КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
За об’єктами вкладання інвестиції поділяють на⇐ ПредыдущаяСтр 17 из 17 1) матеріальні і грошові; 2) довгострокові і короткострокові; 3) реальні і фінансові; 4) одноразові і постійні.
189. За своєю суттю реальні інвестиції не відображають: 1) вкладання коштів в оновлення матеріально-технічної бази підприємства; 2) вкладання коштів в оборотні матеріальні активи; 3) нарощування виробничих потужностей підприємства; 4) освоєння нових технологій або видів продукції.
190. Інвестиції, що акумулюють вкладання коштів у різні фінансові інструменти (цінні папери, депозити, тощо) класифікують як: 1) фінансові; 2) приватні; 3) пасивні; 4) валові.
191. За видами обраної інвестиційної стратегії розрізняють: 1) валові і чисті інвестиції; 2) реінвестиції та дезінвестиції; 3) пасивні та активні інвестиції; 4) внутрішні та іноземні.
192. При аналізі обсягів інвестицій вивчають динаміку і виконання плану інвестування за звітній період за такими напрямами 1) придбання основних засобів; 2) формування основного стада; 3) меліорація земель; 4) усі відповіді вірні.
193. До джерел інвестицій на формування основного стада не входить: 1) виручка від реалізації дорослої худоби, вибракуваної з осново стада; 2) виручка від реалізації виробничих запасів; 3) кредити банка; 4) чистий прибуток.
194. Ретроспективна оцінка ефективності реальних інвестицій проводиться за допомогою комплексу показників, за виключенням: 1) збільшення чистого прибутку з розрахунку на 1 грн інвестицій; 2) термін окупності інвестицій; 3) підвищення трудомісткості продукції; 4) зниження собівартості продукції з розрахунку на 1 грн інвестицій.
195. Термін окупності інвестицій визначається як відношення: 1) суми інвестицій до суми додаткового прибутку; 2) суми додаткового прибутку до суми інвестицій; 3)суми отриманого прибутку до суми витрат на виробництво; 4) суми інвестицій до суми витрат на їх впровадження (освоєння).
Для прогнозування ефективності інвестиційної діяльності підприємству необхідно здійснювати 1) аналіз витрат підприємства за останній рік; 2) довгостроковий аналіз доходів і витрат; 3) оперативний аналіз грошових потоків; 4) аналіз обсягів виробництва.
За яким методом оцінки ефективності інвестицій можна визначити: скільки коштів треба вкласти сьогодні, щоб отримати певну суму по закінченню встановленого періоду? 1) Метод дисконтування грошових надходжень; 2) Розрахунок окупності інвестицій; 3) Усі названі методи; 4) Немає правильної відповіді. Для узагальнення одержаних результатів економічного аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства використовують методику 1) обчислення середнього узагальнюючого показника; 2) комплексної оцінки; 3) факторного аналізу; 4) визначення показників рентабельності.
|