Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаМетод стиснення RLE4.
Читайте также:
  1. Amp; Методичні вказівки
  2. Amp; Методичні вказівки
  3. Amp; Методичні вказівки
  4. Amp; Методичні вказівки
  5. Amp; Методичні вказівки
  6. Amp; Методичні вказівки
  7. Amp; Методичні вказівки
  8. B. Искусственная вентиляция легких. Методики проведения искусственной вентиляции легких
  9. Cтруктуры внешней памяти, методы организации индексов
  10. FDDI. Архитектура сети, метод доступа, стек протоколов.

У форматі RLE4 при кодуванні значень кольору байт даних, що слідує за числом – лічильником, вміщує 2 значення пікселів. Значення 4х старших бітів – для кодування непарних пікселів у серії, а 4 молодші біти – для кодування непарних пікселів. Т.ч., формат RLE4 дозволяє кодувати серії однакових значень пікселів або для двох значень пікселів, що чергуються. Так, закодована пара 05165616 розпочинається у послідовності 4 – бітових значень:

56 56 5

парні пікселі у серії

парні пікселі у серії

Всі керуючі коди співпрацюють з керуючими кодами методу RLE8 за виключенням кодування абсолютних значень.

Висновки:

1) Якщо розробляється програмне забезпечення для читання та запису графічних файлів в середовищі Windows, формат Windows BMP буде найкращим вибором для тестуванняпрограм. Його нескладно реалізувати і відлагодити, і, крім того, файли цього формату можна переглядати без використання спеціальних програмних засобів.

2) Розмір зображення у форматі ВМР не обмежений.

3) Формат зручний для обміну між аплікація Windows, але застосувати його в мультимедіа – аплікаціях не рекомендується у зв’язку з великим об’ємом файлів.

 


Дата добавления: 2014-12-23; просмотров: 10; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.009 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты