КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Як визначити розмір впливу затрат праці на 1 га на зміну затрат праці на 1 ц?1) різниця між фактичними та плановими затратами праці на 1 га; 2) різниця між фактичними затратами праці на 1 ц і умовними, обчисленими при планових затратах праці на 1 га і фактичній урожайності; 3) різниця між фактичними затратами праці на 1 ц і умовними, обчисленими при фактичних затратах праці на 1 га і плановій урожайності; 4) різниця між умовними затратами праці на 1 ц, розрахованими при фактичних затратах праці на 1 га і плановій урожайності, та плановими затратами праці на 1 ц.
80. Вплив продуктивності корів на зміну трудомісткості виробництва молока визначається як: 1) добуток різниці між фактичною і плановою продуктивністю корів на фактичні затрати праці на 1 голову; 2) результат ділення затрат праці на 1 голову на різницю між фактичною і плановою продуктивністю корів; 3) різниця між фактичними затратами праці на 1 ц і умовними, обчисленими при планових затратах праці на 1 голову і фактичній продуктивності корів; 4) різниця між умовними затратами праці на 1 ц, обчисленими при планових затратах праці на 1 голову і фактичній продуктивності корів, і плановими затратами праці на 1 ц.
81. Абсолютне відхилення фонду оплати праці (ФОП) визначається як різниця між: 1) фактичним ФОП і умовним ФОП, обчисленими при фактичній чисельності працівників і плановому заробітку одного працюючого; 2) фактичним і плановим ФОП; 3) умовним ФОП, розрахованим при фактичній чисельності робітників і плановій заробітній платі одного працюючого і плановим ФОП; 4) фактичним ФОП і плановим, скорегованим на процент виконання плану обсягів виробництва.
82. Відносне відхилення фонду оплати праці (ФОП) обчислюється як: 1) різниця між фактичним ФОП і постійною частиною планового ФОП, скорегованого на процент виконання плану обсягів виробництва; 2) різниця між фактичним ФОП і плановим, скорегованим у змінній його частині на процент виконання плану обсягів виробництва; 3) різниця між фактичним ФОП і умовним ФОП, обчисленим при фактичній чисельності працюючих і плановому заробітку одного робітника; 4) різниця між умовним ФОП, розрахованим при фактичній чисельності працюючих і плановому заробітку одного робітника, та плановим ФОП.
Метою економічного аналізу виробництва продукції с.-г. є вирішення завдань, окрім 1) забезпечення виробництва конкурентоспроможної продукції; 2) пошук можливостей збільшення обсягів виробництва продукції; 3) зниження собівартості реалізованої продукції; 4) розширення асортименту і покращення кості виробничої продукції.
|