КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Завдання 5.3ПЛАН СЕМІНАРСЬКОГО ЗАНЯТТЯ 1. Платники податку на додану вартість. 2. Реєстрація осіб як платників податків. 3. Розміри ставок податку на додану вартість. 4. Порядок обчислення та сплати податку на додану вартість. 5. Податкова накладна: обов’язкові реквізити та порядок її реєстрації. 6. Податкова декларація з податку на додану вартість: порядок оформлення та подання. ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ Завдання 5.1 Необхідно: встановити відповідність з посиланням на норму ПКУ. Дані для виконання:
Завдання 5.2 Необхідно: визначити, чи повинно підприємство зареєструватися платником ПДВ та (якщо повинно) у які терміни. Дані для виконання: 1) ТОВ “Удача” було створено 12.05 ц.р. З початку заснування, підприємство здійснило операції з постачання послуг на суму: – 15.05 – 120 000,00 грн.; – 18.05 – 50 000,00 грн.; – 23.05 – 100 000,00 грн.; – 01.06 – 70 000,00 грн. 2) У ТОВ “Смайл” за останні 12 календарних місяців загальний обсяг постачання товарів – 280 000,00 грн. Завдання 5.3 Необхідно: розподілити наведені операції на 3 групи: операції, що підлягають оподаткуванню ПДВ за нульовою ставкою, операції, що не є об’єктом оподаткування ПДВ та операції, звільнені від оподаткування ПДВ. Результати розподілу пропонуємо оформити у вигляді таблиці:
Дані для виконання: 1) операції з експорту товарів; 2) операції з викупу за кошти цінних паперів, емітованих суб’єктами підприємницької діяльності; 3) постачання послуг з міжнародного перевезення пасажирів та вантажу авіаційним транспортом; 4) операції з постачання продуктів дитячого харчування за переліком, визначеним КМУ; 5) постачання послуг з доставки пенсій; 6) операції з реорганізації юридичних осіб; 7) постачання товарів для дозаправки або забезпечення морських суден; 8) операції з обігу валютних цінностей; 9) операції з виплати заробітної плати у грошовій формі; 10) постачання послуг із здобуття вищої освіти навчальними закладами; 11) надання послуг з інкасації, розрахунково-касового обслуговування; 12) постачання легкових автомобілів для інвалідів уповноваженому органу виконавчої влади з їх оплатою за рахунок коштів державного чи місцевих бюджетів та коштів фондів загальнообов’язкового державного страхування; 13) передача майна у схов, у концесію, а також у лізинг (оренду), крім передачі у фінансовий лізинг; 14) постачання позашкільним навчальним закладом вихованцям, учням і слухачам платних послуг у сфері позашкільної освіти; 15) постачання послуг з охорони здоров’я закладами охорони здоров’я, що мають ліцензію на постачання таких послуг.
|