![]() КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Факторну модель детермінованого факторного аналізу, що відображає вартість валової продукції с.-г. , відносять до1) адитивної; 2) мультиплікативної; 3) кратної; 4) змішаної.
90. За допомогою якого методу детермінованого факторного аналізу можна визначити вплив продукції рослинництва (ВПР) і тваринництва (ВПТ) на міну валової продукції с.-г. (ВП=ВПР+ВПТ)? 1) абсолютних різниць; 2) відносних різниць; 3) ланцюгових підстановок; 4) індексний.
91. Для визначення розміру впливу факторів на зміну валового збору окремих культур не можна застосувати метод: 1) ланцюгових підстановок; 2) абсолютних різниць; 3) пропорційного ділення; 4) інтегральний.
92. Визначення впливу структурного фактора на зміну валового збору по групі однорідних культур можливо методами, окрім: 1) ланцюгових підстановок; 2) інтегрального; 3) абсолютних різниць; 4) індексного.
93. Розмір впливу зміни урожайності на відхилення валового збору окремої культури не можна визначити як: 1) добуток різниць між фактичною і плановою урожайністю на фактичну площу посіву; 2) добуток різниць між фактичною і плановою площею посіву на планову урожайність; 3) різниця між фактичними валовим збором і умовним, обчисленим при фактичній площі і плановій урожайності; 4) різниця між чисельником і знаменником загального індексу урожайності фіксованого складу.
94. Зміна валового збору окремої культури за рахунок посівної площі не визначається як: 1) добуток різниць між фактичною і плановою урожайністю на фактичну площу посіву; 2) добуток різниць між фактичною і плановою площею посіву на планову урожайність; 3) різниця між фактичними валовим збором і умовним, обчисленим при фактичній площі і плановій урожайності; 4) різниця між чисельником і знаменником загального індексу урожайності фіксованого складу. 95. Розрахунок впливу урожайності окремих культур на зміну валового збору по групі однорідних культур не можна обчислити як: 1) добуток різниці між фактичною і умовною середньою урожайністю на фактичну площу посіву; 2) різницю між умовним валовим збором (при плановій урожайності окремих культур, фактичним розміром і фактичній структурі посівних площ) та плановим валовим збором; 3) різниця між фактичним і умовним (при плановій урожайності, фактичному розмірі і фактичній структурі посівних площ) валовим збором; 4) добуток зміни середньої урожайності на фактичну площу посіву.
96. Розмір впливу посівної площі на зміну валового збору по групі однорідних культур визначається як: 1) добуток різниці між фактичною і плановою площею посіву на середню планову урожайність; 2) добуток різниці між фактичною і плановою площею посіву на середню умовну урожайність; 3) добуток різниці між фактичною і плановою площею посіву на середню фактичну урожайність; 4) різницю між фактичним і умовно-розрахунковим валовим збором.
|