КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Хід роботи. 1. Зібрати схему, представлену на рисунку нижче:1. Зібрати схему, представлену на рисунку нижче: Рисунок 1.2 – Підключення вольтметрів до штативу лабораторного.
2. На блоці живлення встановити: - перемикач «~ 30 B –» встановити в положення «~»; - перемикач «~ 6,3 B –» встановити в положення «–»; - перемикач «–120 В ~250 B» встановити в положення «~250 B» після підключення вольтметра V4 для вимірювання напруги ~250 B (на рис. 1 зображено пунктирними лініями); - перемикач «–120 В ~250 B» встановити в положення «–120 В» після підключення вольтметра V5 для вимірювання напруги –120 B (на рис. 1.2 зображено пунктирними лініями). 3. Під час проведення роботи встановлювати максимальні значення регульованих напруг за допомогою ручек потенціометрів на лицьовий панелі блоку живлення. 4. Записати показання приладів у таблицю: Таблиця 1.2 – Таблиця вимірювань.
5. Розрахувати абсолютну, відносну та приведену погрішність вимірювання вольтметром V4 напруги ~220 B в припущені, що дійсне значення вимірюваної напруги дорівнює Ud = 230 В. – абсолютна погрішність; – відносна погрішність; – приведена погрішність; 6. Розрахувати максимальну абсолютну, відносну та приведену погрішність вимірювання всіх вольтметрів, що використовуються в роботі, керуючись для цього значенням їх класів точності К. – приведена погрішність; – абсолютна погрішність; – відносна погрішність; 7. Протокол повинен містити назву, мету роботи, перелік та метрологічні параметри приладів, схеми на рис. 1.1 і 1.2, таблиці 1.1 і 1.2, розрахункові формули та дані, висновок про відповідність вольтметру V4 класу точності, а стенду його паспорту.
|