Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаАбсолютна земельна рента.
Читайте также:
  1. Абсолютна величина числа позначається символом .
  2. Абсолютна шкала температур
  3. Абсолютная бодхичитта
  4. Абсолютная бодхичитта
  5. Абсолютная величина
  6. Абсолютная и относительная погрешности
  7. Абсолютная монархия
  8. Абсолютная монархия
  9. Абсолютная монархия в Англии. Реформы Генриха VIII и Елизаветы I

У країнах, де панує приватна власність на землю і діє міжгалузева конкуренція, існує ще й абсолютна рента, яка утворюється на всіх використаних землях, в тому числі й на гірших. Її причиною є монополія приватної власності на землю, закріплює високу норму прибутку у сільському господарстві – понад середню норму.

 

 
 

 

 


Умови формування
Відсутність вільного переливу капіталу

 
 
Джерело


Надлишок прибутку над середнім прибутком

 

 
 

 


Абсолютна рента утворюється на всіх земельних ділянках як надлишок суспільної вартості сільськогосподарської продукції над ціною виробництва (затрати виробництва плюс середній прибуток).

Вона виникає тоді, коли існує монополія приватної власності на землю, яка заважає вільному переливанню капіталу з промисловості у сільське господарство, що спричиняє технічне відставання цієї галузі порівняно з промисловістю.


Дата добавления: 2014-12-03; просмотров: 22; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты