Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроникаІміджева стаття: види, особливості написання.
Читайте также:
  1. Адмін.юстиція: поняття, види та особливості її становлення вУ
  2. Біографія як жанр PR-тексту: основні види, особливості структури.
  3. Висвітліть особливості вивільнення персоналу. Розкрийте сутність та причини плинності персоналу.
  4. Висвітліть особливості організації мотивації та стимулювання персоналу організації.
  5. Висвітліть особливості організації професійної підготовки працівників.
  6. Імунна система макроорганізму. Клітини імунної системи, їх різновиди, взаємодія в імунній системі. Імунотропні препарати, імунокорекція.
  7. Кейс-сторі як PR-жанр: особливості написання та розміщення.
  8. Комбіновані PR-тексти. Буклет, проспект, брошура як комбіновані тексти PR: структура, особливості оформлення.
  9. Методи контролю та самоконтролю навчальних досягнень учнів. Особливості контролю і оцінки результатів навчання в сучасних умовах.

У теорії журналістики стаття традиційно визначається як текст, в якому ставиться і дозволяється будь-яка проблема; статтю відносять до аналітичних, або дослідницьким, жанрами. Стаття як дослідницький жанр, вказує Г. С. Мельник, повинна мати свою аргументацію, претендувати на певну масштабність узагальнень і висновків. Стаття «може змусити людину переосмислити своє ставлення до будь-якого об'єкту. Стаття завжди містить авторську оцінку, включає чужі думки, цитати, стилістичний матеріал, приклади, що входить в систему доводів і аргументів, які можуть бути сприйняті читачами позитивно ». У статті застосовуються методи узагальнення, аналізу, синтезу.

У піарологіі ми визначаємо іміджеву статтю як жанр PR-тексту, що представляє актуальну соціально значиму проблему, де факти, сама проблема, що лежать в основі матеріалу про базисному суб'єкті PR (фірмі, організації або персони), а також точка зору на дану проблему сприяють формуванню або збільшенню пабліцітного капіталу даного суб'єкта PR.
Іміджева стаття передбачає в якості об'єкта відображення значущу для базисного суб'єкта PR проблему, подію або персону. Іміджева стаття завжди містить приховану оптимізовану авторську оцінку - позицію базисного суб'єкта PR. Така стаття неодмінно включає в себе цитати з висловлювань першого (посадової) особи, статистичний матеріал, що в цілому сприяє підтримці чи збільшенню пабліцітного капіталу базисного суб'єкта PR - об'єкта іміджевої статті.
Текстова структура іміджевої статті передбачає наявність наступних (характерних, втім, взагалі для жанрових особливостей статті) компонентів: висунення тези - побудова системи аргументації - висновки. Слід, однак, сказати, що іміджеві статті по глибині проблематики і власне аналізу, звичайно, поступаються традиційної журналістської статті.
Що стосується оформлення тексту, то ознаками іміджевої статті можуть бути наступні: відсутність авторської підпису, наявність в оформленні матеріалу елементів фірмового стилю, наприклад логотипу базисного суб'єкта PR, наявність факт-листа в якості окремої врізки, іміджевих фотографій - тобто все те, що допомагає в сукупності ідентифікувати базисний суб'єкт PR. Тут же відзначимо, що оформлення іміджевої статті багато в чому схоже і з оформленням рекламної статті: можлива тонування сторінки, елементи фірмового стилю (колір, логотип, слоган), іміджеві фотографії, відсутність авторської підпису, що в реальності в повсякденній свідомості побутового адресата інформації нівелює PR -інформацію і рекламну, відповідно, PR-текст і рекламний текст. Однак тільки в рекламному тексті ми зустрінемо докладну адресну інформацію про те, де і як можна скористатися послугами або придбати товари - об'єкті відображення даного типу текстів.
Дата добавления: 2015-04-21; просмотров: 41; Нарушение авторских правlektsii.com - Лекции.Ком - 2014-2021 год. (0.008 сек.) Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав
Главная страница Случайная страница Контакты