – №3. – 2003. – С. 71-73.
Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми використання у кримінальному праві понять «поведінка», «дія», «вчинок». 1. Кримінальне право України. Загальна частина: Підручник / За ред. О.М. Литвинова – Х.: Вид-во ХНУВС, 2011. − 407 с. 2. Кримінальне право України: Загальна частина: підручник / Ю.В. Баулін, В.І. Борисов, В.І. Тютюгін та ін., за ред. В.В. Сташиса, В.Я. Тація. – 4-те вид., переробл. і допов. – Х.: Право, 2010. – 456 с. 3. Тер-Акопов А.А. Бездействие как форма преступного поведения / Тер-Акопов А.А. - М.: Юрид. лит., 1980. - 152 c. 4. Тимейко Г.В. Общее учение об объективной стороне преступления / Тимейко Г.В.; Отв. ред.: Некипелов П.Т. - Ростов: Изд-во Рост. ун-та, 1977. - 216 c.
Підготувати цільовий виступ за темою: Потерпілий від злочину в системі сучасних наук кримінально-правового циклу 1. Потерпілий від злочину (міждисциплінарне правове дослідження) / Колектив авторів. За заг. ред. Ю.В. Бауліна, В.І. Борисова. – Х.: Вид-во Кроссроуд, 2008. – 364 с. 2. Сенаторов М.В. Потерпілий від злочину в кримінальному праві / За наук. ред. д.ю.н., проф., академіка Академії правових наук України В.І. Борисова. – Х.: Право, 2006. – 208 с.
Тема № 2: Проблемні питання вчення про суб’єктивні ознаки складу злочину
  Підготувати цільовий виступ за темою: Теоретичні проблеми встановлення кримінальної відповідальності юридичних осіб 1. Грек Т. Б., Грек Г. Б. Проблемы уголовной ответственности юридических лиц // Адвокат. - 2012. - № 1. - С. 45 - 47 2. Кримінальне право. Загальна частина: Підручник / За ред. А.С. Беніцького, В.С. Гуславського, О.О. Дудорова, Б.Г. Розовського. – К.: Істина, 2011. – 1112 с. 3. Шемякін О. Відповідальність юридичних осіб як проблема науки кримінального права // Вісник Національної академії прокуратури України. - 2001. - № 1. - С. 109-114
    Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми кримінальної відповідальності осіб з ознаками відставання у психічному розвитку, не пов’язаного з психічним розладом 1. Васильєв А.А. Застосування положень норми про обмежену осудність у судово-психіатричній та судовій практиці // Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених: Матер. наук.-практ. конф. – Харків: Вид-во Нац. ун-ту внутр. справ, 2004. – С. 61-64. 2. Цимбал Є.І., Дьяченко А.П. Вікова неосудність: теорія і практика застосування / / Кримінальне право.- 2000. - № 3. - С. 43-50.
    Підготувати цільовий виступ за темою: Помилка у кримінальному праві, її кримінально-правове значення 1. Вапсва Ю.А. Класифікація помилок у кримінальному праві: проблеми та значення // Вісник Університету внутрішніх справ. – 1999. – Вип.5. – С. 179-182. 2. Вапсва Ю.А. Механизм формирования ошибки в сознании лица, совершающего преступление // Право і безпека. 2002. № 4. – С.184-188. 3. Вапсва Ю.А. Особливості кваліфікації злочинів при наявності помилки // Вісник Уні-верситету внутрішніх справ. – 2000. – Вип.10. –С. 50-55. 4. Вапсва Ю.А. Ошибка в квалифицирующих признаках состава преступления // Право і безпека. 2003. №2’4. – С.97-99. 5. Вапсва Ю.А., Блинская С.Г. Законодательная регламентация ошибки в УК зарубежных стран // Право і безпека. 2003. № 2. – С.70-73. 6. Кримінальне право України: Загальна частина: підручник / Ю.В. Баулін, В.І. Борисов, В.І. Тютюгін та ін., за ред. В.В. Сташиса, В.Я. Тація. – 4-те вид., переробл. і допов. – Х.: Право, 2010. – 456 с.
Модуль № 2.
  Змістовий модуль № 2: Актуальні проблеми застосування окремих інститутів Загальної частини кримінального права
  Тема № 3: Актуальні проблеми інституту стадій злочину  
  Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми кримінальної відповідальності за готування до злочину 1.Маслак Н.В. Підстава кримінальної відповідальності за готування до злочину // Кримінальне право України. – 2006. – № 4. – С. 3-9. 2. Тихий В.П. Питання застосування норм Кримінального кодексу України щодо стадій злочину // Законодавство України: Науково-практичні коментарі. – 2002. – № 1. − С. 69-73.
      Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми кримінальної відповідальності за замах на злочин 1. Дем’яненко В., Дядько Д. Критерії розмежування закінченого й незакінченого замаху // Радянське право. – 1977. – № 4. 2. Кримінальне право України. Загальна частина: Підручник / За ред. О.М. Литвинова – Х.: Вид-во ХНУВС, 2011. − 407 с. 3. Сураєва В. Кримінальна відповідальність за незакінчений злочин: чи є це законним? // Юридичний журнал. – 2006. – № 12. – С. 19-20.
      Підготувати цільовий виступ за темою: Відмежування добровільної відмови при незакінченому злочині від дійового каяття. 1. Кримінальне право України. Загальна частина: Підручник / За ред. О.М. Литвинова – Х.: Вид-во ХНУВС, 2011. − 407 с. 2. Кримінальне право України. Загальна частина: Підручник. (Ю.В. Александров, В.І. Антипов, М.В. Володько та ін.). Вид. 3-тє, переробл. та допов. / За ред. М.І. Мельника, В.А. Клименка. – К.: Юридична думка, 2004. – 352 с. 3. Кримінальне право України. Загальна частина: Практикум: Навчальний посібник / І.П. Козаченко, О.М. Костенко, В.К. Матвійчук, та ін. – К.: КНТ, 2006 р. – 432 с.
    Тема № 4: Актуальні проблеми інституту співучасті у злочині.  
  Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми кримінальної відповідальності за співучасть у злочині з урахуванням виду співучасника 1. Гуторова Н.А. Соучастие в преступлении по уголовному праву Украины. – Харьков : «Рубикон П», 1997. – 102 с. 2. Мельник М.І. Види співучасників за новим Кримінальним кодексом України // Право України. – 2001. - № 11. - С. 69-74. Шапченко С.Д. 3. Співучасть у злочині (Постатейний коментар до розділу VI Загальної частини Кримінального кодексу України) // Законодавство України. Науково-практичні коментарі. – 2003. – № 9. – С.68-110.
Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми кримінальної відповідальності за співучасть у злочині з урахуванням її форми 1. Альошин Д.П. Форми співучасті в новому Кримінальному кодексі України: проблеми реалізації правових норм // Право і безпека. - 2002. -№1. - С.15-20. 2. Бурчак Ф.Г. Соучастие: социальные, криминологические и правовые проблемы / Ф.Г. Бурчак. – Киев, 1986. – 125 с. 3. Деякі питання провадження у справах про злочини, вчинені організованими злочинними угрупованнями // Вісник Верховного Суду України. – 2001. – №1. – С. 29-40. 4. Мочкош Я. Форми співучасті у кримінальному праві України: проблемні питання // Право України. – 2006. – № 3. – С. 113-116.
Підготувати цільовий виступ за темою: Спеціальні питання відповідності за співучасть у злочині 1. Кримінальне право України. Загальна частина: Підручник. (Ю.В. Александров, В.І. Антипов, М.В. Володько та ін.). Вид. 3-тє, переробл. та допов. / За ред. М.І. Мельника, В.А. Клименка. – К.: Юридична думка, 2004. – 352 с. 2. Кримінальне право України. Загальна частина: Практикум: Навчальний посібник / І.П. Козаченко, О.М. Костенко, В.К. Матвійчук, та ін. – К.: КНТ, 2006 р. – 432 с.
Тема № 5: Актуальні проблеми інституту множинності злочинів.  
  Підготувати цільовий виступ за темою: Проблемні питання сукупності злочинів 1. Куринов Б.А. Квалификация при совокупности преступлений и конкуренции уголовно-правовых норм // Вестник МГУ. Сер 11. Право, 1983. – № 2. – С. 20-28. 2. Созанський Т. Кваліфікація ідеальної сукупності злочинів // Вісник Львівського ін-ту внутр. справ. – 2001. – №2. – С.167-171.
    Підготувати цільовий виступ за темою: Множинність злочинів та її соціально-правова характеристика. 1. Красиков Ю.А. Множественность преступлений. Понятие, виды, наказуемость: Учебное пособие / Красиков Ю.А.; Отв. ред.: Здравомыслов Б.В. - М.: РИО ВЮЗИ, 1988. - 96 c. Малков В.П. 2. Множественность преступлений и ее формы по советскому уголовному праву / Малков В.П.; Науч. ред.: Сундуров Ф.Р. - Казань: Изд-во Казан. ун-та, 1982. - 173 c.
    Підготувати цільовий виступ за темою: Правові наслідки повторності, сукупності та рецидиву злочинів. 1. Кириленко О.І. Види повторності злочинів у кримінальному праві України // Вісник Запорізького юрид. інституту. – 2001. – № 4. – С.202-208. 2. Стрижевська А.А. Поняття повторності злочинів за кримінальним кодексом України // Бюлетень Міністерства юстиції України. – 2004. – № 11. – С. 93-108.
  Тема № 6: Актуальні проблеми інституту обставин, що виключають злочинність діяння.  
  Підготувати цільовий виступ за темою: Поняття, юридична природа та юридичне значення обставин, що виключають злочинність діяння. 1. Баулин Ю.В. Обстоятельства, исключающие преступность деяния / Ю.В. Баулин - Харьков: Основа. Изд-во при Харьк. ун-те, 1991. - 360 c. 2. Кримінальне право України: Заг. частина: Підручник/Александров Ю.В., Антипов В.І., Володько М.В. та ін., Відп. ред. Кондратьєв Я.Ю.; Наук. ред. Клименко В.А. та Мельник М.І.- К.: Правові джерела, 2002. – 432 с. 3. Кримінальне право України: Загальна частина: підручник / Ю.В. Баулін, В.І. Борисов, В.І. Тютюгін та ін., за ред. В.В. Сташиса, В.Я. Тація. – 4-те вид., переробл. і допов. – Х.: Право, 2010. – 456 с. 4. Кримінальне право України: Навч. посіб. / С.Г. Волкотруб, О.М. Омельчук, В.М. Ярін та ін. – За ред. О.М. Омельчука. – К.: Наукова думка; Прецедент, 2004. – 297 с. 5. Козак В.Н. Вопросы теории и практики крайней необходимости / Козак В.Н. - Саратов: Изд-во Сарат. ун-та, 1981. - 154 c.
      Підготувати цільовий виступ за темою: Обґрунтування відповідальності при перевищенні меж допустимої шкоди при наявності обставин, що виключають злочинність діяння. 1. Баулин Ю.В. Обстоятельства, исключающие преступность деяния / Ю.В. Баулин - Харьков: Основа. Изд-во при Харьк. ун-те, 1991. - 360 c. 2. Кримінальне право України: Заг. частина: Підручник/Александров Ю.В., Антипов В.І., Володько М.В. та ін., Відп. ред. Кондратьєв Я.Ю.; Наук. ред. Клименко В.А. та Мельник М.І.- К.: Правові джерела, 2002. – 432 с. 3. Кримінальне право України: Загальна частина: підручник / Ю.В. Баулін, В.І. Борисов, В.І. Тютюгін та ін., за ред. В.В. Сташиса, В.Я. Тація. – 4-те вид., переробл. і допов. – Х.: Право, 2010. – 456 с. 4. Кримінальне право України: Навч. посіб. / С.Г. Волкотруб, О.М. Омельчук, В.М. Ярін та ін. – За ред. О.М. Омельчука. – К.: Наукова думка; Прецедент, 2004. – 297 с. 5. Козак В.Н. Вопросы теории и практики крайней необходимости / Козак В.Н. - Саратов: Изд-во Сарат. ун-та, 1981. - 154 c.
      Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми відмежування необхідної оборони від крайньої необхідності 1. Баулин Ю.В. Обстоятельства, исключающие преступность деяния / Ю.В. Баулин - Харьков: Основа. Изд-во при Харьк. ун-те, 1991. - 360 c. 2. Кримінальне право України: Заг. частина: Підручник/Александров Ю.В., Антипов В.І., Володько М.В. та ін., Відп. ред. Кондратьєв Я.Ю.; Наук. ред. Клименко В.А. та Мельник М.І.- К.: Правові джерела, 2002. – 432 с. 3. Кримінальне право України: Загальна частина: підручник / Ю.В. Баулін, В.І. Борисов, В.І. Тютюгін та ін., за ред. В.В. Сташиса, В.Я. Тація. – 4-те вид., переробл. і допов. – Х.: Право, 2010. – 456 с. 4. Кримінальне право України: Навч. посіб. / С.Г. Волкотруб, О.М. Омельчук, В.М. Ярін та ін. – За ред. О.М. Омельчука. – К.: Наукова думка; Прецедент, 2004. – 297 с. 5. Козак В.Н. Вопросы теории и практики крайней необходимости / Козак В.Н. - Саратов: Изд-во Сарат. ун-та, 1981. - 154 c.
Модуль № 3
  Змістовий модуль № 3: Теоретичні та прикладні проблеми кваліфікації злочинів
  Тема № 7: Теоретичні основи кримінально-правової кваліфікації  
  Підготувати цільовий виступ за темою: Поняття, підстави та принципи кримінально-правової кваліфікації 1. Кваліфікація злочинів : Навч. посіб. / За ред. О.О. Дудорова, Є.О. Письменського. – К. : Істина, 2010. – 430 с. 2. Коржанський М.Й. Кваліфікація злочинів: навч. посібник / М.Й. Коржанський. – К.: Атіка, 2007. - 592 с. 3. Кудрявцев В.Н. Общая теория квалификации преступлений / В.Н. Кудрявцев. – 2-е изд., перераб. и дополн. – М., «Юристъ», 1999. – 304 с. 4. Навроцький В.О. Основи кримінально-правової кваліфікації: Навч. посібник / В.О. Навроцький. – К.: Юрінком Інтер, 2006. – 704 с. 5. Теорія кваліфікації злочинів: Підручник/ В.В. Кузнецов, А.В. Савченко; За заг. ред. Професорів Є.М. Моісеєва та О.М. Джужи, наук. ред. к.ю.н., доц. І.А. Вартилецька. – К.: Вид. ПАЛИВОДА А.В., 2006. – 300 с.
      Підготувати цільовий виступ за темою: Конкуренція норм і колізія статей закону про кримінальну відповідальність 1. Горелик А.С. Конкуренция уголовно-правовых норм: Учебное пособие. – Красноярск: Изд-во Красноярск.гос.ун-та, 1996. – 67 с. 2. Иногамова-Хегай Л.В. Конкуренция норм уголовного права. – М.: Щит - М., 1999. – 288 с. 3. Малков В.П. Конкуренция уголовно-правовых норм и её преодоление // Советское государство и право. – 1975. – №3. – С.59-66. 4. Марін О.К. Кваліфікація злочинів при конкуренції кримінально-правових норм. – Київ: Атіка. – 2003. – 224 с.
      Підготувати цільовий виступ за темою: Розмежування злочинів у ході кримінально-правової кваліфікації 1. Брич Л.П. Поняття розмежування складів злочинів (термінологічний аспект) // Право і лінгвістика. Матеріали міжнародної науково-практичної конференції. – Сімферополь: Доля, 2003. – С.69-74. 2. Фролов Д. Є. Деякі аспекти кваліфікації і розмежування злочинів // Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності. – Донецьк: Донецький інститут внутрішніх справ. – 1999. – Вип. 1. – С. 171-176.
    Тема № 8: Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти життя, здоров’я, волі, честі, гідності, статевої свободи та статевої недоторканності особи  
  Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми кваліфікації умисних вбивств за обтяжуючих обставин 1. Кримінальна відповідальність за вчинення злочинів проти життя та здоров’я особи: проблеми кваліфікації та відмежування від суміжних складів злочинів: наук.-практ. пос. / А.О. Данилевський, Г.Є. Болдарь; МВС України, Луган. держ. ун-т внутр. справ ім. Е.О. Дідоренка. – Луганськ: РВВ ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка, 2011. – 152 с. 2. Бажанов М. И. Уголовная ответственность за преступления против личности / Бажанов М.И.; Редкол.: Кривоченко Л.Н., Процевский А.И., Пушкин А.А., Страхов Н.Н., Таций В.Я. (Отв. ред.), Якуба О.М. - Киев: Вища шк., 1977. - 43 c. 3. Байлов А.В. Актуальні питання кримінальної відповідальності за злочини проти життя особи // Кримінальний кодекс України 2001 р.: проблеми застосування і перспективи удосконалення: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції 13-15 квітня 2007 р. У 2-х ч. – Львів: Львівський державний університет внутрішніх справ, 2007. – Ч.2. – С. 16-19; 4. Байлов А.В. Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти життя особи // Правова політика Української держави : Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 70-річчю Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Том 2 / 19-20 лютого 2010 року – Івано-Франківськ : Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, 2010. – С. 96-98 5. Байлов А.В. Щодо роз’яснень Пленуму Верховного Суду України для кваліфікації злочинів проти життя особи // Право і суспільство. – Дніпропетровськ. – 2010. – № 6. – С. 174-178 Кримінальне судочинство в Україні: Судова практика. Злочини проти життя особи (вбивства): Офіц. вид. / Верх. Суд України; Відп. ред. П.П. Пилипчук. – К.: Вид. Дім «Ін Юре», 2007. – 960 с.
Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми кваліфікації умисного тяжкого тілесного ушкодження 1. Борзенков Г.Н. Квалификация преступлений против жизни и здоровья. Учебно-практическое пособие / Г.Н. Борзенков. - М.: Зерцало-М, 2005. - 144 c. 2. Дубовец П.А. Ответственность за телесные повреждения по советскому уголовному праву / П.А. Дубовец. - М.: Юрид. изд-во, 1964. - 159 с. 2. Кримінально-правова охорона життя та здоров’я особи: Матер. наук.-практ. конф. [Харків] 22-23 квіт. 2004 р./ Редкол.: Сташис В.В. та ін.- К. – Х.: «Юрінком Інтер», 2004. – 260 с.
Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми кваліфікації зґвалтування та насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом 1. Кондрашова Т.В. Проблемы уголовной ответственности за преступления против жизни, здоровья, половой свободы и половой неприкосновенности. - Екатеринбург, 2000. – 197 с. 2. Люблинский П.И. Преступления в области половых отношений / П.И. Люблинский. - М., Л.: Изд-во Л.Д. Френкель, 1925. - 246 c.
Тема № 9: Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти власності  
  Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми кваліфікації викрадення 1. Ємельянов В.П. Кваліфікація злочинів проти власності: навч. посібник / Ємельянов В. П. – Х. : Рубікон, 1996. – 112 с. Кузнецов В.В. Кримінальна відповідальність за крадіжки: [монографія] / В.В. Кузнецов – К. : ПАЛИВОДА А.В., 2005. – 158 с. 2. Лопашенко Н.А. Преступления против собственности: [теоретико-прикладное исследование] / Н.А. Лопашенко. – М. : ЛексЭст, 2005. – 408 с. 3. Матышевский П.С. Преступления против собственности и смежные с ними преступления / П. С. Матышевский. – К. : Юринком, 1996. – 240 с.
    Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми кваліфікації злочинів проти власності, що не містять ознак викрадення 1. Ємельянов В.П. Кваліфікація злочинів проти власності: навч. посібник / Ємельянов В. П. – Х. : Рубікон, 1996. – 112 с. Кузнецов В.В. Кримінальна відповідальність за крадіжки: [монографія] / В.В. Кузнецов – К. : ПАЛИВОДА А.В., 2005. – 158 с. 2. Лопашенко Н.А. Преступления против собственности: [теоретико-прикладное исследование] / Н.А. Лопашенко. – М. : ЛексЭст, 2005. – 408 с. 3. Матышевский П.С. Преступления против собственности и смежные с ними преступления / П. С. Матышевский. – К. : Юринком, 1996. – 240 с.
    Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми визначення кваліфікуючих ознак злочинів проти власності під час кваліфікації 1. Ємельянов В.П. Кваліфікація злочинів проти власності: навч. посібник / Ємельянов В. П. – Х. : Рубікон, 1996. – 112 с. Кузнецов В.В. Кримінальна відповідальність за крадіжки: [монографія] / В.В. Кузнецов – К. : ПАЛИВОДА А.В., 2005. – 158 с. 2. Лопашенко Н.А. Преступления против собственности: [теоретико-прикладное исследование] / Н.А. Лопашенко. – М. : ЛексЭст, 2005. – 408 с. 3. Матышевский П.С. Преступления против собственности и смежные с ними преступления / П. С. Матышевский. – К. : Юринком, 1996. – 240 с.
  Тема № 10:Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти громадського порядку та моральності, а також у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів  
  Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми кваліфікації хуліганства 1. Квалификация хулиганства. Учебное пособие / Коржанский Н.И. - Волгоград: Изд-во ВСШ МВД СССР, 1989. - 56 c. 2. Кримінальне право України: Особлива частина: підручник / Ю.В. Баулін, В.І. Борисов, В.І. Тютюгін та ін., за ред. В.В. Сташиса, В.Я. Тація. – 4-те вид., переробл. і допов. – Х.: Право, 2010. – 608 с. 3. Кримінальне право України. (Особлива частина) : підручник / Кол. авторів А.В. Байлов, О.А. Васильєв, О.О. Житний та ін., за заг. ред. О.М. Литвинова; наук. ред. серії О.М. Бандурка. – Харків : Вид-во ХНУВС, 2011. – 572 с.
      Підготувати цільовий виступ за темою: Проблеми кваліфікації втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність 1. Кримінальне право України: Особлива частина: підручник / Ю.В. Баулін, В.І. Борисов, В.І. Тютюгін та ін., за ред. В.В. Сташиса, В.Я. Тація. – 4-те вид., переробл. і допов. – Х.: Право, 2010. – 608 с. 2. Кримінальне право України. (Особлива частина) : підручник / Кол. авторів А.В. Байлов, О.А. Васильєв, О.О. Житний та ін., за заг. ред. О.М. Литвинова; наук. ред. серії О.М. Бандурка. – Харків : Вид-во ХНУВС, 2011. – 572 с.
      Підготувати цільовий виступ за темою: проблеми кваліфікації незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів 1. Бублейник В.А. Визначення суб’єктів дій, спрямованих на незаконний збут наркотиків / В.А. Бублейник // Право і безпека. - 2005. - № 4-3. – С. 43-47. 2. Вартилецька І.А. Протидія незаконному обігу наркотиків: історія, практика, законодавство : [Навчальний посібник] / І.А. Вартилецька, Д.Й. Нікифорчук, О.М. Стрільців та ін. ; за ред. О.М. Джужи. – 2006. – 240 с. 3. Вербенський М.Г. Сучасні тенденції незаконного обігу наркотичних засобів в Україні та вплив на них транснаціонального наркобізнесу / М.Г. Вербенський // Право і суспільство. - 2005. - № 2. – С. 75-86. 4. Музика А.А. Відповідальність за злочини у сфері обігу наркотичних засобів: [монографія] / А.А. Музика. – К. : Логос, 1998. – 324 с. 5. Осадчий В.І. Міжнародні та національні питання кримінальної відповідальності за злочини у сфері обігу наркотичних засобів : [Навч. посібник] / В.І. Осадчий, А.В. Савченко, В.В. Бульба. - К. : ПАЛИВОДА, 2004. – 112 с. 6. Узагальнення судової практики у кримінальних справах про злочини, пов’язані з наркотичними засобами, психотропними речовинами, їх аналогами і прекурсорами // Адвокат. - 2005. - № 6.– С. 57-63.
           

 

 


Поделиться:

Дата добавления: 2015-04-11; просмотров: 152; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав





lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2024 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты