Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаВласні надходження бюджетних установ 2-ї групи та інші надходження спеціального фонду визнаються за касовим методом.
Читайте также:
  1. A. Порядок подготовки установки к работе и работа на ней.
  2. D-Елементи I-B групи
  3. G) установить изменения на счетах.
  4. N Характеристики установки Значение
  5. N Характеристики установки Значение
  6. S-Елементи I-А групи. Добування
  7. S-Елементи II-А групи. Добування
  8. V3: Задания на установление соответствия для каждого нумерованного элемента
  9. А) Включение установки и подготовка ее к измерениям.
  10. А. Лабораторная установка

 

Поняття та класифікація видатків

Сутність видатківбюджетних установ залежить від їх видів. Бухгалтерський облік в бюджетних установах організовують в розрізі наступних видів видатків (див. рис).

 
 

 

 


Рис. Класифікація видатків бюджетних установ

Видатки загального фонду – це видатки, які здійснені за рахунок загального фонду бюджету.

Видатки спеціального фонду – це видатки, які здійснені за рахунок спеціального фонду бюджету.

Залежно від етапу руху бюджетних коштів видатки загального та спеціального фонду поділяються на касові та фактичні.

Касові видатки - це усі суми, проведені органом Державного казначейства або установою банку з реєстраційного, спеціального реєстраційного, поточного рахунку як готівкою, так і шляхом безготівкової оплати рахунків (тобто це будь-які перерахування коштів з рахунків установи. Касові видатки визнаються за касовим методом).

Фактичні видатки – це дійсні, кінцеві видатки бюджетної установи, оформлені відповідними первинними документами і здійснені за рахунок коштів загального та спеціального фондів бюджету, а також нараховані або проведені, але не сплачені. Фактичні видатки визнаються за принципом нарахування.

Збіг касових і фактичних видатківназивають- прямі видатки.

Економічна класифікація видатків (скорочено КЕКВ) застосовується для чіткого розмежування видатків за економічними ознаками з детальним розподілом коштів за їхніми предметними ознаками. Тобто видатки зведено в єдині економічні категорії з присвоєнням кожній категорії чотирьохзначного коду.

 

Економічна класифікація видатків бюджету


Дата добавления: 2015-08-05; просмотров: 13; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.007 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты