КАТЕГОРИИ:
АстрономияБиологияГеографияДругие языкиДругоеИнформатикаИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРиторикаСоциологияСпортСтроительствоТехнологияФизикаФилософияФинансыХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Порядок виконання роботи. 1. Для дослідження електромагнітного реле, складаємо схему, рис.3, і визначаємо параметри спрацювання і відпускання наступним чином1. Для дослідження електромагнітного реле, складаємо схему, рис.3, і визначаємо параметри спрацювання і відпускання наступним чином. Вмикаємо вимикачем S і регульованим випрямлячем UD1 збільшуємо напругу живлення обмотки реле KL1 до моменту спрацювання. При спрацюванні реле, притягнеться до осердя якір, замкнуться контакти і засвітиться сигнальна лампа HL1. Значення напруги і струму спрацювання записуємо в таблицю 1. Дослід повторюємо 5-6 разів.
Рис.3.Схема установки для дослідження електромагнітного реле Після спрацювання реле, напругу живлення поступово зменшуватимемо і в момент відпускання якоря (сигнальна лампа HL1 погасне) значення напруги і сили струму відпускання (UВП, IВП) записуємо в таблицю 1. Дослід повторюємо 5-6 разів. Номінальна потужність PН вмикання реле і потужність керування PК приведені на передній панелі лабораторного стенда. Для дослідження герконового (без’якірного) реле складаємо схему дослідної установки, рис.2а, визначаємо напругу і струми спрацювання та відпускання, результати дослідів записуємо в таблицю2. Номінальна потужність вмикання реле і потужність керування приведені на передній панелі лабораторного стенда.
Рис.4.Схеми вмикання герконового реле за допомогою обмотки (а) і постійного магніту (б)
Таблиця 1 Параметри реле постійного струму
Таблиця 2
|