Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника


Режими комутації




Під час роботи мостів передбачається кілька режимів комутації. Вони відрізняються моментом, коли слід комутувати фрейм [4, 5, 14]. Найчастіше використовуються три режими комутації:

1) з проміжним зберіганням (Store-and-Forward);

2) наскрізий (Cut-through);

3) з контролем фрагментів (Fragment free).

Моменти часу, в які відбувається комутація для цих режимів наведено на рис. 2.2. Кожен з цих режимів має свої переваги та недоліки. Наприклад, наскрізна комутація характеризується максимальною швидкодією, але неможливістю аналізу фактів викривлень фреймів. Комутація з проміжним зберіганням навпаки, характеризується меншою швидкістю, проте можливістю аналізу фремів. При цьому, якщо фрейм викривлений - він відкидається комутатором, а отже, заощадливішевикористовується пропускна спроможність каналів. Комутація з контролем фрагментів займає проміжне місце за рівнем контролю і швидкістю і дозволяє відкидати лише ті фрейми, розмір яких менший за 64 байти і які виникають внаслідок колізій. Ряд мостів підтримують усі ці режими і дозволяють автоматично вибирати їх в залежності від особливостей роботи мережі [14].

Ще комутація може бути симетричною та асиметричною. Перша забезпечує комутовані з’єднання між портами з одинаковою шириною смуги пропускання (наприклад все порти 100 Мбіт/с). Асиметрична комутація забезпечує комутовані з’єднання між портами з різними значеннями смуги пропускання (наприклад, 100 Мбіт/с і 1000 Мбіт/с).

Асиметрична комутація використовується у випадку наявності великих мережених потоків типу "клієнт-сервер", коли багато користувачів одночасно обмінюються інформацією з сервером. Це, очевидно, потребує більшої смуги пропускання для того порта коммутатора, до якого під’єднано сервер Для пере направлення потоку даних з порта1000 Мбіт/с на порт 100 Мбіт/с без переповнення на останньому, асиметричний комутатор повинен мати буфер пам’яті. Асиметричний комутатор також потрібен для забезпечення більшої смуги пропускання каналів між комутаторами, що здійснюють вертикальні крос-з’єднання або каналів між сегментами магістралі [4, 14].

 


Поделиться:

Дата добавления: 2014-12-03; просмотров: 151; Мы поможем в написании вашей работы!; Нарушение авторских прав





lektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2024 год. (0.005 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты