Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВибір укриття, шляхів руху та способів пересування (у зріст, зігнувшись, перебіжками, переповзанням).
Читайте также:
  1. Case —вибір of — з
  2. Аналіз найбільш поширених способів шахрайства з нерухомістю
  3. Ведення вогню за командою та самостійно: оцінка та вибір цілі прицілу і точки прицілювання.
  4. Вибір апаратури керування освітлювальним устаткуванням
  5. Вибір гідромотора поворотної платформи екскаватора
  6. Вибір гідронасосів
  7. Вибір для спостереження найбільш важливих напрямків реалізації
  8. Вибір і розрахунок внутрішніх освітлювальних мереж
  9. Вибір комп’ютерного обладнання
  10. Вибір Конта і його спадщина

Пересування на полі бою під час дій у пішому порядку може здійснюватися прискореним кроком або бігом (в повний зріст або пригнувшись), перебіжками і переповзаннями.

Атака проводиться прискореним кроком або бігом.

Перебіжки і переповзання застосовуються для потайного зближення з противником.

Перед початком пересування особовий склад ставить зброюна запобіжник за командою «Запобіжник — СТАВ» або самостійно.

Перебіжка здійснюється в такому порядку. За попередньою командою той, хто перебігає, намічає шлях руху і укриті місця зупинок для перепочинку, а за командою для виконання швидко схоплюється і стрімко перебігав. Довжина перебіжки між зупинками для перепочинку залежить від місцевості і вогню противника і в середньому повинна бути 20 - 40 кроків. На місці зупинки для перепочинку той, хто перебігає, з розбігу лягає і відповзає трохи в сторону, а досягнувши вказаного місця, крім того, приготовляється для ведення вогню. Положення зброї під чає перебіжки за вибором того, хто перебігає.

Взвод може здійснювати перебіжки по одному, по групах і по відділеннях, а відділення — по одному, по групах або одночасно усім складом.

Перебіжки взводу (відділення) проводяться за командами:

«Взвод (відділення), в напрямку такого-то предмета (на такий рубіж), перебіжкою справа (зліва, справа і зліва) по одному — ВПЕРЕД»; «Взвод (відділення), в напрямку такого-то предмета (на такий-то рубіж), перебіжкою по групах: перша група - рядові такі-то; друга група — рядові такі-то. Перша група — ВПЕРЕД».

Для перебіжки взводу по відділеннях подається команда «Взвод, у напрямку такого-то предмета (на такий-то рубіж), перебіжкою справа (зліва) по відділеннях — ВПЕРЕД».

Під час перебіжки по одному за командою для виконання «Вперед» правофланговий (лівофланговий або одночасно правофланговий і лівофланговий) схоплюється і, стрімко пробігши 20 - 40 кроків, робить перепочинок. Одночасно із зупинкою першого, починає перебіжку другий, висунувшись на лінію першого, хто перебігає, він робить перепочинок. Перший, хто перебігає, при зупинці другого, перебігає тим же способом до виходу на вказаний рубіж. Решта солдатів відділення послідовно висуваються таким же способом.

Під час перебіжки по групах перебігають одночасно декілька солдатів таким же способом, як і по одному.Під час перебіжки взводу по відділеннях кожне відділення по­чинає рух за командою свого командира відділення. «Відділення, в напрямку такого-то предмета (на такий-то рубіж), перебіжкою, за мною — ВПЕРЕД». Особовий склад відділення одночасно схоплюється і, пробігши 20 - 40 кроків, робить перепочинок. Для відновлення руху подається команда «Відділення — ВПЕРЕД».

Відділення, групи або окремі солдати, що залишилися на місці, а також, що висунулися після перебіжки на вказаний рубіж (зупинку), своїм вогнем підтримують тих, хто перебігає.

Бойові машини піхоти (бронетранспортери) своїм вогнем підтримують просування особового складу своїх підрозділів і, використовуючи складки місцевості, переміщаються стрибками від рубежу до рубежу (від укриття до укриття).

Переповзання здійснюється по-пластунськи, напівкарачки і на боці в такому порядку:

За попередньою командою той, хто переповзає, повинен намітити шлях руху і укриті місця зупинок для перепочинку, а за командою для виконання — переповзти одним з указаних способів. Для переповзання взводу і відділення подаються такі ж команди, як і під час пересування перебіжками, наприклад: «Взвод, у напрямку такого-то предмета (на такий-то рубіж), повзком справа (зліва), по відділеннях — ВПЕРЕД» або «Відділення, в напрямку такого-то предмета (на такий-то рубіж), повзком справа (зліва, справа і зліва) по одному — ВПЕРЕД».Для переповзання по-пластунськи лягти щільно на землю, правою рукою взяти зброю за ремінь біля верхньої антабки і покласти на передпліччя правої руки. Підтягнути, праву (ліву) ногу і одночасно витягнути ліву (праву) руку як можна далі;

відштовхуючись зігнутою ногою, пересунути тіло вперед, підтягнути другу ногу, витягнути другу руку і продовжувати рух в тому ж порядку. Під час переповзання голову високо не піднімати.

Для переповзання напівкарачки встати .на коліна і обпертися на передпліччя або кисті рук. Підтягнути зігнуту праву (ліву) ногу під груди, одночасно ліву (праву) руку витягнути вперед. Пересунути тіло вперед до повного випрямлення правої (лівої) ноги, одночасно підтягуючи під себе другу, зігнуту ногу, і, витягуючи другу руку, продовжувати рух в тому ж порядку. Зброю тримати; при опорі на передпліччя — так само, як і під час переповзання по-пластунськи, при опорі на кисті рук — в правій руці.

Для переповзання на боці лягти на лівий бік; під­тягнувши вперед ліву ногу, зігнуту в коліні, обпертися на передпліччя лівої руки, правою ногою упертися каблуком в землю як можна ближче до себе; розгинаючи праву ногу, пересунути тіло вперед, не змінюючи положення лівої ноги, після чого продовжувати рух в такому ж порядку. Зброю тримати правою рукою.

Для одночасного пересування всього цепу взводу (відділення) подається команда: «Взвод (відділення), в напрямку такого-то предмета-ВПЕРЕД» і, якщо потрібно, додається БІГОМ» або «Взвод (відділення), в напрямку такого-то предмета на такий-то рубіж —ВПЕРЕД», а для відділення,крім того, «Відділення, за мною — ВПЕРЕД».

ІІІ. Заключна частина заняття “ ” хвилин

1. Відповіді на питання військовослужбовців.

2. Опитування з вивченого матеріалу:

3. Завдання на самостійну підготовку: Підручник с. ВПС “Загальновійськова підготовка” ст.243-249

Командир взводу - викладач

(посада керівника заняття)

капітан Р.В. КОСТЮЧЕНКО

(військове звання, підпис, ініціали та прізвище)


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 28; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.01 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты